Teraz jest 28 mar 2024, 22:00

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 wrz 2006, 23:37 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2005, 18:24
Posty: 1108
Wpisałem w google " Battlefield 2142 " chciałem pobrać sobie jakąś tapetę , ale zaraz po wyszukaniu rzuciło mi się w oczy takie hasło:[LINK USUNIĘTY] " Battlefield 2142 Center Witamy! ". Jakiś fajny nowy portal wejdę zobaczę.
Zarejestrowałem się na stronie potem rejestracja znowu na forum no i czytam sobie kilka postów. Trochę dziwne komentarze ale nic nigdy nie wiadomo. Po kilku minutach studiowania forum zauważyłem admina który ze mną również wertuje strony. Klikam na niego i widze że koleś ma 16 lat !
No dobra ja też jestem adminem kilku portali olać to. Idę do następnego admina patrze on ma 14 lat. Idę dalej mod ma 13 lat.
Czy tak wygląda poważny serwis ? Rozumiem może macie zaufanie do dzieci ale nie wróże tutaj nic dobrego. Przynajmniej kadra powinna być obstawiona na wysokim poziomie rozwoju. :lol:
Nie wiem co o tym sądzić może wy cos powiecie na ten temat. Oczywiście mogę się mylić serwis będzie świetny a młodzi staną na wysokości zadania ale to raczej niemożliwe. Przynajmniej z mojego punktu widzenia i doświadczenia.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2006, 02:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2004, 23:24
Posty: 636
Lokalizacja: Kraków
who cares?

_________________
who Cares?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2006, 09:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 maja 2004, 11:11
Posty: 945
Lokalizacja: Koszalin
a łyżka na to - niemozliwe!

_________________
No Limits. No Fear.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2006, 14:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2005, 21:44
Posty: 1044
Lokalizacja: kraków
zbulwersowal sie obywatel, i tyle. przeciez kazdy rozsadny i DOJRZALY czlowiek wie, ze dzieci mlodsze niz 15 lat powinno zamykac sie w betonowych klatkach 2 na 2 metry, a najblizszy komputer z dostepem do internetu nie moze znajdowac sie blizej niz 10 km :roll: bo przeciez niepowazne sa, i dzieci neostrady, i spamuja, i lamia i wogole takie to pryszcze na zdrowej tkance spoleczesntwa. rozwolnienie moralne, ot co.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2006, 15:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2004, 17:48
Posty: 1083
Lokalizacja: Gliwice
Moze ja byłem wyjątkiem, ale w wieku 14 lat byłem dosyć poważny ;) Od paru lat prowadzę serwis o serii GTA i nie narzekam ;) A i nikt wtedy też na mnie nie narzekał :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 wrz 2006, 15:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
szymon08 napisał(a):
Wpisałem w google " Battlefield 2142 " chciałem pobrać sobie jakąś tapetę , ale zaraz po wyszukaniu rzuciło mi się w oczy takie hasło:" Battlefield 2142 Center Witamy! ". Jakiś fajny nowy portal wejdę zobaczę.
Zarejestrowałem się na stronie potem rejestracja znowu na forum no i czytam sobie kilka postów. Trochę dziwne komentarze ale nic nigdy nie wiadomo. Po kilku minutach studiowania forum zauważyłem admina który ze mną również wertuje strony. Klikam na niego i widze że koleś ma 16 lat !
No dobra ja też jestem adminem kilku portali olać to. Idę do następnego admina patrze on ma 14 lat. Idę dalej mod ma 13 lat.
Czy tak wygląda poważny serwis ? Rozumiem może macie zaufanie do dzieci ale nie wróże tutaj nic dobrego. Przynajmniej kadra powinna być obstawiona na wysokim poziomie rozwoju. :lol:
Nie wiem co o tym sądzić może wy cos powiecie na ten temat. Oczywiście mogę się mylić serwis będzie świetny a młodzi staną na wysokości zadania ale to raczej niemożliwe. Przynajmniej z mojego punktu widzenia i doświadczenia.

a że niby wolałbyś 80-latków srających w pieluczy i jedzący kartofle przez słomkę :) . Stronka jest niezła więc nie uważam żeby wiek miał tu coś wspólnego.

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2006, 15:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sie 2004, 21:28
Posty: 1040
Lokalizacja: Siedlce
http://bf-2142.pl/HeadShot_Radio_nowym_ ... rt,63.html
"radiów" [']

_________________
PTS1939 | Kamillos


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2006, 19:20 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2005, 18:24
Posty: 1108
$towarzysz$ Miałem na myśli wiek w którym człowiek dojrzewa emocjonalnie. I jak już mówiłem mogę się mylić i strona będzie wypas.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2006, 20:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2005, 21:09
Posty: 390
Zgadzam się z szymon08. Nic dobrego z tego nie będzie:/ na 100% nie będzie to portal z tak wysokiej półki jak bf.pl i bfcentral (uświadamiam moderatorów i adminów, że nie jest to reklama). Strona taka sobie;/ Troszke lipny system (jak na mój gust) a i grafika nie jest oszałamiająca. Przypomina mi to liczne (nazwijmy to) "serwisy" w cod na darmowych serwerach. Wiem, że 16 lub 17 lat to nie jest tam mało (sam mam 17), ale nie ma tam osoby dorosłej, takiej która będzie trzymała adminów i modów krótko. Tyle mojej krytyki.

Licze się z tym, że zaraz ktoś będzie mnie atakował z tytułu mojego posta, ale chętnie podziele się swoimi poglądami.

btw. szymon08 po co publikować wypowiedź i później się z niej stopniowo wycofywać? Zmieniać zdanie pod presją innych? [przynajmniej to wywnioskowałem z twojej pierwszej i drugiej wypowiedzi (upomnij mnie jak się myle, nikt nie jest bezbłędny)]

_________________
400x100


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2006, 21:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 16:13
Posty: 958
Lokalizacja: Aberdeen, Szkocja
szymon08 Dzi@du Jak dla mnie trochę źle na to patrzycie. To że jakeiś tam małolaty prowadzą sobie mniej lub bardziej oficjalny serwis to jest to raczej ciekawostka niż powód do oburzania się. Bo tak naprawdę:
stan86 napisał(a):
who cares?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2006, 21:45 
Offline

Dołączył(a): 19 lut 2005, 17:21
Posty: 1694
Jak potrafili zrobić jako taki portal to co w tym złego?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2006, 23:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2005, 21:09
Posty: 390
Moim zdaniem jest to tzw. "syzyfowa praca" ponieważ istnieją już dwa poważne serwisy serii battlefield. ;)

_________________
400x100


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2006, 07:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
chyba lepiej jezeli 14-16 latkowie zabieraja sie za cos powaznego, a stworzenie dobrej strony to kawal roboty, nawet jezeli mialoby im sie nie udac, niz np kradli radia z samochodow.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2006, 09:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2005, 21:09
Posty: 390
przsoi napisał(a):
chyba lepiej jezeli 14-16 latkowie zabieraja sie za cos powaznego, a stworzenie dobrej strony to kawal roboty, nawet jezeli mialoby im sie nie udac, niz np kradli radia z samochodow.


Dość śmiałe porównanie;] Tym bardziej, że radia, lub cokolwiek innego w większości wypadków kradnie się z braku pieniędzy... A jak ktoś nie ma pieniędzy to raczej nie ma kompa i tym bardziej internetu.

Dobra może powiem tak, żeby nikt już się nie czepiał;] Wyjdzie im serwis fajnie nie wyjdzie też fajnie i tyle. Ale szkoda czasu jak istnieją już 2 bdb serwisy o bf... Lepiej robić serwis o innej grze, jest ich dużo w końcu;)

_________________
400x100


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2006, 11:14 
Offline

Dołączył(a): 4 lip 2005, 11:34
Posty: 743
Lokalizacja: mińsk maz
Dzi@du napisał(a):
Dobra może powiem tak, żeby nikt już się nie czepiał;] Wyjdzie im serwis fajnie nie wyjdzie też fajnie i tyle. Ale szkoda czasu jak istnieją już 2 bdb serwisy o bf... Lepiej robić serwis o innej grze, jest ich dużo w końcu;)


rozumiem ze podoba(la) Ci sie monopolizacja rynku przez TPSA... lepiej zeby ktos robil ta konkurencje, bo ona mobilizuje dotychczasowe stare wygi do wiekszego wysilku - takie sa 'prawa rynku'

a co do "radiów" - jest to poprawny zwrot istniejacy w slownikach :) gdzies znalazlem w necie artykul o tym (chyba ze juz wycofali)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL