Teraz jest 4 lip 2024, 20:50

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 280 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2006, 06:36 
Offline

Dołączył(a): 13 lip 2006, 17:17
Posty: 3
Lokalizacja: Kłodawa
Może trochę od rzeczy ale za choinke nie mogę się z APC wystrzelić. wskaźnik pokazuję, że mogę a nic z tego. Którym klawiszem jest to katapultowanie się na tytana> Jakieś uwagi? Proszę o pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2006, 08:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2003, 04:02
Posty: 859
przesiadz sie najpierw na trzecie miejsce, potem prawym klawiszem myszy

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2006, 11:26 
Offline

Dołączył(a): 20 cze 2006, 10:02
Posty: 27
Cytuj:
Nigdy nie powiedziałem, że BF2 jest dobrą grą więc o co chodzi?

no dobra, nie sledze watkow takze sie nie orientuje kto ma jakie zdanie. Ale mimo iz nie uwazasz BF2 za grę dobrą to czemu az tyle w nią grasz :]

Cytuj:
A myśle, że zmarnowałem na tą gre nieco więcej godzin niż Ty

ja poki co zmarnowalem ponad 200h. Ale nie zaluje ;]

Cytuj:
więc wież mi na słowo, że jestem przyzwyczajony do strzelania w BF2 a mimo to w BF2142 strzela mi się o niebo łatwiej

wieŻe wieŻe ;) ale najwidoczniej ja nie jestem tak uniwersalny jak ty. Dlugo godzin jeszcze bede musial pograc zanim sie "przestawie" albo raczej "przyzwyczaje" bo w BF2 gram caly czas.

Tak podsumuwujac wszystko - wychodzi na to ze bf2142 jest bardziej "urealnione" jesli chodzi o samą gre BEZ unlocków. Gdy wejda unlocki wszystko sie zmieni.

Kolejny blad ktory zauwazylem - widzialem to juz wczesniej ale wczoraj wyjatkowo dlugo to trwalo - czasami mech w tym kręgu-drodze na srodkowych silosie na Sidi zacina sie i zaczyna sie poruszac jakby lewitował. Troche mi to zepsulo wrazenia i pewnie gdybym nie wyszedl i wszedl do niego raz jeszcze to by tak chodzil w nieskonczonosc.

Aha - od czego zalezy sila wyrzutu z APC ? bo normalnie z jadącego APC nigdy nie wystrzelimy sie na wysokosc tytana. Czy to zalezy od tego czy on sie porusza czy stoi czy moze jesli tarcza tytana zniknela to dopiero mozna sie wysoko wystrzelic ??
Wciaz tez pozostal blad z BF2 - bron mimo iz sie przeladowuje nie widac tego. Kilka bledow typu, np wyslalem komende "Wsiadaj" tymczasem uslyszalem w glosnikach i napis na monitorze ze prosze o medyka ;] Dzialka dolne na tytanie gdy nie wystrzelisz wszystkich pociskow na raz - potem gdy wystrzelisz te pozostale 2 czy tam ile...dzwiek bedzzie taki jakbys wystrzelil caly magazynek :]

Wkurza mnie tez jedna rzecz - KAMPERZY na tytanie ktorzy bronią dostepu do konsoli tej pietro wyzej. Polozy sie tam w korytarzu z 4 gosci i kasuja wszystkich ktorzy pojawia sie w przejsciu. Jedynym sposobem zeby to przejsc wydaje mi sie zeby wszyscy naraz w grupie ruszyli na nich wted sie uda. No ale przegadaj swojemu teamowi ze tak trzeba - nikt nie slucha tylko wszyscy sie pchają pojedynczo na pewna smierc. Nawet grenadier nie zdazy wystrzelic rakiety bo znika w ciagu 2 sekund.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2006, 13:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2006, 19:54
Posty: 313
Lokalizacja: z Olsztyna
Exil napisał(a):
gdybyś grał w bf2, choć jeden mecz klanowy to byś zobaczył co to jest dobry comm, może nie wygra sam meczu, ale może bardzo zmienić przebieg gry


1.Mam 13 lat i nie mam mikrofonu(to drugie to mały problem,bo niedługo kupuje) więc o klanie raczej nie mam co myśleć
2.Pisałem już chyba 5 postów na ten temat,a dalej nie wiem.Jak znaleźć polskie serwery? A jak już znajde to czy jedynym sposobem wejscia na serwer jest przez IP?

_________________
davis00 napisał(a):
Czy bzyknąłbyś swoją siostrę ?? Pytam poważnie.


Jak to ma DaGodness w podpisie: Own3d :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2006, 13:34 
Offline

Dołączył(a): 3 sty 2006, 08:49
Posty: 178
W becie wszyscy korzystali z APC i skakali sobie od flagi do flagi. EA pomyślało (o dziwo :) ) i teraz można wystrzelić sie w tej kapsułce na duża wysokość jak jest się blisko tytana.

Już bez cytowania... Chodziło mi o to, że tu nie ma się co przyzwyczajać jeżeli grało się AK w BF2 to odpowiedni regulując ogień w 2142 jest po prostu naturalnie łatwiej. Jednak wczoraj spotkałem sie z trzema osobami, które tez uważają, jak Ty, że celność jest beznadziejna. Poprostu to nie jest unlock, czyli broń, która nie będzie celna w 95% w rękach każdego i tutaj nie mam żadnych aluzji, aby nie było...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2006, 14:31 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2005, 18:24
Posty: 1108
ZmudPL nie ma polskich serwerów. (jest co prawda jeden PRGK ale zahasłowany)

Możesz też szukać przez HLSW ale to później bo jeszcze nie dodali tej gry i możesz również przez wyszukiwarkę w grze wpisując na początku .pl

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 16 paź 2006, 17:19 przez szymon08, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 paź 2006, 14:32 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
[ot] Szymon08 - nie wiedziałem że jest już pełna wersja BF2142 :roll: [/ot]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 paź 2006, 00:52 
Offline

Dołączył(a): 15 sty 2003, 03:45
Posty: 825
Lokalizacja: z wawy
slowko od veta

BF2142 miazdzy przepyte :mrgreen:

pozdrawiam

ps. jak ktos ze starych znajomych ma ochote przyciac to szukajcie l2p.zooltar


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: ...
PostNapisane: 16 paź 2006, 15:58 
Offline

Dołączył(a): 21 lip 2005, 19:17
Posty: 70
Grałem w demo na początku sam, grałem grałem i demo wydawało się całkiem fajne, ale nie na tyle by BF2 poszedł w odstawkę.
Dopiero gdy zagraliśmy z moim 4FUN-owymi ziomalami gra pokazała co potrafi, poprostu wymiatająca!!.
I jak narazie jest więcej + niż -
Plusy+++++
- Bardzo dobra wyszukiwarka serverów,
- dodana przydatna wyszukiwaraka graczy online
- mapka wczytuje się w jakieś 10% tego czasu, co mapki z BF2
- latadła urocze :) szczególnie szturmowe "heli", no i zdecydowanie prostsze w obsłudze, za to "TV-rakieta" nie do opanowania!! Ktoś z tego w ogóle trafia w cokolwiek - właśnie czy będą jakieś odpowiedniki samolotów??
- ruskie dźwięki BOMBA szczególnie babeczka odliczająca czas do startu rakiet na titanie,
- połączone kity to dla mnie bardzo dobry pomysł (grenadiero-mechanik) spoko :)
- jeden login wiele nicków jak dla mnie wielki + bo nicki zmieniam raz na 2 tyg tylko ciekawe jak będzie z pkt rankingowymi czy przypisane będą do loginu czy do nicka

minusy----
- apteczka i skrzynka z ammo tylko jedna i trzeba stać jak kołek w oczekiwaniu na efekty,
- na początku zeszłego tygodnia była jakąś masakra z ciągłym wylogowywaniem z servera EA ale teraz jest już luzik


ogólnie jest naprawdę fajna pozycja tylko nadal nie kumam tych broni np. mech może strzelać do czołgu z podstawowej broni nie czyniąc mu w zasadzie wielkiej krzywdy, podobnie jest z przeciwlotniczym dziadostwem to w ogóle w coś trafia czy jest jak w BF2 na początku. Słuchajcie może przydałby się jakiś wątek opisujący poszczególne sprzęty wraz z ich uzbrojeniem.

A i jeszcze jedno jak ktoś ma ochotę na grę z 4fun-owcami to zapraszam napiszcie mi PW to się jakoś ustawimy

ups fakt troche byków wsadziłem przepraszam uczulonych


Ostatnio edytowano 17 paź 2006, 13:02 przez fragles, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 paź 2006, 17:02 
Offline

Dołączył(a): 20 cze 2006, 10:02
Posty: 27
Cytuj:
- jeden login wiele nicków jak dla mnie wielki + bo nicki zmieniam raz na 2 tyg tylko ciekawe jak bedzie z pkt rankingowymi czy przypisane bedą do loginu czy do nicka


na moje oko to do nicka - co to byla za gre ze mozesz sobie grac na n kontach i nabijac wspolne punkty. W dodatku takim sposobem mozna by obchodzic bany na serwerach. Bez sensu.

Cytuj:
podobie jest z przeciwlotniczym dziadostwem to wogule w cos trafia


tak, i trafia bardzo dobrze. dzisiaj zestrzelilem 3 heli w tej sposob ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 paź 2006, 17:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2003, 06:08
Posty: 136
Lokalizacja: Strzelce Op.
ha! nie moge uwierzyc ze za 1 razem odgadlem haslo, dawno mnie tu nie bylo :D

bf2142 kopie dupy, takiego dynamizmu jeszcze nie bylo:) bylem podjarany jak dziecko korzystajac z tych cudow techniki, a to dopiero poczatek :mrgreen:

Jest jakis the chosen one, wyjatkowy server na ktorym gracie? Taki zeby mozna bylo pograc w miare fajnej atmosferze, z ludzmi ze sceny? :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 paź 2006, 17:21 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2005, 18:24
Posty: 1108
Piospi napisał(a):
[ot] Szymon08 - nie wiedziałem że jest już pełna wersja BF2142 :roll: [/ot]


Jest od 11, było napisane na głównej. A o co chodzi ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ...
PostNapisane: 16 paź 2006, 18:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
fragles napisał(a):
zdecydowanie prostsze w obsludze za to "TV-rakieta" nie do opanowania!! ktos z tego wogule trafia w cokolwiek - wlasnie czy ktos wie czy bedą jakies odpowiedniki samolotów??

ta wiem czepiam się ;/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 paź 2006, 21:32 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Hmmm z tego co widzę 2142 to ostre g***no i jest się z czego cieszyć :) To oznacza że mniej graczy z BF2 odejdzie, a 2142 stanie się zapomnianym syfem niczym Vietnam*, naprawdę jestem zadowolony 8) A ET:QW raczej nie zaszkodzi battlefieldowi bo jak dla mnie to są dość różne gry




*fani vietnamu bluzgi pod moim adresem ślijcie mi na maila, w temacie koniecznie wpiszcie SPAM, thx

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 paź 2006, 22:31 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
szymon08 napisał(a):
Piospi napisał(a):
[ot] Szymon08 - nie wiedziałem że jest już pełna wersja BF2142 :roll: [/ot]


Jest od 11, było napisane na głównej. A o co chodzi ?


No właśnie nic :p poprostu nie doczytałem i nie wiedziałem że można juz grac od 11 :p

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 280 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL