Teraz jest 18 kwi 2024, 12:51

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2006, 02:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 paź 2005, 11:08
Posty: 12
Lokalizacja: south lake tahoe
Tom@s napisał(a):
kuligow napisał(a):
Ps Tom@s - umow kredytowej jeszcze w zyciu nie podpisywalem :D - nie lubie miec dlugow :wink: :twisted:

I obyś nigdy nie musiał :roll:

Teraz przynajmniej Cię to nauczy czytać wszystkie umowy kupna/sprzedaży...

i daj znać jak zakończy się sprawa :wink:


SUKCES !

po wyslaniu trzech emaili do trzech roznych departamentow EA - dzisiaj oddali mi kase na konto.. i zmienili status mojego konta na downloaderze - juz nie jestem posiadaczem 2142 :D

ciesze sie ze nie okazli sie w tej sprawie sztywni - tylko poszli mi na reke - a jednak mieszkam w normalnym kraju :D

po raz drugi w zyciu dziekuje EA (pierwszy raz dziekowalem jak wyszedl BF1942..) :!:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 paź 2006, 13:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2005, 02:34
Posty: 557
Lokalizacja: z miasta Świętej Wieży :P
$towarzysz$ napisał(a):
Tom@s napisał(a):
$towarzysz$ napisał(a):
no ale my (przynajmniej większość) mieszkamy w POLSCE i dla nas pomysł ze zwrotem pieniędzy za to że się coś tam nie podoba jest po prostu śmieszny :lol:

Mów za siebie!
Jak jesteś niedoinformowany i godzisz się na wszystko co jest w tym kraju, to naprawdę tylko Ci współczuć.


daj mi jakiś przykład że ktoś zakupił jakiś produkt (nie koniecznie gre) i na drugi dzień odaje go bo mu się nie podoba i żąda zwrotu kasy


w większości hipermarketów zezwalają na zwrot bez podania przyczyny w ciągu 7 dni - i nie robią problemów, przynajmniej w przypadku sprzętu RTV. Z grami nie wiem jak jest.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL