Teraz jest 16 cze 2024, 03:37

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2007, 14:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2006, 21:38
Posty: 69
Lokalizacja: Przyłęki
Nooo... Potwierdzam. Broń jak każda inna. A ci, którzy takmówią zapewne niejeden raz zginęli od Vossa i nie umieją się z tym pogodzić... Z tego wychodzi, że to oni są nOObami! Przez duże OO :lol:

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2007, 15:01 
Offline

Dołączył(a): 3 sty 2006, 08:49
Posty: 178
Rattus napisał(a):
Nooo... Potwierdzam. Broń jak każda inna. A ci, którzy takmówią zapewne niejeden raz zginęli od Vossa i nie umieją się z tym pogodzić... Z tego wychodzi, że to oni są nOObami! Przez duże OO :lol:


Jestem noobem!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2007, 15:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2006, 21:38
Posty: 69
Lokalizacja: Przyłęki
Czyli twierdzisz, że Voss to broń dla noobów?

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2007, 15:05 
Offline

Dołączył(a): 3 sty 2006, 08:49
Posty: 178
Rattus napisał(a):
Czyli twierdzisz, że Voss to broń dla noobów?

Voss jest bardzo łatwy w obsłudze, wiec bierze go wielu graczy, którzy nie radzą sobie z obsługą innych broni. Inaczej to ujmując ta broń jest tak banalna i tak ograniczona, że róznica poziomu się zaciera!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2007, 15:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2007, 20:46
Posty: 1415
Lokalizacja: Poznań
To chyba dobrze bo w końcu nie ma jakichś pr0 own4g3 na serwerach tak jak np. mamy w CS :)

_________________
damn you


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2007, 15:55 
Offline

Dołączył(a): 20 kwi 2006, 02:38
Posty: 126
Lokalizacja: wawa
Solimo napisal czysta prawde,a to ze ktos nie moze sie pogodzic ze zginol od Vossa to jest to tylko ograniczony umyslowo czlowiek.Voss jest bardzo stabilny w rekach i ma bardzo dobre skupienie wiec w sumie celowanie jest duzo latwiejsze ponadto ilosc pociskow w magazynku daje przewage gdy spotykasz 2-3 przeciwnikow po prostu zamykasz oczy i jedziesz :).
Tyle tylko ze w momencie gdy zaistnieje sytuacja braku unlockow to Ci wszyscy co graja Vossem nie potrafia strzelac z podstawek i to jest roznica po prostu nie potrafia i koniec.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2007, 16:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
Voss jak każda broń ma swoje plusy i minusy, Doży magazynek, niezła celność na bliskie dystanse i można wymiatać ale na przykład na większe odległości już nie jest taka fajna i pociski mają dość słabą moc. Ja przesiadłem sie z vossa na baura gdyż bayr jest celniejszy i ma większą moc pocisków (gdzieś 3 naboje na kolesia) Z odległości wymiatam i voss mi nie podskoczy ale za to z bliskich dystansów często przegrywam z vossem no chyba że mam włączony ogień automatyczny (prawie zawsze biegam z pojedynczym z powodu na mały magazynek)Ale wiadomo że tutaj magazynek ma 20 pocisków i przez niecelność tej broni z ogniem automatycznym wywalam te 20 naboi na 1 kolesia :?
Ps. Dzisiaj biegałem z lambertą i stwierdzam że ta broń jest do d**y celność prawie zerowa :shock: Co do tego latadełka to on sie na prawde nie przydaje, Jeszcze nikogo tym nie zabiłem waliłem do jednego z tego shootguna i to wreszcie zaczeło strzelać ale... pasek życia tego kolesia sie nie zmniejszał, Poprostu te gówno waliło w ziemie obok kolesia :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2007, 17:06 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2007, 16:26
Posty: 575
giermen napisał(a):
a przesiadłem sie z vossa na baura gdyż bayr jest celniejszy

Baur celniejszy od vossa? Oszalałeś?


giermen napisał(a):
Dzisiaj biegałem z lambertą i stwierdzam że ta broń jest do d**y celność prawie zerowa Shocked Co do tego latadełka to on sie na prawde nie przydaje, Jeszcze nikogo tym nie zabiłem


Ile rund zagrałeś Lambertem? 1? 2? Na początku Lambert jest trudny, ale jak sie nauczysz nim grać to wymiatasz... Ja mam z nim minimum 7~8 zabić na rundę ale to jak już całkiem mi nie idzie, a normalni to mam ok. 13~20 zabić Lambertem na rundę, a mój rekord to 28 zabitych z Lamberta w ciągu rundy, fakt, ze vossem miałbym tych zabic dużo wiecej, ale nie lubie vossa, bo tak łatwo sie nim zabija, że za zabicie kogoś jest nikła satysfakcja i wogóle frajda z gry vossem jest mała... A Lambertem, to przynajmniej możesz się pochwalic skillem, jak zabijasz nim np. 3 razy z rzędu kolesia z Vossem... No i Lambert przełączony na tryb jednego strzału + Gruber... Mniejsza celność i siła pocisków od snajpery, ale czas zabijania podobny... No i zwiadowca ma RDXy :D

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.play-esports.pl | #pl4p @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2007, 17:34 
Offline

Dołączył(a): 3 sty 2006, 08:49
Posty: 178
Widzę, że tylko jadna osoba zrozumiała o co mi chodzi. Postaram się to napisac prościej. Z vossa bedąc słabym graczem dostaniesz 4/6 za umiejetności. Posiadając wysokie umiejętności 4+/6. Natomiast Scarem bedąc przysłowiowym noobem osiagniesz note 0/6 a bedąc przysłowiowym pro 6/6. Amen...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2007, 17:36 
Offline

Dołączył(a): 28 gru 2006, 15:08
Posty: 813
Lokalizacja: Łódź
Granie w ten weekend to IMO bezsens:
wszyskie nooby wylazły i nigdzie nie ma wolnego slota, wszędzie stoją a12, co minutę ginę od baura/vossa, miny ił 2 co 5 metrów, za każdym rogiem leży apm, na wszyskich wieżach zellery-h snajpią - koszmar żołnierza :D

_________________
Obrazek
plaY^ | www.play-esports.pl | #plaY^ @ QuakeNet
Obrazek
[GCA] | www.goldencamels.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2007, 17:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
ZeeToxPL napisał(a):
Baur celniejszy od vossa? Oszalałeś?


W ogniu pojedynczy, chyba tak ;p

Zar2Roc napisał(a):
wszędzie stoją a12,

Bez przesady ;p

Zar2Roc napisał(a):
co minutę ginę od baura/vossa

To że dużo ludzi używa voss,a i baura to chyba normalne ;p

Zar2Roc napisał(a):
miny ił 2 co 5 metrów

Lekka przesada ;p

Zar2Roc napisał(a):
na wszyskich wieżach zellery-h snajpią

Raj do nożownika ;p

:lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2007, 18:03 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2007, 16:26
Posty: 575
Hehe mi dzisiaj wyskoczyly 3 n00by z vossami pzred nos(kadzy jedna z 4 najnizszych rang) ja rozwalilem ich z Lamberta, to dostałem BANa na moj ulubiony server, ze niby cheater jestem :?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2007, 18:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
Co za zbieg okoliczności że 3 admini byli :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2007, 19:41 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2006, 20:07
Posty: 363
Lokalizacja: Drawsko Pom.
wg. mnie lambert jest o wiele celniejszy bez przyblizania

_________________
Użytkownik zbanowany. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2007, 19:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2007, 22:09
Posty: 838
Zar2Roc napisał(a):
Hehe mi dzisiaj wyskoczyly 3 n00by z vossami pzred nos(kadzy jedna z 4 najnizszych rang) ja rozwalilem ich z Lamberta, to dostałem BANa na moj ulubiony server, ze niby cheater jestem



Co ja mam powiedziec... Jeden z ulubionych Titan serverów... Koleś latał LAtadłem I miał ze 200 fragów i ze 5 dedów.... Wszystkich kosił

To też był 1 z moich ulubionych i dostałęm bana za mówienie o kolesiu cheater...Ciekawe że koleś ani raz nei był po amunicje :D

_________________
Obrazek
http://woombatt.mybrute.com
http://spoxtero.mybrute.com
http://spoxter.mybrute.com


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL