Teraz jest 19 kwi 2024, 01:40

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 4 wrz 2006, 02:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2005, 11:28
Posty: 109
Lokalizacja: S-c
Lailonn dobrze gada, polać mu ;)

btw: wierzycie że najbogatsza firma produkujaca gry na świecie nie ma pieniędzy na utrzymywanie serwerów gier czy podobne bzdury?

Nie bądźcie naiwni, bo widać takich lubią... patrząc na poziom gier jakie robią i to co wyżej napisałem ich ekonomista zarabia pewnie o wiele więcej niż programista ;) ,a szefostwo to sobie 'ceni'.

Dla mnie optymalnym posunięciem ze strony EA byłoby: wypuszczenie Battlefield'a 2142 jako darmowej gry (moda) w ramach rekompensaty dla graczy 2'ki za bugi i brak wsparcia z ich strony oraz dla nich samych jako kasa z reklam... heeeh wiem że marzenie ścietej głowy, ale większym naiwnym będzie i tak jest ten, który kupi to gówno za 150zł :mrgreen:

_________________
'battlefield' in future - only with Quakewars.com.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 wrz 2006, 22:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
Ja neiche meić na heumie napisu Mc Donald's :<

Pewnie zanim sie zaladujesz na serwer zobaczysz 10 reklam :/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 wrz 2006, 22:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Te reklamy beda na mapie a nie na helmach(oby :D) Jednak beda wgrywane "na zywo" i zmieniane co jakis czas. Jednym slowem BF2142 bedzie ciagle cos sciagal w tle...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2006, 08:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 maja 2005, 00:07
Posty: 698
Lokalizacja: Z lufy
Już mi żal tych co mają limity. Pograją 2 dni a potem ciach 6kb i kupa. Tam w EA zdaje się słucha tylko tego co mówią marketingowcy i inni wyzyskiwacze, a że amerykanie dają sobie takie kity wciskać to no cóż cela vie гл'упый нет c'еять.

_________________
Dlaczego?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2006, 19:16 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2005, 18:24
Posty: 1108
A co mi tam ja mogę dać za te 150 zł. Mnie sie gra podoba. A za Battlefielda 1942 ile kto dał ?? Ja dałem coś właśnie tyle. Zaraz po premierze, demo mnie urzekło :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2006, 19:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2005, 16:26
Posty: 1207
Lokalizacja: Warszawa
ogólnie na świecie panuje prosta zasada:
dostajesz coś zadarmo ale masz w środku reklamy, albo im płacisz i masz bez reklam (w prasie jest wariant pośredni)

a mogę się założyć o sześciopak żę EA będzie chciało za BF2142 100% kasy i wsadzi do środka 100% reklam... a marketing sprawi że podrostki łykną to wszystko niczym młode pelikany

_________________
IGN - Khav
Kolec da Pr0fessor


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2006, 16:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
to że amerykańska wersja BF2142 w Ultimie kupisz za 150zł nie znaczy że polska wersja też tyle będzie kosztowała. W Europie i u nas pudełko wogóle inaczej wygląda. Co do reklam to nich sobie bedą na szyldach czy na budynkach byle nie na pojazdach i żeby trzymały się klimatu

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2006, 16:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Na zachodzie 2142 bedzie o 10$ drozszy niz BF2 U nas tez bedzie pewno drozszy.

szymon08 dales iles tam za nowa gre, ktora tworcy dlugo dopracowywali i wspierali i ktora okazala sie hitem po dzis dzien. BF2142 jest tylko modem BF2 wiec w zaden spsoob tak wysoka cena nie ma prawa bytu. Zwlaszcza, ze calkiem spore zyski beda pochdozily od reklam.

Wyjasnij mi skoro jests tak pozytywnie nastawiony. jakim cudem firma wkaldajac DUZO MNIEJ funduszy do BF2142 oraz zalatwaiajc sobie dodatkowe zrodlo dochodu w postaci reklam PODNOSI jeszcze cene? To nie jest logiczne i nikt nie wmowi mi, ze tak jest.

Poruszylem ten temat na forum ea. O dziwo znalazly sie osoby piszace, ze cena jest bardzo dobra i mogla by byc wyzsza bo przeliczajac na ilosc wygranych godizn wychodzi raptem pare centow ^_^

Skoro ludzie w USA tak wyliczaja ceny produktow to BF2 powinien ich kosztowac 400$ - ciekawe czy by kupili :P

Temat niestety potem zamknal pracownik EA jako "nieistotny" najwidoczniej :}


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2006, 17:40 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2005, 18:24
Posty: 1108
Jak to modem do bf2 ?? To co bez bf2 nie pogram sobie w 2142 ? Chyba coś Ci się pokrecilo :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2006, 17:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 mar 2006, 18:08
Posty: 477
Lokalizacja: Warszawa
szymon08 napisał(a):
Jak to modem do bf2 ?? To co bez bf2 nie pogram sobie w 2142 ? Chyba coś Ci się pokrecilo


MISZCZ

Nie martw sie pograsz

Co do reklam.....jeli beda tanie....mozna bedzie zrobic "fajna" reklame PIS'u

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2006, 18:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 maja 2005, 00:07
Posty: 698
Lokalizacja: Z lufy
To taki mod tylko, że standalone Już widzę jak klikając na unlocka czy coś innego będzie wyskakiwać jakiś adv. Albo "headshot sponsored by, ****” gdy dostaniemy od kogoś w makówkę. Poza tym to już chamstwo brać za moda jak za nowy projekt. Jeszcze może każą sobie płacić za pobranie patcha 8)

_________________
Dlaczego?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2006, 18:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2004, 17:48
Posty: 1083
Lokalizacja: Gliwice
PotulnY napisał(a):
Jeszcze może każą sobie płacić za pobranie patcha Cool


Który do gry doda jeszcze więcej błędów :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2006, 18:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
szymon08 napisał(a):
Jak to modem do bf2 ?? To co bez bf2 nie pogram sobie w 2142 ? Chyba coś Ci się pokrecilo :)


Chodzilo mi o to, ze 2142 jest BFem 2 ze zmieniionymi teksturami i nic wiecej. 0 nowosci(nie liczac unlockow itp) te same bledy(co widac w becie) te same problemy. Tylko cena z kosmosu :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2006, 18:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2004, 14:09
Posty: 1446
Lokalizacja: Warszawa
A w patchu 1.1 (po 2 tyg. od premiery) juz pod tytanami beda przyczepione bilboardy reklamowe.

_________________
ex MON.BF2, ex eXploit, ex PRGK-42


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 wrz 2006, 20:27 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
...a w kolejnym patchu, który wyjdzie 3 tyg po premierze dostaniemy nowe unlocki...

"Możliwość odblokowania nowych reklam, które skutecznie zasłaniają reaktor tytana. Do wyboru reklama: McDonald's, Daimler-Chrysler lub świąteczne życzenia od Kaczek"

Ja tak nie chcę :!: :cry:

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL