Teraz jest 5 cze 2024, 17:20

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2006, 16:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2006, 10:28
Posty: 1190
Lokalizacja: Warszawa
ale to bedzie za latwe,
modyfikacja tego
teamy nie moga wiedziec co wybral przeciwnik i jesli oba odrzuca mape ta sama to na niej graja

_________________
Don't fear the reaper :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2006, 16:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2003, 10:10
Posty: 147
Lokalizacja: Warszawa
Imo w tym momencie powinniscie zostawic tak jak jest, niezadowoleni i tak sie znajda

_________________
.:[ I've seen my master do this a hundred times. How hard can it be? ]:.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2006, 16:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2006, 10:28
Posty: 1190
Lokalizacja: Warszawa
prawda, ale granie 3x ta sama mape to by mi nie lezalo...

jakby co to tu se mozevie polosowac mapki jak sie nudzicie :D
http://turnieje.snake83.net/losowanie.php (trzeba byc zalogowanym)

_________________
Don't fear the reaper :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2006, 16:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2003, 10:10
Posty: 147
Lokalizacja: Warszawa
Moze i tak, mi to nie przeszkadza w sumie :)

_________________
.:[ I've seen my master do this a hundred times. How hard can it be? ]:.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2006, 17:09 
Offline

Dołączył(a): 19 lut 2005, 17:21
Posty: 1694
Zostawcie tak jak było, nie można wprowadzać takich zmian dzień przed turniejem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2006, 17:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
3 kolejki, na każdą inna mapa i po kłopocie, po co kombinować z jakimś odrzucanie, losowanie itp. mapka z góry i ma pasować a jak nie to zawsze można zrezygnować

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2006, 17:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
co człowiek to zdanie, jak mówiłem nie możemy tak grac że co runda to mapa z jednego ważnego powodu w ostatnim meczu gra wilda z deltą jak wiadomo będzie to najprawdopodobniej mecz o 1-sze miejsce bedą posą dzenia że coś było ustawiane widze że musze definitywnie zdecydować

więc odrzucamy kazdy team odrzuca 1 mapę pozostała zostaje. to jest najmniejsze zło

Wbrew pozorom wybór mapy ma olbrzymie znaczenie bo widziałem mecze że team sobie kompletnie nie radził w berlinie po czym zmiótł przeciwnika na camp do tego stopnia że code7 sobie poszło pisząc na odchodne "cheaters" ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2006, 17:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
dramich_wwa napisał(a):
co człowiek to zdanie, jak mówiłem nie możemy tak grac że co runda to mapa z jednego ważnego powodu w ostatnim meczu gra wilda z deltą jak wiadomo będzie to najprawdopodobniej mecz o 1-sze miejsce bedą posą dzenia że coś było ustawiane widze że musze definitywnie zdecydować

więc odrzucamy kazdy team odrzuca 1 mapę pozostała zostaje. to jest najmniejsze zło

Wbrew pozorom wybór mapy ma olbrzymie znaczenie bo widziałem mecze że team sobie kompletnie nie radził w berlinie po czym zmiótł przeciwnika na camp do tego stopnia że code7 sobie poszło pisząc na odchodne "cheaters"

to może nie grajmy tego turnieju, tylko odrazu niech wilda i delta zagrają o pierwsze a reszta jakoś się podzieli, takie faworyzowanie nie podoba mi się. Co mnie obchodzi ze wilda i delta zagra w finale, zrobisz losowanie map na każdą kolejkę i będzie dobrze, nie widze powodu żeby ktoś powiedział że coś było ustawiane.
btw. code7 w nowego bf jest cienkie ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2006, 18:09 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
jak dla mnie w ogóle rozstawienie w turnieju 4fun mija się z celem, ale nie ja organizuję ten turniej... ja tylko newsy piszę :P

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2006, 18:17 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2006, 09:56
Posty: 9
Exil ty wiedz ze grasz a niektoremapy nawet Tobie nie podpasują z niektorymi teamami;] no to zarządzono: odrzucanie map.

SZCZęśLIWEGO NOWEGO ROKU!! ja spadam na impreze już;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2006, 18:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
chłopaki nie ma się co jorgać niestety na scenie już tak jest że są te 2 teamy praktycznie poza zasięgiem jęśli się zdaży że nie wygrają będę bardzo zadowolony, nie ma nic fajniejszego jak niespodzianka i utarcie faworytowi nosa.

Wiecie doskonale że jestem największym przeciwnikiem rozstawień ale jak to inaczej zrobić nie chcę odrzucać żadnego teamu który się zgłosił.

Pewnie wiecie równiez że delta jest wyjątkowo mocna na Campie co by było gdyby wyszło z losowania Camp,

Przypominam ze celem turnieju jest fajna zabawa po drugie określenie możliwości teamów tak żeby dobierać dobrych przeciwników w CB/ESL

Jeszcze jedna ważna sprawa porosze żeby przez cały czas turnieju CL każdego klanu był cały czas na IRCu #4FUN.cup

Prośba do wszystkich prosze trzymajcie się reguł będzie wystarczająco mało czasu żeby nie mieć go zbyt wiele na rozstrzyganie sporów.
Najbardziej sie boję o FBF, więc jeśli ktos ma jakies wątpliwości jak to ma wyglądac to proszę pytać (macie co większość chce ja tam wole not fbf bo można niedostatki skila taktyka nadrobić)


Niepospijajcie się za bardzo żeby jutro forma była odpowiednia.

Szczęśliwego Nowego Roku!


Ostatnio edytowano 31 gru 2006, 18:39 przez dramich_wwa, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2006, 18:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
dramich a nie można tak w grupie mapki ustalone z góry a w playoffach odrzucanie ? przynajmniej na 100% zagramy wszystkie mapy

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2006, 18:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
exil jak o mnie chodzi to wszystko jedno tylko jak teraz znowu zmienimy to bedą następni którym nie pasuje, gramy 4 fun i jestem pewien że możecie się dogadać tak żeby grac wszystko

Ustalmy tak generalna zasada jest odrzucanie ale nic nam do tego co sobie klany ustalą.

rundy zaczynamy o pełnych godzinach dopuszczalny czas opóźnienia 10 min - musi być CL na ircu jeśli nie ma no-show

Jeszcze jedno chciałbym żeby z tym nie było problemów klany decydują kto u nich gra wszelkie mixy dozwolone, ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2006, 19:15 
Offline

Dołączył(a): 5 gru 2004, 04:05
Posty: 499
Lokalizacja: Zabrze
IMO tak jak na (V)Games - odrzucanie... i w grupach i w play-offach.. tak będzie najbardziej sprawiedliwie...
To byłby jakiś absurd żeby w grupie grać 3x tą samą mape :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2006, 20:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
Jak słusznie zauważono aby nie nadużywac pewnich możliwości gry i jednocześnie nie przedłużać gry dopuszczamy 2 pauzy po 3 minuty.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL