Teraz jest 18 kwi 2024, 02:18

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2006, 11:18 
Offline

Dołączył(a): 20 cze 2006, 09:13
Posty: 87
Lokalizacja: Jelenia Góra
Dzi@du napisał(a):
Tym bardziej, że radia, lub cokolwiek innego w większości wypadków kradnie się z braku pieniędzy


a ja się przyczepię do tego i powiem tak: zapewniam Cię, że się mylisz Dzi@du...

Dzi@du napisał(a):
... A jak ktoś nie ma pieniędzy to raczej nie ma kompa i tym bardziej internetu


po raz drugi się przyczepię i zapewnię Cię, że znów się mylisz...

Dzi@du napisał(a):
Dobra może powiem tak, żeby nikt już się nie czepiał;]


to juz chyba niemozliwe :))

Dzi@du napisał(a):
Wyjdzie im serwis fajnie nie wyjdzie też fajnie i tyle. Ale szkoda czasu jak istnieją już 2 bdb serwisy o bf... Lepiej robić serwis o innej grze, jest ich dużo w końcu;)


a ja mysle, wrecz odwrotnie, jesli nie ma konkurencji na rynku, to motywacja spada, a tak panowie z "2bdb serwisow" beda mieli przynajmniej przed kim powiekszac przewage...

a szkoda czasu to na myslenie i wnioski jakie formulujesz...
zapamietaj sobie na zawsze... NIE MOZNA MLODYM LUDZIOM "PODCINAC SKRZYDEL", bo potem odechce im sie wszystkiego i beda tylko krytykowac, tak jak Ty...

_________________
...jak zniosą wizy do USA, ostatni gasi światło...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2006, 11:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2005, 21:09
Posty: 390
Booli napisał(a):
a szkoda czasu to na myslenie i wnioski jakie formulujesz...
zapamietaj sobie na zawsze... NIE MOZNA MLODYM LUDZIOM "PODCINAC SKRZYDEL", bo potem odechce im sie wszystkiego i beda tylko krytykowac, tak jak Ty...


Ta dyskusja staje się irytująca;/ Trzeba spojrzeć realnie na sprawę, bujać to... Nie uważasz, że jak włożą w to kupę pracy i wtedy nie wyjdzie to będą zadowoleni? Myślisz, że nie będą później niczego krytykować? To jesteś w błędzie ... Po prostu taka jest prawda, zobaczmy chodzić na te dwa w/w serwisy, który ma większą popularność? Wiadomo, że bf.pl bo powstał wcześniej i ma swoim rzetelnych czytelników. Bfcentral to dobry serwis, i też dużo osób go czyta ale mimo wszystko jest olbrzymia różnica. Porównaj ile dzieje się na forum bf.pl a bfcentral ... I po co w to wszystko pakować jeszcze trzeci serwis? Jak byś przeczytał uważnie mojego ostatniego posta to byś zauważył, ten fragment:
Dzi@du napisał(a):
Lepiej robić serwis o innej grze, jest ich dużo w końcu;)


Także nie porównuj tego do podcinania skrzydeł!

_________________
400x100


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2006, 14:39 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2005, 18:24
Posty: 1108
Myślę ze moja prośba ("może wy cos powiecie na ten temat") została wykonana i pora zamknąć ten temat zanim dobierzecie się do gardła.
Dzieki.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2006, 14:57 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Booli napisał(a):
Dzi@du napisał(a):
Tym bardziej, że radia, lub cokolwiek innego w większości wypadków kradnie się z braku pieniędzy


a ja się przyczepię do tego i powiem tak: zapewniam Cię, że się mylisz Dzi@du...


No to bardzo prosze przytocz mi badania wskazujące że główna fala kradzieży przetacza się przez amerykańskie osiedla klasy średniej a w Bronxie nie zamyka się na noc mieszkań. Zgodnie z teorią strukturalną Mertona czy Matzy i Sykes'a jest jak pisze Dzi@du. Chociaż przestępczość (złamanie normy) ma inne podstawy jako taka, to kradzieże mają typowo materialne podstawy. Więc to Ty się mylisz, w dodatku w żaden sposób nie argumentując. lame

Booli napisał(a):
Dzi@du napisał(a):
... A jak ktoś nie ma pieniędzy to raczej nie ma kompa i tym bardziej internetu


po raz drugi się przyczepię i zapewnię Cię, że znów się mylisz...


Znowu świetna retoryka. Zapewne największe nasycenie mieszkań z kompami i netem występuje na popgrowskich wsiach i biednych dzielnicach miasteczek?

Booli napisał(a):
a szkoda czasu to na myslenie i wnioski jakie formulujesz...
zapamietaj sobie na zawsze... NIE MOZNA MLODYM LUDZIOM "PODCINAC SKRZYDEL", bo potem odechce im sie wszystkiego i beda tylko krytykowac, tak jak Ty...


A jak mają zamiar skoczyć na dupe z Kasprowego to nawet ich do tego zachęcaj, bo wiadomo że każde nowe doświadczenie jest pozytywne...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL