Teraz jest 2 lip 2024, 17:28

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 280 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 10:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2003, 04:02
Posty: 859
Mozna, tak samo jak w BF2 trzeba bylo na poczatku.
+szx 1280 +szy 1024

Łośki znów zapomniały o monitorach LCD.


Pogralem wczoraj, pogram znow dzis... ale zeby jakas rewelacja to byla to nie...



ps.
Jak ktos ma problemu z EA downloaderem (ja go nawet nie instalowalem :d) to prosze oto linki do normalnego sciagania:

http://www.filemirrors.com/search.src?f ... 1155674131

a ja korzystalem z tego:
http://www.gau-files.de/bf2142/demos/bf2142_demo.zip
i lecialo 125 KB/s

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 10:42 
Offline

Dołączył(a): 9 cze 2005, 08:45
Posty: 36
Lokalizacja: Złotokłos
Ja grałem w demo BF2142 na max detalach rozdziałka 1600na1200,

Mozna, tak samo jak w BF2 trzeba bylo na poczatku.
+szx 1280 +szy 1024 Łośki znów zapomniały o monitorach LCD.


ja mam w opcjach 1280 na 1024 dostępne, Mnie terz rozłancza z Master serwer :evil:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 10:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2006, 13:21
Posty: 368
tu tez ludzki server

http://go.download.filefront.com/598323 ... 5a8fdc2246

_________________
Kiedy następnym razem będziesz się modlić do Boga, módl się, by zbawił nas od wszelkiej religii!

Creative-baned,Roocat-baned


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 11:16 
Offline

Dołączył(a): 3 paź 2004, 21:45
Posty: 13
Lokalizacja: Bytom
jak myślicie czy taki stuff jak na przykład te jakby inne c4 będzie się odblokowywać u komandosa jak zwykly unlock?
bo jezeli tak to smiesznie sie bedzie bez tego gralo klanowki..... w zasadzie teraz jedna kasa piechoty moze zaszkodzic kolesiom w pojazdach...(chyba ze dobiegniemy do tych stacjonarnych laserow) te c4 powinno byc standard, no i cos do podnoszenie ludzi w stanie krytycznym bo teraz to wygląda jak zubożony bf2 (tam te sprawy były bez unlockow wiec taki krok w tyl.... ;) )

_________________
siemka


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 11:17 
Offline

Dołączył(a): 20 kwi 2004, 00:22
Posty: 66
Goxenul napisał(a):
U mnie była mapa strasznie ciemna, ale to wina mojego ekranu...


Eee nie wina ekranu... . Ja dałem oświetlenie na minimum i jest dużo lepiej. Pograłem 2 godziny. Przydała by się podczerwień jako opcja, bo na takich pochmurnych mapach gra się jak w nocy. Jest nadzieja że będą inne mapy. Wczoraj mogłem pograć sobie, ale jakoś mi sie zasnęło i nie żałuje :) Nie wiem co powiedzieć i jak oceniać. Pamiętam że jak ukazało się Demo Battlefielda 2 to też irytowało mnie tym że czołgi nie wybuchały po jednym strzale w silnik, że inaczej się strzelało itp itd... Zobaczymy, gra się robi taka jakaś konsolowa... i jak będzie tak często wywalać do Menu to zniechęci mnie do reszty :( Wydajność jest OK. chodzi podobnie jak BF2. Bo to w sumie taki Mod do BF2...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 12:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2003, 04:02
Posty: 859
cymon napisał(a):
ja mam w opcjach 1280 na 1024 dostępne


Na pewno na 1024 a nie 960?
Obrazek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 15:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2005, 22:32
Posty: 430
Lokalizacja: Gdańsk
Ogolnie to to demo nie podoba mi sie za bardzo, menu gry jest dosc nieciekawe graficznie i niezbyt intuicyjne. Pojazdy w grze sa ociezale i generalnie niezbyt dobrze sie je prowadzi (zwlaszcza MECowy czy jaki tam czolg, jakby niemozna bylo zostawic obrotowej wierzyczki). Podsumowujac nie zamierzam nabyc tego badziewia, no chyba ze bedzie po 10 zl :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 15:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2005, 11:28
Posty: 109
Lokalizacja: S-c
Twinn gadasz jak z klapkami na oczach... Myślałem że każdy stary gracz z enclave jest troche bardziej rozgarnięty...

*tak to jest pisać posty tuż po powrocie z imprezy - drobne przejezyczenie ;)

_________________
'battlefield' in future - only with Quakewars.com.pl


Ostatnio edytowano 7 paź 2006, 17:58 przez Apos, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 15:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
jestem juz po testowaniu dema i oto pare spostrzezen:
-interfejs tradycyjnie gowniany, wyglada jakby go zrobil licealista w pascalu jako prace domowa z informatyki
-spotkalem sie z opiniami ze sama gra "wyglada super graficznie" .... mam GF7900GT i nie zalowalem ustawien... a gra wyglada delikatnie mowiac średnio, jak na tytul z października 2006.
-ciezko ocenic grywalnosc skoro wiekszosc graczy na razie zajmuje sie tk
-pierwsze skojarzenia po chwili gry-slabsze od staruszka BattleFronta, a nie ma jego klimatu. ruskie gadki od razu kojarza sie ze BF2:Special Forces, super dodatku, grywalnym na 2 tygodnie

gralem pod nickiem przsoiEAssie, ale watpie zebym jeszcze kiedys pojawil sie na tym koślawym 'polu bitwy'.

i tradycyjny apel
KUPCIE BF2142! EA NAPRAWDE NA WA$ ZALEZY!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 15:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 18:16
Posty: 152
Lokalizacja: Otw(R)ock
Apos napisał(a):
Twinn gadasz jak z klapkami na oczach... Myślałem że każdy stary gracz z enclave ma troche bardziej jest rozgarnięty...


Niewątpliwie Twoja wypowiedź jest rozgarnięta :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 15:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2005, 21:44
Posty: 1044
Lokalizacja: kraków
przsoi napisał(a):
spotkalem sie z opiniami ze sama gra "wyglada super graficznie" .... mam GF7900GT i nie zalowalem ustawien... a gra wyglada delikatnie mowiac średnio, jak na tytul z października 2006.

a moglbys zrobic pare screenow? bo chetnie bym zobaczyl jak sie gra na karcie tej klasy prezentuje... :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 16:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
Cytuj:
-interfejs tradycyjnie gowniany, wyglada jakby go zrobil licealista w pascalu jako prace domowa z informatyki


Ahhh za to BF2 ma o niebo lepszy i ładniejszy i w ogóle cacy...

Cytuj:
-ciezko ocenic grywalnosc skoro wiekszosc graczy na razie zajmuje sie tk


no rzeczywiscie, [cenzura] gra w takim razie bo cie zabił 2 czy 3 razy jakis głąb co dopieto to zainstalował...

Jak juz krytykujesz gre to z sensem...

Uważaj na słownictwo - Lailonn


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 16:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
Marneus[PL] napisał(a):
przsoi napisał(a):
spotkalem sie z opiniami ze sama gra "wyglada super graficznie" .... mam GF7900GT i nie zalowalem ustawien... a gra wyglada delikatnie mowiac średnio, jak na tytul z października 2006.

a moglbys zrobic pare screenow? bo chetnie bym zobaczyl jak sie gra na karcie tej klasy prezentuje... :)

staralem sie wybrac mozliwie najlepsze, z pojazdami, efektami itp.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
cudow nie ma, engine jest jaki jest ...
do kolegi mazzeo.... rozumiesz znaczenie slowa "tradycyjnie"? juz ci tlumacze-interfejs calej serii BF uwazam za gowniany, a najnowsza odslona nie zmienia nic w tym wzgledzie. poza tym nie potrafisz chyba czytac ze zrozumieniem-wstrzymalem sie z ocena grywalnosci, poniewaz ludzie jeszcze nie wiedza co i jak... zreszta, i tak nie zrozumiesz - tak czy siak Mazzeo - kup bf2142.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 16:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 kwi 2004, 02:18
Posty: 10
Mazzeo - nie krytykuj prezesa bo i tak zadal sobie trud, zeby ta gowniana gre sciagnac (a raczej jej demo, bo to nie maly plik, ja na ten przyklad uwazam ze ta gra to dno totalne, gowno, porazka roku itp itd (nie chce mi sie pisac duzo wiec sie w tym temacie nie rozpisuje co o tej grze mysle), a w gre ta nawet nie zagralem sekundy, nawet na kompie instalki dema czy bety nie mialem, wiec prezesowi nalezy sie szacunek ze wogole to sciagal i potem krytykowal, a nie krytykowal jak ja, bo wiem co to bedzie bez grania w ten "cud" "programistow" EA.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 16:53 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
Disease napisał(a):
Mazzeo - nie krytykuj prezesa bo i tak zadal sobie trud, zeby ta gowniana gre sciagnac (a raczej jej demo, bo to nie maly plik, ja na ten przyklad uwazam ze ta gra to dno totalne, gowno, porazka roku itp itd (nie chce mi sie pisac duzo wiec sie w tym temacie nie rozpisuje co o tej grze mysle), a w gre ta nawet nie zagralem sekundy, nawet na kompie instalki dema czy bety nie mialem, wiec prezesowi nalezy sie szacunek ze wogole to sciagal i potem krytykowal, a nie krytykowal jak ja, bo wiem co to bedzie bez grania w ten "cud" "programistow" EA.



ale kogo to obchodzi ? kto bedzie chcial ten bedzie gral a kto nie to nie i tyle... nie ma co sie rozwodzic nad tym jak to sie wam ta gra nie podoba. nie grajcie.. poprostu :roll:

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 280 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL