Teraz jest 28 cze 2024, 03:56

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2007, 16:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 paź 2006, 20:27
Posty: 382
Lokalizacja: EU
RedStar napisał(a):
who cares?

EA cares :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2007, 20:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2007, 01:47
Posty: 98
Lokalizacja: Szczecin
RobaL4 napisał(a):
RedStar napisał(a):
who cares?

EA cares :P

Długa, interesująca wypowiedź stojąca jednak na krawędzi nudzenia.. To mi się podoba :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2007, 09:44 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 00:39
Posty: 476
Lokalizacja: Łomża
no w sumie jestempl nie jest taki zly...cos potrafi...byc moze znalezli chlopcy buga i wykorzystali to...mnie to wali:) wazne ze z budynkow nie leca pociski i nie biegali z aimbotem...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2007, 09:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
jakby ktoś wam zabawki zabrał...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2007, 16:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2006, 19:54
Posty: 313
Lokalizacja: z Olsztyna
gabcio napisał(a):
no w sumie jestempl nie jest taki zly...cos potrafi...byc moze znalezli chlopcy buga i wykorzystali to...mnie to wali:) wazne ze z budynkow nie leca pociski i nie biegali z aimbotem...


Przecierz lecą!( nie ze środka, ale z dachów)Patrz temat o sztuczce z supportem.

Wielebny napisał(a):
RobaL4 napisał:
RedStar napisał:
who cares?

EA cares Razz

Długa, interesująca wypowiedź stojąca jednak na krawędzi nudzenia.. To mi się podoba


@Wielebny Fajnie se posty nabijasz.Czsam,i lepsza jest jakość postów a nie ilość
@Red Star I CARE!Bo denerwuje mnie że normalny człowiek nie może się znależć w drabince przez bug w grze za którą zapłaciłem niemałe pieniądze.

_________________
davis00 napisał(a):
Czy bzyknąłbyś swoją siostrę ?? Pytam poważnie.


Jak to ma DaGodness w podpisie: Own3d :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2007, 16:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2007, 01:47
Posty: 98
Lokalizacja: Szczecin
ZmudPL napisał(a):
gabcio napisał(a):
no w sumie jestempl nie jest taki zly...cos potrafi...byc moze znalezli chlopcy buga i wykorzystali to...mnie to wali:) wazne ze z budynkow nie leca pociski i nie biegali z aimbotem...


Przecierz lecą!( nie ze środka, ale z dachów)Patrz temat o sztuczce z supportem.

Wielebny napisał(a):
RobaL4 napisał:
RedStar napisał:
who cares?

EA cares Razz

Długa, interesująca wypowiedź stojąca jednak na krawędzi nudzenia.. To mi się podoba


@Wielebny Fajnie se posty nabijasz.Czsam,i lepsza jest jakość postów a nie ilość
@Red Star I CARE!Bo denerwuje mnie że normalny człowiek nie może się znależć w drabince przez bug w grze za którą zapłaciłem niemałe pieniądze.


O przepraszam bardzo.. Posłuchałem rady Meewosha (wole mówić Miłosza :wink: ) i już tak nie nabijam..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2007, 17:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2006, 02:17
Posty: 256
Lokalizacja: Gdańsk
Jeżeli już EA nie chce kasować kont takim statsiarzom, to niech chociaż ich przeniosa do oddzielnego rankingu dla statsiarzy i cheaterów.

Dlaczego gościu który gra 4 razy mniej czasu ode mnie ma mieć najwyższą rangę i może mnie zabijać każdą bronią, w momencie kiedy ja pnę się do góry poprzez uczciwą grę, ale mam mniejsze szanse od niego w grze??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2007, 18:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2007, 20:46
Posty: 1415
Lokalizacja: Poznań
pzak napisał(a):
Jeżeli już EA nie chce kasować kont takim statsiarzom, to niech chociaż ich przeniosa do oddzielnego rankingu dla statsiarzy i cheaterów.

Dlaczego gościu który gra 4 razy mniej czasu ode mnie ma mieć najwyższą rangę i może mnie zabijać każdą bronią, w momencie kiedy ja pnę się do góry poprzez uczciwą grę, ale mam mniejsze szanse od niego w grze??


Moze i "gościu" ma wyższą range ,full broni itp. ale pamiętaj że nawet podst. bronie mają szanse z unlockami jak masz lepszego skilla. Lamka niech se ma pełno min,netbatowych hełmów itp. ale potem ma staty 3/8 kill/dead :)

_________________
damn you


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2007, 18:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2006, 02:17
Posty: 256
Lokalizacja: Gdańsk
No tak, ale dla przykładu czasami o wiele więcej możesz zrobić rakietą PK-74 niż powiedzmy scarem...

To zależy od sytuacji i możliwość posiadania jakiejś broni czy unlocka jest bardzo komfortowa...

A po drugie nic, dla mnie, nie usprawiedliwa cheaterstwa, bo chamskie wykorzystywanie bugów gry cheaterstwem właśnie powinno się nazywać...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2007, 18:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2007, 20:46
Posty: 1415
Lokalizacja: Poznań
Hmm, jednak jest chyba jakaś cienka czerwona linia między cziterstwem a bug abusingiem. W końcu aimboter jest gorszy od kogoś kto stawia paczke ammo koło konsolki działa tytana i strzela bez sensu...
Pozatym cziterzy mają tam swoje szemrane programiki i ingerują w kod gry ,tymczasem żeby zostać stat padderem wystarczy własnie położyć cholerną skrzynkę z ammo...

_________________
damn you


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2007, 19:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2007, 22:27
Posty: 63
Mogę zrozumieć, gdy ktoś nabijał sobie (w granicach rozsądku) punkty celem odblokowania jakiejś broni wykorzystując bug z działami na tytanie.
Komu to szkodziło?

Ale cholera mnie bierze, gdzy pseudo mastachy z różnej maści klanów włażą na dachy w Berlinie koło respa KPA i zasypują granatami ludzi, którzy po respawnie nie mają cienia szansy na schowanie się w bezpieczne miejsce.
Żenada...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2007, 19:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2007, 20:46
Posty: 1415
Lokalizacja: Poznań
Narciarz - pare razy byłem na dachu ale przy respie skrzyżowanie i jako UE.
Muszę przyznać że ludzie którzy byli w dole ,wcale jak oszalałe dinozaury nie biegały w bezładzie chroniąc się przed naszymi pociskami tylko zasadzili paru snajperów, którzy bardzo skutecznie zdejmowali naszych ludzi z dachu...A co do granatów to muszę powiedzieć że budynki w berlinie są wysokie i nie wiem jak tam dolatywały Fragusy chyba że emp rzucali one maja dłuższy czas zapłonu..

_________________
damn you


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sty 2007, 10:16 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 00:39
Posty: 476
Lokalizacja: Łomża
mam nadzieje ze nastepny patch zmieni to....ale i tak znajac zycie...ktos wpadnie na cos nowego i znowu klapa..ahhh bf


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sty 2007, 17:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2006, 02:17
Posty: 256
Lokalizacja: Gdańsk
być cheaterem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sty 2007, 17:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2006, 15:47
Posty: 370
Lokalizacja: Bełchatów
najlepsza polska strona z cheatami, haxami itd. itp.

http://www.haxitditpjwtzn.net.org.pl

ale nie radze wchodzic....

Normalni ludzie niech nie wchodza, prosze nie usuwac :P:P

_________________
Mówią morda nie szklanka, nie zbije się... ale blizny zostaną...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL