Teraz jest 23 maja 2024, 14:05

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2007, 21:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2007, 20:46
Posty: 1415
Lokalizacja: Poznań
Wielebny napisał(a):
Ale na upartego sprubuję. Czy Mechanik może w BF 2142 rozbrajać Claymore? Bo jeżeli tak to merchant (czy jak on się tam zwie w tym nowym BFie) może wkońcu się przydać do czegoś innego niż rozwalania mechów, czołgów itp. oraz naprawiania pojazdów.

Nie merchant , a Mechanic :) Merchant to tragarz albo kupiec :D
I raczej nie ,rozbraja rozbraja "BOOM" tylko - "klik" i rozbrojone :) Wkońcu to XXII wiek. Rozbrajacza w łapkach nie miałem więc nie wiem jak działa ale to są spekulacje ;)


Cytuj:
bo zawsze znajdzie się cwaniaczek który przy wsparciu supporta (chodzi o amunicje) totalnie zablokuje korytarz do konsoli


To jest rzeczywiście perfidia ,ale na szczęście jest ograniczenie "tylko" do 2 min.Pozatym dwóch supportów wystarczy... dwa A-12 rozstawione i rzucanie granatami bez końca..swoją drogą mogliby zrobić coś co blokuje uzupełnianie granatów z paczek ammo bo do konsoli przejść się nie da.

_________________
damn you


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2007, 22:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2007, 01:47
Posty: 98
Lokalizacja: Szczecin
Cravic napisał(a):
swoją drogą mogliby zrobić coś co blokuje uzupełnianie granatów z paczek ammo bo do konsoli przejść się nie da.


Grajcie only w demo tam niema unlocków :twisted: ... Ciesze się, że mimo iż gra ma ponad rok zamówiłem BF2 a nie to zabugowane ***** Bo jak oglądnełem kilka filmików jak gracze wykorzystują perfidnie bugi na tytanie itp. to mnie krew zalewa....

@Edit
Omg totalny wał po obejrzeniu tego:
http://www.youtube.com/watch?v=ge5GuvFLRSw&NR


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2007, 22:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2007, 20:46
Posty: 1415
Lokalizacja: Poznań
Wielebny - idz na karkand i popatrz na cośiów którzy strzelają z budynków albo wlatują helikopterem do środka, chyba że będziesz mieć all patche a pamiętaj że 2142 po 46 patchach też będzie w miare w miare :D Wpisz w YouTube Battlefield 2 a znajdziesz podobne Glitch- filmiki

_________________
damn you


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2007, 22:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2007, 01:47
Posty: 98
Lokalizacja: Szczecin
Cravic napisał(a):
Wielebny - idz na karkand i popatrz na cośiów którzy strzelają z budynków albo wlatują helikopterem do środka, chyba że będziesz mieć all patche a pamiętaj że 2142 po 46 patchach też będzie w miare w miare :D Wpisz w YouTube Battlefield 2 a znajdziesz podobne Glitch- filmiki

....które zostały wykonane jakiś rok temu przed patchami :] Nie chce mi się czekać pół roku aż z DICE ruszy swój DICEowaty tyłek. DICE może nie wiedzieć o połowie tych bugów bo nie przeglądają stronek z filmikami a tych co pisza maja w d**ie taka jest przykra prawda.. "Kupiłeś? Zapłaciłeś? A gówno nas to obchodzi, że chcesz poprawki.. .. My musimy zrobić jakąś podchwytliwą reklame dodać kilka elementów żeby przyciągnąć nowych a ty się odpi***ol" - Takie powinno być motto DICE.. Bolesna prawda ;/

Sry za bluzgi ale ciężko było inaczej wyrazić emocje.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2007, 22:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 mar 2006, 18:08
Posty: 477
Lokalizacja: Warszawa
Wielebny napisał(a):
Kupiłeś? Zapłaciłeś? A gówno nas to obchodzi, że chcesz poprawki.. .. My musimy zrobić jakąś podchwytliwą reklame dodać kilka elementów żeby przyciągnąć nowych a ty się odpi***ol"


Mi pasuje :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2007, 22:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2007, 01:47
Posty: 98
Lokalizacja: Szczecin
WiecejMocy napisał(a):
Wielebny napisał(a):
Kupiłeś? Zapłaciłeś? A gówno nas to obchodzi, że chcesz poprawki.. .. My musimy zrobić jakąś podchwytliwą reklame dodać kilka elementów żeby przyciągnąć nowych a ty się odpi***ol"


Mi pasuje :wink:


Haahahaha.. Tym tekstem masz u mnie dużego plusa xD ze śmiechu nie moge jak to przeczytałem :D Optymista :wink: Takich nam więcej w Polsce trzeba :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2007, 23:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 11:01
Posty: 782
Janek=PL= napisał(a):
chyba ze przeszkocza miny, ale to umiem tylko ja.


No tak, nasz Pr0 Janek umie wszystko...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sty 2007, 23:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2007, 22:09
Posty: 838
a według mnie te miny doprowadzają mnie do totalnego wnerwu .....Za kazdy razem gdy przechodze 10 metrów od tego badziewia na ziemi to czuje sie jakby tam stał ....rodwajler:P:P i wystarczy sie tylko ruszyć i cie R******E......

_________________
Obrazek
http://woombatt.mybrute.com
http://spoxtero.mybrute.com
http://spoxter.mybrute.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2007, 00:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2007, 01:47
Posty: 98
Lokalizacja: Szczecin
Spoxter napisał(a):
a według mnie te miny doprowadzają mnie do totalnego wnerwu .....Za kazdy razem gdy przechodze 10 metrów od tego badziewia na ziemi to czuje sie jakby tam stał ....rodwajler:P:P i wystarczy sie tylko ruszyć i cie R******E......

Nie martw się DICE poprawi to. Moze za jakieś.......... 4 miechy (hahahaha) :twisted: :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2007, 01:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2007, 20:46
Posty: 1415
Lokalizacja: Poznań
Nie ma co poprawiać - bo niby jak ? Jak rzuci się mine komuś leżącemu przed twarz nie wybuchnie ona ,tylko zdetonuje się gdy wróg się przed nią poruszy.Gdyby DICE to "poprawiło" mina by się detonowała natychmiast ? Jeszcze gorzej...jjuż widzę te hordy snajperów z minami w rękach...

_________________
damn you


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2007, 01:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2007, 01:47
Posty: 98
Lokalizacja: Szczecin
Cravic napisał(a):
Nie ma co poprawiać - bo niby jak ? Jak rzuci się mine komuś leżącemu przed twarz nie wybuchnie ona ,tylko zdetonuje się gdy wróg się przed nią poruszy.Gdyby DICE to "poprawiło" mina by się detonowała natychmiast ? Jeszcze gorzej...jjuż widzę te hordy snajperów z minami w rękach...


Chodzi mi o to, że powiedział 10 metrów. Nie wiem gierzyłem w demo a tam nie ma min... ale jeżeli to faktycznie 10 m to chyba troche przydużo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sty 2007, 01:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2007, 20:46
Posty: 1415
Lokalizacja: Poznań
Ee tam ludzie są wkurzeni to gadają 10m a to tak blisko nie jest więc z 5m max..

_________________
damn you


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL