Teraz jest 26 cze 2024, 02:42

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2007, 16:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
Exil napisał(a):
przypomina się spam granatami z dwójki,

Rozumiem że spam granatami jest denerwójący ale cóz wiem też, że jeżeli dobra drużyna się gdzieś "zbunkruje" to czasami nijak jej wykużyć nie można... po to są granaty.Mówie o ffa bo w klanie nie grałem, od czasów nama... ale sądze że na turnieju równie trudno jest mimo iż oba składy "powinny" być skilled, jeśli zaś chodzi o bronie to ja tylko zuportem gram i wiem że ganz na duże odległości wymiata (Czasami leżałem obok jakiegoś snajpera i wcale więcej fragów nie miał...)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2007, 19:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2007, 20:46
Posty: 1415
Lokalizacja: Poznań
Pewnie był AFK :D Ja ganza nie lubie przed wystrzałem ma duży rozrzut - owszem po chwili robi się celniejszy niż shuko ale po tej chwili'
mamy chwilę do przegrzania się lufy :/ bleah

_________________
damn you


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2007, 23:49 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2006, 22:11
Posty: 244
Lokalizacja: Zadupie Śląskie
O tyle dobrze, że w 2142 z balansowali jako-tako unlocki, nie ma pkm'ów celniejszych od snajperek etc.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2007, 09:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
Cravic napisał(a):
Pewnie był AFK :D Ja ganza nie lubie przed wystrzałem ma duży rozrzut - owszem po chwili robi się celniejszy niż shuko ale po tej chwili'
mamy chwilę do przegrzania się lufy :/ bleah

i właśnie tą chwilę trzeba wykożystac :D przecież o ammo nie ma sie co martwić nie...chodzi też o to iż jest nieco mocniejszy i jednak krutką celną serją zabijesz od razu... ale zgadzam sie że shouko ma swoje zalety i z nim też lubie chodzić ale ten z EU jakoś mi nie przypadł...(tak samo jak amerykański w BF2 :wink: )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2007, 12:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 cze 2005, 15:31
Posty: 112
Z unlockami gra jest ciekawsza, zmusza do różnych działań i taktyk

Ale jak typ wbiega w twoj team i sekunde przed smiercia zostawia clamora to umie wnerwic


A ostatnio typ do mnie powiedzial zebym nie gral Vosem bo to bron dla noobow
Czyli co?W 2142 pro biegaja bez unlosckow?A moze kazdy jest noobem bo ma lepsza bron, uzywa pojazdow, ma lepsza pozycje od ciebie np na dachu...
Dajcie z tym spokoj, to zdobacie te 1000 pkt, odblokujcie sobie kilka unl. i tez nimi grajcie, gra bedzie zbalansowana
A nie ,ze łazicie podstawkami i jak zabije was ktos z unlocka to "ale noob"

_________________
Nie chodzi o to żeby wygrać tylko o to żeby ten drugi przegrał


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2007, 13:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2005, 21:43
Posty: 97
Lokalizacja: Warszawa (Łomianki)
Ja tam na FFA do większości unlocków nic nie mam (tzn. zabijam bez różnicy tych z podstawowymi i odblokowanymi :wink: ), tylko że niektóre są strasznie wnerwiające- np. leżące wszędzie miny magnetyczne czy APM'y.
A sam ich nie używam, bo klanówki gra się bez nich


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2007, 14:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Ano miny to przegiecie. Powinni zmniejszych ich ilosc...A tak to ludzie klada tego gdzie i ile popadnie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2007, 14:13 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2006, 00:24
Posty: 263
Lokalizacja: Kraków
Ale znakomicie zapobiegają osiągnięciu hegemonii przez walkery i czołgi na lądzie :)

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.played.pl | #plaY^ @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2007, 14:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2005, 21:43
Posty: 97
Lokalizacja: Warszawa (Łomianki)
Może, jak ktoś nie umie strzelać z AT czy Rirsh'a to przynajmniej zabije kogoś z miny :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2007, 15:26 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2005, 18:39
Posty: 74
Lokalizacja: Gdańsk
No właśnie, zawsze niby jest tak, że miny kładą nooby, co? Ja umiem strzelać z rosha a i rakietą przywalę (na śmierć), nie używając pilluma bo TO jest troszkę przegięte. Jednakże miny zostawiam zawsze i nie na środku drogi, żeby sobie goście pokampili z oddali tylko w ukryciu (za jakimś narożnikiem na przykład). Cel jeden - FRAGI i to w sumie może być zemsta za tych niewidzialnych z RDX-ami. Ogólnie nie ma co psioczyć, takie narzędzia gracze dostali i takimi grają.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2007, 15:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Chodzi raczej o to, ze nie mozna normalnie chodzic/jezdzic bo z racji niemalze zawsze wylaczonego Ff dla min lamy stawiaja to gdzie i jak popadnie. Widzialem drogi gdzie bylo po 6-7 min na metr kwadratowy. Co ma wtedy zrobic pojazd? Nie poruszy sie bo dead, nikt mu nie rozbroi bo to ffa pozostaje wiec staci czekac az moze eng zginie i znikna miny. Tylko, ze wrogi pojazd nie ma sie czego bac i bedzie korzystal z tego, ze my jestesmy uziemieni...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2007, 23:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
taak ale z drugiej strony jak nie minami rozwalać pancerniaków to czym (bo tymi bazookami to sobie strzelac można...) Mówie jako obserwator bo sam nie mam min unlockniętych :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lut 2007, 13:04 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2007, 16:26
Posty: 575
Miny sa wqrwiajace, bo np. na cerbere landing kilku takich obstawi jedyne 2 wejscia od bazy KPA, na ruiny biura, to walker nie wejdzie, a do tego nad tymi ruinami biura ustaiwc z 5 snajperow z zellerami i runda jest skonczona po 5 minutach.... A najgorsze to sa granaty na tytanie... wezmie sie z 5 z granatami z 3 zolneirzy wsparcia zostawi skrzynek z amunicja i leci po 5 granatow na sekunde, i ci co "probuja" sie przebic nie maja szans, bo co sekunde wybucha granta przy wejsciu i zanim zdazy wejsc, tak, zeby tychz granatami pozabijac zanim zdaza zlapac spluwe to juz mu za pelcami granat wystrzeli i po nim... Sam znam koelsi ktorzy czekaja az oslona ich tytana opadnie, biora sobie zolnierza wpsarcia ida na wejscie do konsolki 1 albo 2 i spamuja granatami i nabijaja po 20 punktow w 5 minut...

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.play-esports.pl | #pl4p @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lut 2007, 14:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
Nice ;] teraz zrozumiałem poco oni tak tymi granatami pluli
Ps. zamiast 20 punktów koleś zarobił -10 zato że swoich wysadzał przy okazji :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lut 2007, 14:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
pewnie ze często gracze z granatami przesadzają ale gdyby nie to że granaty to unlocki w bf2142 to byście aż tak nie narzekali... a zawsze sie znajdą tacy co wykozystają taką mozliwosc... i będą sobie rzyucać do usranej śmierci jets tak w 2142 i bylo tak w 2 jedynym rozwiązaniem mogło by być to żeby sie nie dało granatów ze skrzynki brać... albo żeby sie wolniej ładowały


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL