Teraz jest 4 lip 2024, 21:23

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 280 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2006, 00:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 paź 2005, 11:08
Posty: 12
Lokalizacja: south lake tahoe
ja zawsze lubilem walczyc piechota.. zasadniczo nie latam.. casami jakis czolg :D

w 2142 piechota jest poki co zdegradowana strasznie - piekielnie wolna - meczy sie po 4 sekundach biegu.. bronie strasznie niecelne - nawet jak lezysz na ziemi - ciezko trafic cokolwiek - taka loteria...

czolgi - beznadziejne - brak kmu w wiezy.. wolne przeladowanie dziala (22 wiek i laduje tyle czasu ?? - dzisiaj sa szybsze dziala - szczegolnie w czolgach bezwiezowych.. :/)

szare mapy... mundury dla piechoty takie same i duzo TK -ow z tego powodu ( a literki niebieskie/czerwnoe nad kolesiem - czasami w ogole sie nie pokazuja na wieksszych dystansach...)

zasadniczo za ta cene - jest to mod do BF - gra powiela standardowe bledy kolizji z BF... etc... (przyklad - udeza w mojego mecha heli , bo pilot sie uczy latac myszka...- on ginie razem z zaloga... - ja dostaje 2 teamkille i kicka mimo ze nawet nie ruzyslem sie tym moim gratem)

ogolnie - to nie jest nowa gra - i jest absolutnie nie warta wydawania kasy... Kolejny sposob EA na wyludzenie kasy malym nakladem pracy

moge sobie kolejne latka grac w BF2 z modami - i nic nie musze doplacac...

jedyny PLUS to tryb Titan 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2006, 01:10 
Offline

Dołączył(a): 14 cze 2005, 09:07
Posty: 872
Lokalizacja: Midlands, UK
kuligow napisał(a):
jedyny PLUS to tryb Titan 8)

To znalazles jeden plus wiecej niz ja :lol:

_________________
Drunk_Musketeer


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2006, 09:17 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2004, 14:20
Posty: 2712
Lokalizacja: Ostrófek
kuligow napisał(a):
jedyny PLUS to tryb Titan


Zagraj w bf1942, masz tam to samo :)

Mordoklej napisał(a):
To znalazles jeden plus wiecej niz ja


Dokladnie :wink:

_________________
Wszyscy nie moga byc normalni bo świat byłby nudny :wink:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2006, 09:42 
Offline

Dołączył(a): 16 paź 2006, 15:55
Posty: 55
Lokalizacja: Karton jak zawsze
graFFiT napisał(a):
(...) czasami mech w tym kręgu-drodze na srodkowych silosie na Sidi zacina sie i zaczyna sie poruszac jakby lewitował. Troche mi to zepsulo wrazenia i pewnie gdybym nie (..)

Wystarczy przystanac i zrobic krok wstecz


graFFiT napisał(a):
Wkurza mnie tez jedna rzecz - KAMPERZY na tytanie ktorzy bronią dostepu do konsoli tej pietro (...)


Zlej baletnicy...
A tak na serio to czego sie spodziewales? Ze pozowola tobie wejsc spokojnie i zniszczyc konsole?
Najbardziej mi sie podoba jak ludzie nazywaja bronienie okreslonego celu mianem kampienia... ja bym ich ujal mianem strategow



Aha.. dodam takze do tych co mowia ze jest za ciemno i maja problemy z rozroznieniem przciwnikow mala rada:
Kupcie nowy monitor lub okulary... ja nawet nie musialem sie bawic ustawieniami jasnosci a widze wszystko ladnie i przejrzyscie

Co sie tyczy broni piechoty... niewiem ludzie jak gracie i gdzie strzelacie, ale ja inzynierem i jego mala pukawka zabijam cale squady przeciwnikow... zdaje sie ze coniektorzy przeceniaja swoje umiejetnosci w tej grze...

Na koniec dodam ze nie gralem wczesniej w zadna gre serii BF wiec nie odnosze sie tutaj do porownan wzgledem innych tytulow tej serii...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2006, 10:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
K4rnos napisał(a):
graFFiT napisał(a):
(...) czasami mech w tym kręgu-drodze na srodkowych silosie na Sidi zacina sie i zaczyna sie poruszac jakby lewitował. Troche mi to zepsulo wrazenia i pewnie gdybym nie (..)

Wystarczy przystanac i zrobic krok wstecz


graFFiT napisał(a):
Wkurza mnie tez jedna rzecz - KAMPERZY na tytanie ktorzy bronią dostepu do konsoli tej pietro (...)


Zlej baletnicy...
A tak na serio to czego sie spodziewales? Ze pozowola tobie wejsc spokojnie i zniszczyc konsole?
Najbardziej mi sie podoba jak ludzie nazywaja bronienie okreslonego celu mianem kampienia... ja bym ich ujal mianem strategow



Aha.. dodam takze do tych co mowia ze jest za ciemno i maja problemy z rozroznieniem przciwnikow mala rada:
Kupcie nowy monitor lub okulary... ja nawet nie musialem sie bawic ustawieniami jasnosci a widze wszystko ladnie i przejrzyscie

Co sie tyczy broni piechoty... niewiem ludzie jak gracie i gdzie strzelacie, ale ja inzynierem i jego mala pukawka zabijam cale squady przeciwnikow... zdaje sie ze coniektorzy przeceniaja swoje umiejetnosci w tej grze...

Na koniec dodam ze nie gralem wczesniej w zadna gre serii BF wiec nie odnosze sie tutaj do porownan wzgledem innych tytulow tej serii...



uu grozny mastah killah widze

z jakiego pr0 klanu przybyles

:lol: :lol: :lol:

imho gdyby mozna bylo sie wychylac walka na tytanie bylaby ciekawsze a takto jest tak jak w beefie czyli askillowo i nieklimatycznie

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2006, 10:36 
Offline

Dołączył(a): 16 paź 2006, 15:55
Posty: 55
Lokalizacja: Karton jak zawsze
Nie mastah killer ani nie grozny tylko irytuja mnie dzieciaki narzekajace na wszystko wokol nich.

Nie jestem z zadnego pr0 klanu bo w BF gralem tylko w demo 2142

Co do wychylania to musze sie zgodzic, przydalo by sie. Moge sie jednak zalozyc, ze walka w pelnej wersji i z unlockami bedzie wygladac zupelnie inaczej.

_________________
QW jest tylko 1 - Quake World


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2006, 10:44 
Offline

Dołączył(a): 20 kwi 2006, 02:38
Posty: 126
Lokalizacja: wawa
Witam
Jak juz to gdzies napisalem:)walka z unlockami nabierze pewnie innego wymiaru
ale trzeba bedzie pamietac o Adminach serwerow i i ch ustawieniach :)))).
Na Titanie korytarze beda bronione i atakowane za pomoca granatow :)))))
wiec jak FF off jak obecnie na 99% serwerow BF2 to bedzie powtorka z Karkanda.
Pozdrawki


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2006, 11:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 paź 2005, 11:08
Posty: 12
Lokalizacja: south lake tahoe
K4rnos napisał(a):
Nie mastah killer ani nie grozny tylko irytuja mnie dzieciaki narzekajace na wszystko wokol nich.

.


to nie jest temat z narzekaniem.. tylko temat z opiniami i wrazeniami odnosnie nowej gry... A opinii jest tyle ile uzytkowanikow - kazdy ma wlasna

jesli nie widzisz roznicy pomiedzy jednym a drugim (opinia a narzekaniem) - przykro mi bardzo

a jak mnie cos irytuje - to tego nie czytam :P

PS mam nowy monitor.. i pingle tez mam .. jeszcze cos mam kupic ? :oops:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2006, 11:35 
Offline

Dołączył(a): 11 lip 2005, 11:35
Posty: 44
Fatalnie że EA idzie w kierunku "gwiezdnych wojen". Katuję demo od kilku dni i niestety... czuję coraz większy niesmak... snajpić się praktycznie nie daje... piechota nie istnieje... obawiam się że zachwilę odłączą serwki od BF2 i wtedy zacznie się problem... 2142 jest pozbawiona klimatu... ot strzelanka... żałuję że goście nie rozwijają dobrych pomysłów tylko uraczyli nas kolejną "fazą" - niestety najgorszą ze wszystkich dotychczasowych części.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2006, 11:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 maja 2004, 16:53
Posty: 497
Lokalizacja: Chorzów
Nadchodzi fala troli :D. Może warto zamknąć ten temat, bo w sumie wszystko co było do konstruktywnego stwierdzenia, zostało już powiedziane.... a za chwilke wychodzi pełna wersja.

_________________
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: We are the [SPQR]... resistance is futile :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2006, 11:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
Gralem na RELOADED
Cos czuje ze w pierwszym patchu znerfuja MG

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2006, 12:05 
Offline

Dołączył(a): 13 sty 2006, 09:55
Posty: 23
Lokalizacja: Trójmiasto
CarlosStorm napisał(a):
Fatalnie że EA idzie w kierunku "gwiezdnych wojen". Katuję demo od kilku dni i niestety... czuję coraz większy niesmak... snajpić się praktycznie nie daje... piechota nie istnieje... obawiam się że zachwilę odłączą serwki od BF2 i wtedy zacznie się problem... 2142 jest pozbawiona klimatu... ot strzelanka... żałuję że goście nie rozwijają dobrych pomysłów tylko uraczyli nas kolejną "fazą" - niestety najgorszą ze wszystkich dotychczasowych części.


Na sczęście Armed Assault już za miesiąc...... warto poczekać i nie płacić wiążąc się z umową z EA, gdyż oni i tak tych umów nie dotrzymują...... patrzą z pozycji siły na klijenta.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2006, 12:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 gru 2003, 13:43
Posty: 399
Lokalizacja: Tarnów
calavero napisał(a):
Nadchodzi fala troli :D. Może warto zamknąć ten temat, bo w sumie wszystko co było do konstruktywnego stwierdzenia, zostało już powiedziane.... a za chwilke wychodzi pełna wersja.

popieram w 100% - w virtusie dzis wieczorem robia juz wysylke do klientow :) 2 zł dopłaty za priorytet :) mniam mniam

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2006, 13:51 
Offline

Dołączył(a): 19 lut 2006, 09:33
Posty: 61
Lokalizacja: OŚWIĘCIM/Bielany
eniax napisał(a):
calavero napisał(a):
Nadchodzi fala troli :D. Może warto zamknąć ten temat, bo w sumie wszystko co było do konstruktywnego stwierdzenia, zostało już powiedziane.... a za chwilke wychodzi pełna wersja.

popieram w 100% - w virtusie dzis wieczorem robia juz wysylke do klientow :) 2 zł dopłaty za priorytet :) mniam mniam

Też zamówiłem WIRTUSIE 8) . Rozmawiałem z sprzedawcą który powiedział że wysyłka w środę. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 paź 2006, 15:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
jak się zamawia w wirtusie to tżeba uważać na liczbe kopii produktu :D Mnie naprzykład chcieli wcisnąć 3 orginałki :D



hahaha 100 post :)

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 280 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL