Teraz jest 29 mar 2024, 12:34

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 lut 2011, 17:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2007, 22:32
Posty: 152
Lokalizacja: Wrocław
Agency of International Mercenaries

http://aimteam.eu/ <- Wszelkie informacje w dziale "Rekrutacja"
Zapraszamy :)

_________________
www.forgottenhonor.com


Ostatnio edytowano 17 maja 2011, 22:29 przez michaelo, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2011, 14:05 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2011, 23:19
Posty: 394
Zapomnieliście dodać w filmiku iż część z was jest zbanowana na serwerze PRTA za ghosting jest czym się chwalić a jak bóg pozwoli to NEW, UNSTF, PRTA, NwA, =FU= będą dzielić ban listę także i tam sobie nie pogracie ;)

Ale życzę wam powodzenia i szczęścia NAPRAWDĘ!!!

Oby znalazł się u was jakiś dobry SQL który zrobi tam z wami porządek bo macie tam niezły burdel :P


a zapomniałem dodać iz jeżeli jesteście pełni nienawiści do innych nacji i czujecie iż Niemcy chcą podbić wciąż Polskę a każdy z nich to hitlerowiec to to jest klan na 100% dla was


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2011, 14:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Grober napisał(a):
Zapomnieliście dodać w filmiku iż część z was jest zbanowana na serwerze PRTA za ghosting jest czym się chwalić a jak bóg pozwoli to NEW, UNSTF, PRTA, NwA, =FU= będą dzielić ban listę także i tam sobie nie pogracie ;)

Ale życzę wam powodzenia i szczęścia NAPRAWDĘ!!!

Oby znalazł się u was jakiś dobry SQL który zrobi tam z wami porządek bo macie tam niezły burdel :P


a zapomniałem dodać iz jeżeli jesteście pełni nienawiści do innych nacji i czujecie iż Niemcy chcą podbić wciąż Polskę a każdy z nich to hitlerowiec to to jest klan na 100% dla was


Zapomniałeś dodać, że serwer PRTA to gówniany serwer z adminami debilami i że jako jedyni reprezentujemy Polskę (jako narodowość) w tegorocznym World Cupie. Też ci życzymy powodzenia i szczęścia, NAPRAWDĘ ! :)

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2011, 15:04 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2011, 23:19
Posty: 394
nie wiem czy wiesz ale admini prta sa adminami servera 128 osobowego oni tez sa dla ciebie debilami?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2011, 15:24 
Offline

Dołączył(a): 25 lip 2009, 23:02
Posty: 30
Grober prawda wyszla na jaw. Najpierw oceniaj siebie przyklad wasz clanik zawsze robi Cas sq ponizej 1:30 raz widzialem jak jeden z clanownikow to to to zrobil 1:37


Ostatnio edytowano 17 maja 2011, 15:46 przez Bunix_pl, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2011, 15:29 
Offline

Dołączył(a): 25 lip 2009, 23:02
Posty: 30
Bunix_pl napisał(a):
Grober prawda wyszla na jaw. Najpierw oceniaj siebie przyklad w clanik zawsze robi Cas sq ponizej 1:30 raz widzialem jak jeden zrobil 1:37

A i bylbym zapomnial bierzcie przyklad z serwerow: UNSTF,MERK i szczegolnosci z ABC i SCS


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2011, 16:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2007, 22:32
Posty: 152
Lokalizacja: Wrocław
Grober napisał(a):
Zapomnieliście dodać w filmiku iż część z was jest zbanowana na serwerze PRTA za ghosting jest czym się chwalić a jak bóg pozwoli to NEW, UNSTF, PRTA, NwA, =FU= będą dzielić ban listę także i tam sobie nie pogracie ;)

Ale życzę wam powodzenia i szczęścia NAPRAWDĘ!!!

Oby znalazł się u was jakiś dobry SQL który zrobi tam z wami porządek bo macie tam niezły burdel :P


a zapomniałem dodać iz jeżeli jesteście pełni nienawiści do innych nacji i czujecie iż Niemcy chcą podbić wciąż Polskę a każdy z nich to hitlerowiec to to jest klan na 100% dla was


Ciekawy człowiek, wczoraj wysłałem mu link do tego forum by dodał tutaj swoje materiały robione pod Polish Project, przy czym poprawiłem jego błąd językowy ("z kąd", "ktury" ) w czasie rozmowy z nim i to jest jego "cięta riposta" na to :)

Chciałbym tylko powiedzieć, że na PRTA zostaliśmy zbanowani przez osoby, które nie chciały nas dopuścić do udziału w World Cup'ie - zbanowali oni dokładne wszystkich naszych SL'i i organizatorów na serwerze. Poza tym, nagrałem nawet filmik, który pokazywał w dokładny sposób, że jesteśmy nie winni. Ale cóż...

Dodam, że potwierdzam słowa Towarzysza. I nie biorę za przykład mojego bana lecz organizowany przez PRTA World Cup.
Aktualnie zostały w nim 4 zespoły, zapisało się 15!!! Kolejne drużyny rezygnują przez to, że organizacja PRTA jest koszmarna, wyzywają ludzi na forum PRWC za to, że mają skargi, ignorują komanderów i zniszczyli całkowicie sens World Cup gdyż aktualnie grają w nim tylko zbiorowiska międzynarodowe: Team Europe, Team Baltic. Team PHC i team Oceania, a żaden team narodowy - wszystkie takie zrezygnowały przez zarząd PRTA (akcje Wicci, głównego założyciela PRTA są karygodne i idiotyczne"
Serwer 128? Serwer 128 jest hostowany przez FINÓW, którzy nie mają nic wspólnego z PRTA. Ludzie z PRTA po prostu wybłagali od nich adminkę (i to ograniczoną) na ich forum. Z resztą, podobnie jak ty robisz na PRTA :)

Co do ksenofobii, zarzucasz winę na klan, a były to moje osobiste opinie do kolesia z nickiem z cyframi 1444 na końcu nicku i piszącego do mnie: "you poor polake" oraz do kolesia, który ma na swoim profilu na forum PRTA odznakę Austriackiego Waffen SS.

Co do organizacji, jesteśmy dobrze zorganizowani, jako jedyni razem z klanem S&F bierzemy udział w World Cupie jako drużyna narodowa - dodatkowo ja jestem głównym organizatorem i komanderem naszej drużyny... i póki co wygrywamy...

Dodatkowo współpracujemy z duża liczbą społeczności: z Węgierską społecznością (HPRC) tworzymy aktualnie naszą drużynę na World Cupie, współpracujemy z Francuską społecznością (drugą najlepszą po Rosjanach w PR) i mamy z nią bliskie i przyjacielskie kontakty - komander drużyny Francuskiej po jej rezygnacji z World Cup'a (z winy PRTA jak mi w osobistej osobie powiedział) gra aktualnie dla naszej drużyny (gdyż jest pół-Polakiem), a uznawany jest za najlepszego piechura w PR'ce - chodzi mi o Dunkerbecka. Dodatkowo jeszcze dochodzą serdeczne kontakty ze społecznościami z Bałkanów, Oceanii i wieloma wpływowymi graczami z DEVami i R-CON'ami włącznie - bierzemy udział w beta testach ARMA2: PR i jesteśmy w składach razem z głównymi projektantami ARMA2:PR (choćby epoch'em).


Cóż, nie mam zamiaru wchodzić w flame z Tobą, bo widziałem już jaki syf robiłeś na PRTA, na serwerze 128 i ludzie pisali na Ciebie raporty. Jesteś typowym internetowym napinaczem, który zamiast wejść na mój teamspeak i wszystko mi powiedzieć w rozmowie przez mikrofon to wolisz robić z Siebie debila na forum publicznym.
Pozdrawiam.

_________________
www.forgottenhonor.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2011, 16:36 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2011, 23:19
Posty: 394
no to miło iz wiesz lepiej od innych pozdro dla was ja tez nie zamierzam sie bawić z wami

szczególnie iż twoim jedynym argumentem jest kłamstwo

organizatorzy World cupa nie chcieli was w world cupie dlatego was zbanowali na prta
szczególnie iz to troszkę inne osoby ale spoko a ten od waffen SS jest dziś w polskim klanie także pozdro znów:)

a i zapomniałeś dodać iż zbanował cie dlatego iz snajperem zabijałeś na moździerzach i to jest zemsta tak jak mi to na xfire pisałeś :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2011, 20:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Grober napisał(a):
no to miło iz wiesz lepiej od innych pozdro dla was ja tez nie zamierzam sie bawić z wami

szczególnie iż twoim jedynym argumentem jest kłamstwo

organizatorzy World cupa nie chcieli was w world cupie dlatego was zbanowali na prta
szczególnie iz to troszkę inne osoby ale spoko a ten od waffen SS jest dziś w polskim klanie także pozdro znów:)

a i zapomniałeś dodać iż zbanował cie dlatego iz snajperem zabijałeś na moździerzach i to jest zemsta tak jak mi to na xfire pisałeś :)


Co ty z tym pozdro i pozdro ? Jak się nie zamierzasz z nami "bawić" no to trudno jakoś to przeżyjemy, bierz swoje wiaderko ze szpadelkiem i zasuwaj do piaskownicy może tam kogoś do zabawy spotkasz :)

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2011, 21:27 
Offline

Dołączył(a): 3 lut 2009, 15:21
Posty: 168
Lokalizacja: Pabianice
ten dział nie jest chyba na kłótnie :) tylko jest ogłoszona rekrutacja

macie Na***ane

_________________
Obrazek
Obrazek

Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. UapaTwój Czerwony kolor Podpisu Mnie uraził więc go zmieniłem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 maja 2011, 22:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, 02:12
Posty: 26
Lokalizacja: Barlinek
Panowie, skończcie tę żenującą wymianę uprzejmości, miało być o rekrutacji do klanu, "a wyszło jak zawsze", Grober jeśli masz coś do poszczególnych członków AIM to wyjaśniaj swoje wątpliwości na privie, lub na forum naszego klanu, i jest to moja szczera i gorąca prośba, tylko dzięki temu będziemy w stanie zdyscyplinować delikwenta, jeśli ktoś świeżo zainteresowany PR trafi na tem post, lub kilka innych w podobnym deseniu, to pomyśli raczej że scena polska scena PR to banda skłóconych popaprańców, którzy nie są w stanie stworzyć nic konstruktywnego, a jedynie wytykają sobie nawzajem swoje błędy, i więcej tu nie zajrzy. Z wyrazami szacunku.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2011, 00:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2008, 20:53
Posty: 211
Polskie piekiełko nic nowego Wilku :twisted:
Ale ze Dunkerbeck jest pol-Polakiem to nie wiedziałem :!: pamietam za to ze ostro sie z Francuzami tarmosił jak jeszcze byl w wielbłądzim teamie :lol:

Powodzenia zycze na tym PR-owym WC :D

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2011, 01:07 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2011, 23:19
Posty: 394
ja osobiście mam złe wspomnienia z waszego klanu


jedynie co zrobiłem to napisałem prawdę o tym iż duża cześć z was została zbanowana na serwerze na którym gram czyli PRTA

do tego michelo na forum prta zachował sie 1 klasa wyzywając Austriaków od hitlerowców itp itd

a jego tłumaczenia iż został zbanowany gdyż ten i ten nie na widzi polaków a tego i tego dzień przed banem zabił i to jest zemsta a jeszcze inny boi się go w world cupie są wręcz śmieszne

jego filmik który miał ukazać iz to admini PRTA mylą się mija sie z prawdą która jest na Battle Recorderze a nie na "owym" filmiku


poza tym kontując krytykę michela dodam iz spamujesz ludziom na xfire filmikiem z waszego klanu a jak ktoś kto sie zna na grafice 3d powiedział ci jakie popełniłeś błędy i co byś mógł zrobić lepiej i jak unikać takich błędów to zacząłeś go bluzgać i taka jest prawda o tobie

całej reszty [!] nie poznałem zbytnio jednak po poznaniu samego michaela może i na wyrost przyczepiłem wam osobistą plakietkę osób które niekoniecznie chciałbym poznać

tak czy siak tak jak pisałem życzę wam powodzenia na scenie PR'a gdyż brakuję takiego polskim klanów w ostatnio


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2011, 03:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Za to ty Grober przyczepiłeś sobie na czoło plakietkę "Jestem trollem" i doskonale odzwierciedlasz śmietankę serwera PRTA.

Grober napisał(a):
kontując krytykę
:lame:

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2011, 06:45 
Offline

Dołączył(a): 25 lip 2009, 23:02
Posty: 30
BL00D napisał(a):
Polskie piekiełko nic nowego Wilku :twisted:
Ale ze Dunkerbeck jest pol-Polakiem to nie wiedziałem :!: pamietam za to ze ostro sie z Francuzami tarmosił jak jeszcze byl w wielbłądzim teamie :lol:

Powodzenia zycze na tym PR-owym WC :D



BL00D on nadal kosi niezle


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL