Teraz jest 2 lip 2024, 17:21

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 280 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 17:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
zauwazyles tytul tematu? "Wasze opinie na temat dema 2142 ?"
Nie zauwazylem zeby gdzies byl dopisek:
*dopuszczamy tylko pozytywne opinie, zgodne z zalozeniami marketingowych czarodzieji EA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 17:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
Jak dla mnie to plywajacy celownik wymiata xD

:lol:

Poziom gameplaya jest taki, ze ta gra idealna nadawalaby sie na kolejna dyscypline para-olimpijska

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 17:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 kwi 2004, 02:18
Posty: 10
Twinn napisał(a):
Disease napisał(a):
Mazzeo - nie krytykuj prezesa bo i tak zadal sobie trud, zeby ta gowniana gre sciagnac (a raczej jej demo, bo to nie maly plik, ja na ten przyklad uwazam ze ta gra to dno totalne, gowno, porazka roku itp itd (nie chce mi sie pisac duzo wiec sie w tym temacie nie rozpisuje co o tej grze mysle), a w gre ta nawet nie zagralem sekundy, nawet na kompie instalki dema czy bety nie mialem, wiec prezesowi nalezy sie szacunek ze wogole to sciagal i potem krytykowal, a nie krytykowal jak ja, bo wiem co to bedzie bez grania w ten "cud" "programistow" EA.



ale kogo to obchodzi ? kto bedzie chcial ten bedzie gral a kto nie to nie i tyle... nie ma co sie rozwodzic nad tym jak to sie wam ta gra nie podoba. nie grajcie.. poprostu :roll:


No wlasnie nie podoba sie i dlatego nie gram, a krytykowal bede nadal, bo taki sobie cel na ten tydzien postawilem, takie cotygodniowe postanowienia jak w kosciele :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 17:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2006, 13:21
Posty: 368
yhhh pogralem 30 min w ta gre i nie kumam jej to jakis kombajn jakos cala seria bf mi sie nie podoba <nie wiem o co w niej chodzi> :shock: biegam po spawnie czasem kogos zabije i to wszystko :D ehh nie w moim typie
nie wiem co w tej grze widzicie (wszystkie bf)

Obrazek

_________________
Kiedy następnym razem będziesz się modlić do Boga, módl się, by zbawił nas od wszelkiej religii!

Creative-baned,Roocat-baned


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 18:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lip 2004, 15:16
Posty: 617
Prostrzej gry nie widziałem :shock:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 18:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2003, 14:10
Posty: 1005
Lokalizacja: Piła
Cudo to to nie jest, ale ujdzie w tłoku..

_________________
Wilda D-Link | www.wilda.pl | #wilda


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 19:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 cze 2005, 13:14
Posty: 1464
Lokalizacja: Zabrze
Heh...czy to nie jest juz wam znane?:lol:

(rakieta lecaca na tytana)

Obrazek
Obrazek

_________________
"Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz
wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja."

:(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 19:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 maja 2004, 11:11
Posty: 945
Lokalizacja: Koszalin
Co jak co, ale myslalem, ze odglosy zolnierzy beda lepsze. Chodzilo mi o cos typu rozmowy marines przez radio znane z serii Obcego a nie jakies jeki i piski. Ale gra jak dla mnie calkiem calkiem.

_________________
No Limits. No Fear.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 19:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
Cytuj:
do kolegi mazzeo.... rozumiesz znaczenie slowa "tradycyjnie"? juz ci tlumacze-interfejs calej serii BF uwazam za gowniany, a najnowsza odslona nie zmienia nic w tym wzgledzie. poza tym nie potrafisz chyba czytac ze zrozumieniem-wstrzymalem sie z ocena grywalnosci, poniewaz ludzie jeszcze nie wiedza co i jak... zreszta, i tak nie zrozumiesz - tak czy siak Mazzeo - kup bf2142.


No ale jakos ci ten interfejs w BF2 nie rpzeszkadza, nie? Poza tym patrzysz na niego moze 20 sekund...

Ludzie nie wiedzą co i jak? Hmm a mzoe to ty nie wiesz co i jak... jak dla mnie próbujesz na siłę znaleźć błędy gry, bo wielce obrażony na EA jesteś no to se pokurwujesz na grę...

EOT

Cytuj:
Mazzeo - nie krytykuj prezesa bo i tak zadal sobie trud, zeby ta gowniana gre sciagnac (a raczej jej demo, bo to nie maly plik, ja na ten przyklad uwazam ze ta gra to dno totalne, gowno, porazka roku itp itd (nie chce mi sie pisac duzo wiec sie w tym temacie nie rozpisuje co o tej grze mysle), a w gre ta nawet nie zagralem sekundy, nawet na kompie instalki dema czy bety nie mialem, wiec prezesowi nalezy sie szacunek ze wogole to sciagal i potem krytykowal, a nie krytykowal jak ja, bo wiem co to bedzie bez grania w ten "cud" "programistow" EA.


Szacunek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: schowaj sie cżłowieku i nie liż dupy panu "prezesowi" :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 20:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
MaZZeo wyluzuj bo ja to zrobię. Zarówno opinie krytyczne jaki pozytywne są dozwolone. Ataki na kogoś bo mu sie gra nie podoba nie będą tolerowane.

Pograłem i teraz do rzeczy:
-Menu
-Brak samolotów
-Helikoptery a raczej ich atrapa
-Beznadziejny czołg-poduszkowiec
-Bez unlocków gra nie ma sensu
-Recoil broni woła o pomste do nieba(jak i w BF2)
-Graficznie nic nowego
-Commander to żart? Zrzuciłem 2x artylerie na grupe 5 ludzi+czołg. Efekt to 0 strat u wroga :o
-Stare bugi znane z BF2(np rakiety lecące zygzakiem)
-Mało pojazdów
-Dźwięki chyba z BF2:SF ;o

+Graficznie wciąż OK
+Mechy(choć mogły być lepiej zrobione)
+Jeden tryb więcej(to, że to plus uznam za upokorzenie...)
+Dużo statystyk, rang i unlocków odciągnie statsiarzy, których nienawidzę od BF2 i modów :}


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 20:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lip 2004, 15:16
Posty: 617
A nie mówiłem że lipa na resorach :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 20:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
No pewnie ze sa dozwolone, ale niech będą rzetelne, a nie pisane tylko po to by oczernić grę. Bo ja nie widzę wiekszych różnic miedzy BF 2142 a BF2 w gameplayu (różni się klimatem oczywiście, kwestia gustu czy sie podoba czy nie). Z jednej strony uważacie 2142 za moda do BF2, a z drugiej nie podoba sie wam...

Widzisz przsoi, Lailonn to dokładnie i ładnie napisał (widać można), ja bym odjął jedynie od tych małych minusów helikoptery (to taki tandem heli i samolotu), recoil i mało pojazdów (bo nie wiem co masz na myśli Lailonn, małą różnorodność?)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 20:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Chcesz to coś nazwać samolotem? Kpina! Jako helikopter też się zbytnio nie sprawuje. Ogólnie jest bo jest i tyle :/

Recoil jest do bani. Wystrzelałem z odległości 60m 2 magazynki w gościa aby go zabić(strzelałem po 2-3 naboje) a on nawet nie sprintował. Potem gdy ja biuegłem 3 ludzi leżących strzelało do mnie i dopiero gdy się zatrzymałem i zacząłem do nich strzelać zginąłem. 3v1 nie mogli mnie trafić !!

Mieli engine więc to jakieś 60-70% gry. Skoro zrezygnowali z lotnictwa(kilka pojazdów mniej) to mogli dać np. więcej czołgów. Ale po co? Toż to EA...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 20:40 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Zagrałem 20 minut z zegarkiem w ręku i usunałem z dysku,2gb zawsze sie przydadza.
Minusy:
-Menu
-Heli co? no wlasnie bo helicopter to to nie jest
-Poduszkowiec to jak dla mnie poroniony pomysl
-Bez podstawowych unlockow gra nie ma sensu
-Pociski trafiaja tam gdzie chca a nie gdzie powinny


Zdecydowanie pozostaje przy poprzednich czesciach BF i przy RO.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 21:02 
Offline

Dołączył(a): 5 gru 2004, 04:05
Posty: 499
Lokalizacja: Zabrze
Jak dla mnie gra całkiem fajna, jestem pozytywnie zaskoczony. Mam nadzieje, że tak pozostanie i niczego panowie z EA nie spieprzą :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 280 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL