Teraz jest 29 mar 2024, 00:32

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 kwi 2014, 19:09 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2012, 17:06
Posty: 181
Lokalizacja: Śląsk
Witam.Zastanawiałem sie ostatnio czy nie spróbować swoich sił w Pr.Czytałem o tym modzie wiele dobrego ale chciałbym zaczerpnąć trochę informacji nim wogóle spróbuje zagrać w to.Dlatego mam parę pytań.

1.Czy taki noobek jak ja z Bf2 który ma w sumie przegrane niewiele godzin (liczac singla,rankingowe i nie rankingowe servy) ma jakieś szanse na ogarnięcie tego w takim stopniu bym mógl cos zdziałać na polu bitwy?

2.Jak wygląda sprawa z medykiem w sensie co musze zrobić aby kogoś uleczyć,chodzi mi o to jak to wygląda?

3.Jak duże są mapki i na ile osób max?

4.Czy kwestia leczenia się /brania ammo wygląda tak samo jak w bf2??

5.Jak wygląda sprawa z oprzyrządowaniem do broni?Tak samo jak w bf2 czy lepiej??

6.Jakie ma wymagania ten mod?

7.Czy ilość naszych rodaków wzrosła /spadła tam?

8.Istnieją jakieś polskie servy?

To tyle co naradzie chcialbym wiedzieć..z góry dziękuję za info.

_________________
http://www.xfire.com/profile/mati826

100 postów-14 gru 2012, 17:49


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 kwi 2014, 11:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2014, 09:43
Posty: 38
Lokalizacja: Sosnowiec
samo pisanie takiego posta świadczy o tym że nie dasz sobie rady :cry:

1.Czy taki noobek jak ja z Bf2 który ma w sumie przegrane niewiele godzin (liczac singla,rankingowe i nie rankingowe servy) ma jakieś szanse na ogarnięcie tego w takim stopniu bym mógl cos zdziałać na polu bitwy?
Długie treningi i wspólna gra z polakami może Cię czegoś nauczy - pisz na gg; 3546006 to powiem ci kiedy gramy.

2.Jak wygląda sprawa z medykiem w sensie co musze zrobić aby kogoś uleczyć,chodzi mi o to jak to wygląda?
Adrenalina,bandaże,AED :stupid:

3.Jak duże są mapki i na ile osób max?
są ogromne jeszcze nie raz się zgubisz 64 graczy na jedną stronę. czyli 64 x 2 = ? (128)

4.Czy kwestia leczenia się /brania ammo wygląda tak samo jak w bf2??
Nie musisz znajdować się przy odpowiednim ammoboxie.

5.Jak wygląda sprawa z oprzyrządowaniem do broni?Tak samo jak w bf2 czy lepiej??

Dużo lepiej 8)

6.Jakie ma wymagania ten mod?
Minimalne wymagania
# 1.7 GHz CPU
# 512 Megabajtów RAM'u
# 128 MB akcelerator grafiki 3D z Pixel Shader 1.4
# 2.4 GB wolnego miejsca na dysku
# DirectX 9.0c
# 8X Prędkości DVD-ROM
# Karta dzwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c
# Mysz
# Klawiatura
# Internet 128 kbps

Rekomendowana konfiguracja
# 2.5 GHz CPU
# 1 Gigabajtów RAM'u
# 256 MB akcelerator grafiki 3D z Pixel Shader 1.4
# 2.4 GB wolnego miejsca na dysku
# DirectX 9.0c
# 8X Prędkości DVD-ROM
# Karta dzwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c
# Mysz
# Klawiatura
# Internet 256 kbps

7.Czy ilość naszych rodaków wzrosła /spadła tam?
różnie to bywa raz są raz nie ma :mrgreen:

8.Istnieją jakieś polskie servy?
niestety nie.

_________________
    Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2014, 10:44 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2012, 17:06
Posty: 181
Lokalizacja: Śląsk
Ok,dzieki...tak myślałem ze będzie..to zainstaluje i napisze do cb to się zgadamy;p

_________________
http://www.xfire.com/profile/mati826

100 postów-14 gru 2012, 17:49


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2014, 21:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2014, 09:43
Posty: 38
Lokalizacja: Sosnowiec
Spoko nie ma problemu 8)

_________________
    Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2014, 08:29 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
2. Medów może być max 2 na squad. Jak dostaniesz zaczynasz krwawić i jeśli się nie podleczysz to zaraz padniesz. W większości przypadków ginie się już od 2 strzałów. Każdy żołnierz ma patcha(field dressing) który umożliwia lekkie leczenie. Dowódca i medyk ma ich więcej. Medyk leczy apteczką, musi podejść do gościa i użyć(przytrzymać lewy przycisk myszy), leczy się nie z dystansu tylko wręcz. Jak ktoś padnie(stan krytyczny) to jest 5 minut aby go podnieść, za pomocą epipena. Podniesiona osoba ma tylko 9%HP i nie może biegać, dlatego jeśli po podniesieniu trzeba zaraz spieprzać, rzuca się przed podniesieniem patcha, przez co żołnierz może od razu biec, chociaż dalej krwawi.

3. Graczy na serwerze może być max 100, większość serwerów ma tyle slotów. Mapy mają 1,4 16 i 256km kwadratowych(chociaż Falklandów, jedynej o rozmiarze 256 nie ma w aktualnej wersji)

4. Leczenie opisałem wyżej, a co do ammo, to każdy strzelec ma jedną paczkę, która umożliwia uzupełnienie ammo do jednej broni. Paczka się nie odnawia samo. Ammo trzeba doweiść z bazy jakimś pojazdem. Występują małe skrzynki z ammo, rzucane przez ciężarówki transportowe, jeepy i APCty, małe kraty rzucane przez lekkie helikoptery oraz duże zrzucane przez ciężarówki logistyczne, średnie i ciężkie helikoptery. Z Krat można brać kity oraz budować umocnienia.

5. Większość kitów ma 2 wersje, podstawową i alternatywną. W większości przypadków jest to różnica optyki do walki na dystans lub CQB, ale to zależy od kitu. Np. AT dość często ma inną broń przeciwpancerną o innych parametrach.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL