Teraz jest 16 kwi 2024, 16:41

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 324 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2006, 20:44 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2004, 14:20
Posty: 2712
Lokalizacja: Ostrófek
Kolec napisał(a):
dzisiaj przegladałem youtube'a w poszukiwania filmików z nagranymi cheatami w akcji (coby pokazać kumplowi jak wygląda gra z żółto niebieskimi krasnoludkami zamiast graczy i różowymi pojazdami) i w pewnym momencie patrze i oczom nie wierze - jest filmik pokazujący działanie cheatów w BF2142 - klikam... i faktycznie... dokładnie to samo gówno... i już w becie BF2142


Widac nie czytasz strony msx :) To juz jest jakis czas, wyszlo razem z cheatem do bf2. Poczytaj nasze forum, dawalem nawet screena :P

_________________
Wszyscy nie moga byc normalni bo świat byłby nudny :wink:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2006, 00:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2004, 01:45
Posty: 304
Lokalizacja: z kraju na Europy skraju
Kolec napisał(a):
LA jeszcze do w miarę niedawana sogóle nie uznawało czegoś takiego jak "obniżka ceny"

Jedi Knight jedynka w empiku megastorze przeleżał chyba z 5 lat w swojej oryginalnej cenie (i chyba goście z empiku się tych kilku egzemplarzy ostatecznie pozbyli jakoś bo myslę że inaczej leżałyby tam do dzisiaj)


Bywa. "Vampire the Masquerade: Bloodlines" ciągle stoi po ok. 160 pln (EMPiK), a od czasu premiery minęło ponad półtora roku.

Na "Crimson Skies" wydałem swojego czasu jakieś niesamowite pieniądze, o "Daggerfallu" już nawet nie wspominając. Nie żałuję.

_________________
Nikt nie mówi ani słowa, nikt nie dziwi się niczemu. Wszystkie skarby tego świata pod bazyliką w Licheniu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2006, 12:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Ciekawostka jest, ze gre wyda CD Projekt a nie EA Polska :lol:

http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9A3q7

Zreszta kilka innych znanych tytulow tez

http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9A7e8
http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9A7j4


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2006, 12:46 
Offline

Dołączył(a): 5 paź 2006, 10:09
Posty: 17
Lailonn napisał(a):
Ciekawostka jest, ze gre wyda CD Projekt a nie EA Polska :lol:

http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9A3q7

Zreszta kilka innych znanych tytulow tez

http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9A7e8
http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9A7j4


Wydawcą jest firma EA Polska. To że CD PROJEKT ma te tytuły w sklepie nie jest dowodem na to że jest wydawcą. Zresztą spójrz na plan wydawniczy. Tam tych tytułów nie ma i nie będzie.
http://www.gram.pl/plan_wydawniczy.asp


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2006, 13:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Wiem wiem nie doczytalem :P Ale watpie by gram.pl sprzedawalo cudze gry ot tak :P EA Polska musi miec z tego jakis profit. Moze chodzi o rzesze uzytkownikow gram.pl a moze o co innego. Kto to wie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2006, 13:43 
Offline

Dołączył(a): 5 paź 2006, 10:09
Posty: 17
Lailonn napisał(a):
Wiem wiem nie doczytalem :P Ale watpie by gram.pl sprzedawalo cudze gry ot tak :P EA Polska musi miec z tego jakis profit. Moze chodzi o rzesze uzytkownikow gram.pl a moze o co innego. Kto to wie


Nie tyle EA Polska co EA jako całość. EA Polska jako takie nie wydaje gier. To tylko przedstawicielstwo. Towar idzie z centrali w Europie. A wiadomo że chodzi o profit. Może to i konkurencja ale skoro CD PROJEKT chce sprzedawać towar innych firm (czyli najpierw je zakupić) to czemu EA ma z tego nie skorzystać :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2006, 16:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Nie do konca tak. EA nie dawala innym firmom swoich gier. Co wiecej na gram.pl jest taniej niz w innych sklepach. Gdyby CDP mial kupowac gry od EA to by przeciez na obnizke sobie pozwolic raczej nie mogl. Nie bez pwoodu tez tylko kilka gier "cudzych" trafilo do ich oferty. Mogly przeciez wszystkie, nie? ;>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2006, 19:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2005, 21:44
Posty: 1044
Lokalizacja: kraków
widzieliscie reklame 2142 w cda? cytuje co bardziej smakowite kawalki:
""zażarta walka na pokładzie Tytana to zupełnie nowy[chyba jedyny taki:P) element gry - 32 graczy walczących w korytarzach statku to niesamowita sprawa", emocjonuje się jeden z producentów, Marcus(...)" - ciekawe... zazwyczaj w reklamach umieszcza sie fragmenty recenzji/zapowiedzi gry, a nie opinie samych jej tworcow - bo nie slyszalem jeszcze o zadnym programiscie, ktory otwarcie krytykowalby wlasne dzielo :? :)

""ciągle znajdujemy nowe sposoby wykorzystania wymyślonych przez nas zabawek, a jest ich tak wiele, że sami jeszcze nie wpadliśmy na wszystkie"[i zwiazane z nimi bugi! juhu!], mówi producent gry, Anders, uśmiechając się jak ktoś, kto naprawdę kocha to co robi" - a raczej kasę, jaką z tego ma. profesjonalne podejscie, nie ma co...

"spróbuj zdobyć rangę najwyższego komandora, ktora określa najlepszego gracza na świecie." - a raczej tego, który najszybciej nauczy sie wykorzystywac wszystkie bugi :wink:

""chcieliśmy, abo gracze poczuli, że znajdują się w przyszłości, ale mieli do dyspozycji rozpoznawalną broń"" - a raczej żeby poczuli, że 2142 to zwykla fuszerka, a ea nie moze nawet wykosztowac sie na nowe rodzaje broni.

"Wybór ten podjął cały zespół po obejrzeniu wszystkich możliwych filmów SF" - i chyba wlasnie to ogladanie zajelo programistom wieksza czesc pracy:P

"... wystarczy powiedzieć, że nie łatwo będzie zapomnieć pierwsze spotkanie z ośmiometrowym Battle Walkerem" - no tak, trudno zapomnieć jak zabawnie wygladal chodzac bez poruszania nogami...

ps. a moglby mi ktos wytlumaczyc, co to sa bitwy w stylu DICE? ("I właśnie dlatego nikt już nie toczy wojen w stylu DICE")

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2006, 20:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2003, 18:13
Posty: 34
Lokalizacja: Londyn
ELO! ... po długiej przerwie :) Widzę że mój banerek nadal śmiga - miło :)

Osobiście ciekaw jestem nowej kosmetyki znanego już engin`a z BF2 - być może filmiki i screeny nie ukazały wszystkich niespodzianek:)

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 324 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL