Teraz jest 26 cze 2024, 03:00

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2007, 23:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2007, 20:46
Posty: 1415
Lokalizacja: Poznań
Boże jak patrze na 3 posty nademną...

Czy wy naprawdę nie wyczuliście sarkazmu w wypowiedzi sgt.olo ? Dla waszej wiadomości - on z was zlewa :D , wy chyba nie widzieliście co wilda/delta wyprawia na ffa z noobkami :)

_________________
damn you


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2007, 00:41 
Offline

Dołączył(a): 15 sty 2007, 20:04
Posty: 12
jak dla mnie ,wnioskujac po dluzszej grze ,to i najlepsze unlocki komus nie pomoga, jezeli nie reprezentuje przynajmniej jako takiego skilla,podstawowa giwera asfalta mozna w#$%$#@ć 8 naboi w główke i biec dalej w poszukiwaniu kolejnego lolka :twisted:


..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2007, 01:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
atatto napisał(a):
8 naboi

aż 8 ? marnotrawstwo :D dla prawdziwego pr0 jeden nabój = jeden frag

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2007, 10:28 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2005, 17:40
Posty: 281
Exil napisał(a):
atatto napisał(a):
8 naboi

aż 8 ? marnotrawstwo :D dla prawdziwego pr0 jeden nabój = jeden frag

:D Prawdziwy pr0 jednym nabojem kładzie całą wrogą drużynę :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2007, 11:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
No a luska rzuca w komendanta i mu oko wydlubuje prowadzac do wykrwawienia, ta? :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2007, 15:25 
Offline

Dołączył(a): 20 kwi 2006, 02:38
Posty: 126
Lokalizacja: wawa
Dzieki Cravic za uswiadomienie co niektorym textu:).
Chcialbym spotkac tych wszystkich megafragowcow na serwie ot tak dla sprawdzenia.Solimo sam napisal ze po statach 39:0 zostal usuniety z serwa poprzez vote wiec wszystko widac dokladnie co i jak.
Teraz grac nie moge bo mialem wypadek ale grajac na serwach widzialem
co potrafia z podstawka zrobic koledzy z teamow Wilda czy Delta bo akurat z nimu gralem najczesciej i naprawde wspolczuje tym co mysla ze z Vossem czy innym g.... w rece zrobia jakiekolwiek staty na +.
Pozdrawki dla all


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2007, 15:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
Unlocki bronie takie jak inne, Kazda jest dobra, wczoraj kilka razy rozwalił mnie koleś z podstawki...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lut 2007, 08:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2007, 17:09
Posty: 25
stg.Olo napisał(a):
Dzieki Cravic za uswiadomienie co niektorym textu:).
Chcialbym spotkac tych wszystkich megafragowcow na serwie ot tak dla sprawdzenia.Solimo sam napisal ze po statach 39:0 zostal usuniety z serwa poprzez vote wiec wszystko widac dokladnie co i jak.
Teraz grac nie moge bo mialem wypadek ale grajac na serwach widzialem
co potrafia z podstawka zrobic koledzy z teamow Wilda czy Delta bo akurat z nimu gralem najczesciej i naprawde wspolczuje tym co mysla ze z Vossem czy innym g.... w rece zrobia jakiekolwiek staty na +.
Pozdrawki dla all

Ci wszyscy klanowcy są słabi jak mam lepszy wynik snajperem a np. Maniec z Wildy gra szturmowcem i 20 mniej ode mnie ....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lut 2007, 10:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2006, 19:54
Posty: 313
Lokalizacja: z Olsztyna
Cravic napisał(a):
Czy wy naprawdę nie wyczuliście sarkazmu w wypowiedzi sgt.olo ? Dla waszej wiadomości - on z was zlewa Very Happy , wy chyba nie widzieliście co wilda/delta wyprawia na ffa z noobkami Smile

hehe Często grając na gamesnecie, jak jest kilku z Wildy to widać na kanale:"ej ale jeden z Wildy do nas", kurde Wilda-Broń masowego rażenia
:lol:
A ja wbiegłem z nożem, w 6 osobowy squad , obciąłem im lufy karabinów wziąłem SCARA, 4 headshotami zabiłem a w piątego wyjętym magazynkiem rzuciłem, i jeszcze mech się n łuskach pośliznął i zniszczył. :lol: :roll: Ludzie, nie ten temat!

_________________
davis00 napisał(a):
Czy bzyknąłbyś swoją siostrę ?? Pytam poważnie.


Jak to ma DaGodness w podpisie: Own3d :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lut 2007, 17:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2007, 20:46
Posty: 1415
Lokalizacja: Poznań
Kagava a mowi ci coś pojęcie - "praca zespołowa" ? Jak zasiądziesz sobie snajperem na dachu w berlinie i nabijesz 20 fragów to nie dziw się że panowie z Wildy gryząc się na dole o zdobycie flagi i wspomaganie druzyny zdobywają mniej pkt. Klany nie są do nabijania statów a raczej do przyjemnej rozgrywki w teamie...

BTW. Umów się na duela z kimś z wildy, chociarz SCAR vs SCAR a zobaczysz jacy "słabi" są...

_________________
damn you


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lut 2007, 23:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
Cravic napisał(a):
BTW. Umów się na duela z kimś z wildy, chociarz SCAR vs SCAR a zobaczysz jacy "słabi" są...

Dzis kilka godzin gralem na serverze gdzie bylo pelno ludzi z PL4FC i ja bylem po przeciwnej druzynie... dostawalismy baty jak nic, prawie zawsze biegali w grupkach 4-5 osobowych ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lut 2007, 02:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2007, 20:46
Posty: 1415
Lokalizacja: Poznań
Ech *skromnie* placki są dobre ,dośc dobre ale nie możemy się równać z deltą/wildą ;) I tak gdybym tam wbił na serwer ,rozwalił się sam mechem i paroma jeepami byłoby wam o wiele łatwiej ;)

_________________
damn you


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lut 2007, 09:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
Ale na pocieszenie zebrałem 1 niesmirtelnik kogos z pl4fc ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lut 2007, 10:36 
Offline

Dołączył(a): 3 sty 2006, 08:49
Posty: 178
Czy to forum opiera się tylko i wyłącznie na chwaleniu się swoimi "osiągnięciami" w grze? I Kagava, czasami podczas rozgrywki są ważniejsze funkcje niż zabijanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lut 2007, 10:43 
Offline

Dołączył(a): 17 lut 2007, 15:12
Posty: 7
w sumie czemu nie :P

A co do unlockow wiekszosc jest tak srednio uzytaczne ale bez tych unlockow nie mialo by sie broni ja sam wielbiam srutowke i zawasowany karabin snajperski ale wiekszosc podstawowych jest swietna szczegulnie karabiny wsparcia :D i pistolety (ale tylko KPR(u))

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL