Teraz jest 28 mar 2024, 22:49

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lis 2006, 10:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Murdoc napisał(a):
Kiedys tez stanalem przed dylematem - G5 czy G7. Wybralem G5 z trzech prostych powodow:
1. nie przemawia do mnie 'bezprzewodowosc' (to nie prO :lol: );
2. G5 jest duzo lzejsza od G7, a dodatkowo ma mozliwosc regulacji wlasnego ciezaru;
3. za cene G7 mamy G5 + jakis SteelPad'zik 8)
Osobiscie uzywam teraz SteelPad'a 5L i w polaczeniu z G5 to idealny duet...


co do tej obudowy to... LoL :lol: :shock: (za 40zł ??!! trochę przymało, coś ty z tym robił :lol: :) ?? ). Co do G5 to masz rację. Gdy kupowałem swoją G7 nie wiedziałem o niej, teraz żałuje ale i tak nie narzekam :P

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lis 2006, 11:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2003, 22:35
Posty: 478
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Sorki za OT ale... Co do kompa na allegro, to cenie go 'troche' wiecej, bo to extrawagancka noweczka 8) Po to zreszta jest 'cena minimalna' :D Poza tym to dopiero poczatek aukcji, zobaczymy co bedzie dalej... 8)

_________________
Team Wilda HQ | ESL rules | 500 tickets | by ngz-server.de


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lis 2006, 11:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 maja 2004, 16:53
Posty: 497
Lokalizacja: Chorzów
Murdoc napisał(a):
SteelPad'a 5L i w polaczeniu z G5 to idealny duet...



No właśnie chyba na coś takiego się zdecyduje. Chociaż troche mnie A4 Tech 750F kusi..

_________________
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: We are the [SPQR]... resistance is futile :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lis 2006, 16:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2003, 04:02
Posty: 859
Mnie tam juz nikt nie namowi wiecej do przewodowych myszek - czasem ten kabelek jednak troche przeszkadza w dokladnym poruszaniu myszka. Zwlaszcza jesli jest zbyt sztywny albo naciagniety. Ale niestety - za wygode trzeba placic :(

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lis 2006, 16:35 
Offline

Dołączył(a): 16 paź 2006, 15:55
Posty: 55
Lokalizacja: Karton jak zawsze
Niewiem poco obecnie przeplacac za myszki do grania... kiedys to mialo sens gdy faktycznie z optycznych liczyl sie Razer (ogromne pieniadze lub Microsoft IE 3.0)... obecnie myszki Logitecha moze i sa dobre, lecz niewspolmierne do jakosc/cena... osobiscie przesiadlem sie z Microsoft Eplorera 3.0 na A4Tech X-750BF. Duza zaleta tej myszki jest przycisk 3xfire a takze mozliwosc szybkiego zwiekszenia lub zmniejszenia jej czulosci. Do tego posiada bardzo ciekni przewod, ktory nie ciagnie myszki ani nie stopuje jej ruchow.
Krztalt tej myszki tej pozwala na bardzo komfortowe jej operowanie a material nie powoduje slizgania sie gloni czy palcow po nim. Przy przyciskach bocznych posiada takze kalalek gumy, ktory takze zwieksza komfort jednoczesnie nie powodujac zmeczenia nadgarsta, a musze przyznac, ze niewiele myszek w mmoim przypadku oferuje to, ze wzgledu na moje dosc duze dlonie.

_________________
QW jest tylko 1 - Quake World


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lis 2006, 17:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
największą zaletą G7 jest chyba to że ma góra 5 trybów (bo można ustawić sobie 3,4...itd) szybkości, które można w dowolnym momencie (za pomocą dwóch przycisków) zmieniać. Mało tego dostajemy płytkę z programem w którym możemy te prędkości zmieniać. Jest to naprawdę świetne rozwiązanie w BF-ach i wogóle w grach np. siedze sobie w czołgu czy mechu to ustawiam na powiedzmy 1200dpi, grając snajperem liczy się precyzja więc ustawiam sobie 750dpi itd. Możliwości jest bardzo wiele. W G5 chyba tez coś takiego jest.

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lis 2006, 18:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
ja polecam a4techa 750f, mam 710 ktory sie rozni brakiem przycisku fire i ma max 1000dpi, nie patrzcie ze to a4tech, naprawde super mysz. ja bym nie przepłacał tylko za to, ze ma w nazwie logitech, tudziez innego razera.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lis 2006, 18:20 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
nie porownuj a4techa do razera plis :)

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lis 2006, 19:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2003, 11:56
Posty: 1060
Lokalizacja: Lębork
to, że a4tech robil kiedys badziewne myszki nie znaczy, że teraz robi badziewne :wink: można porównywać, co nie oznacza, że jest idealna bo takiej nie ma każdy ma inne upodobania zreszta wystarczy poczytać testy w internecie jest tego cała masa np. http://twojepc.pl/artykuly.php?id=laser_6000_vs_a4tech_x750f&komentarze=1. (akurat porównanie z microsoftem) Kupił bym Logitecha albo razera ale po co mam wydawać pieniądze za marke skoro x-750 działa idealnie :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lis 2006, 19:22 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
Jedni kupują Rolls Royca (logitech), a drugim starcza gówniany mercedes (a4-tech) :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lis 2006, 19:23 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
Jakubass myslisz ze wyzsza cena jest spowodowana TYLKO przez znana marke?? to by bylo zbyt proste... ;)


ps. Piospi w takim razie Razer to "Bentley" ;)

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lis 2006, 19:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2003, 11:56
Posty: 1060
Lokalizacja: Lębork
Cytuj:
Jedni kupują Rolls Royca (logitech), a drugim starcza gówniany mercedes (a4-tech)

Z tym porównywaniem logitecha do Rolls Royca to nie był bym tak pewien :wink: Nie uważam, że kupilem gówno bo gdyby tak było to bym go nie uzywał i nie był bym z niego raczej zadowolony. Nie chodzi mi tez o cene bo stac mnie na kupno myszki za 500 zł ale pytanie po co :?: oczywiście wiadomo, że logitech czy tez razer sa wyrobiona marką i są dobrymi produktami nie oznacza to jednak, że są niezastąpione jak ktoś ma inna myszkę to jest od razu bleee i pieee :lol: [/code]

Ps. Logitechy też nie są perfekt moja wcześniejsza myszka straciła lakier w przeciągu kilku miesięcy i potrafiła nieźle zwariować.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lis 2006, 21:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 cze 2005, 21:28
Posty: 19
O rany, ludzie potrafią być zadowoleni z X-7 ? Świat się kończy :D

Tydzień temu zakupiłem X-750F i niestety musze się wypowiedzieć bardzo krytycznie.

Mam trochę sporawe dłonie, więc myszka jest dla mnie za mała, mimo iż używam palców, a nie całej dłoni do jej prowadzenia, to jednak kompletnie jej nie czuję, przez co trzymam ją kurczowo, jak kochanek parapetu (bo szafa była pełna ;) ).
Po 5 godzinach grania w BF2142 nie mogłem już dłużej walczyć bo ręka najzwyczajniej odmówiła posłuszeństwa. Głównie było to spowodowane bocznymi przyciskami – na teksturowanym mam kucanie, a kucam zawsze gdy się zatrzymuję. Przycisk ten jest zbyt mały, zbyt wysoko i kąt jego wciskania jest przypadkowy. Obok jest guma. Niby ma pomagać w trzymaniu myszy ale jej jakość jest bardzo niska, a jej teksturą są pasy wgłębień ustawione pionowo – i w tym kierunku mój palec się po tym ślizga.

Z czułości wykorzystuję praktycznie jedynie 1600DPI, więcej mi nie potrzeba, mniej – nie ma sensu bo jest tylko jeden przycisk ustawiania czułości, który ją wyłącznie zwiększa, wiec żeby zejść do niższej trzeba się naklikać i sprawdzać kolor podświetlania kółka, czyli w walce absolutnie niepraktyczne.

3xFire ? to jakiś żart, po pierwsze potrafię szybciej naciskać LMB niż to coś, po drugie ja po Rainbow Six jestem nauczony klikać podwójnie i dla 3 strzałów nie widzę zastosowania z powodów praktycznych - trzeci strzał zawsze idzie bogom w okno. Zbędny tani gadget.

Jedyne pozytywy:

- Cena, wydałem 64zł + przesyłka, pieniędzy nie żałuję, zawsze to jakieś doświadczenie

- Kabel, w sumie jest plusem – jest bardzo lekki i elastyczny, choć jego delikatność może komuś sprawić problem.

- Co do lasera i układu nie mam akurat żadnych zastrzeżeń, szoruje po polskiej podkładce za 7zł, nie mam żadnych problemów na jakiejkolwiek z czułości.

Wniosek:
Jedna rzecz jakiej się nauczyłem – nigdy nie kupować myszy w ciemno, chodzić, przymierzać i sprawdzać, jeżeli nie ma możliwości, szukać gdzie można. Jeżeli mysz za 250 zł leży nam idealnie w dłoni od razu i przy jej używaniu nie zauważamy żadnych braków (jak np. akceleracja wsteczna) to należy ją kupić, choćby czekać parę miesięcy. Żadnych półśrodków!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lis 2006, 21:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 maja 2004, 16:53
Posty: 497
Lokalizacja: Chorzów
Byłem w Saturnie.... olałem cene, olałem opinie, olałem marki.... położyłem moją drobną dłoń na przeróżnych myszkach..


Jedna... długa..plaska... niby moglaby byc.. ale cos nie tak...
Kolejna.. to jakis obwarzanek a nie myszka :P
Kolejna.. jiiizz... jakas wyprofilowana decha
No i w koncu garbaty olbrzym.. to jest to!

a4 - moglaby byc.. ale jakos tak nie komfortowo
fatal1ty - masakra buahahhaa
razor - kompletnie nie moj styl myszki..
g5/g7 okazala sie tym co mi dobrze w mojej malutkiej dloni lezy.

Dlatego.. niech kazdy pojdzie do sklepu i wybierze.. albo spasuje mu obwazanek, albo plaski razor, albo nieco wyzszy a4, albo garbaty g5/g7.

Dla mnie zdecydowanie g5/g7 z naciskiem na g5.

pozatym.. te przechylany mouse wheel.. mmmm to będzie to 8)

_________________
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: We are the [SPQR]... resistance is futile :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lis 2006, 21:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2003, 11:56
Posty: 1060
Lokalizacja: Lębork
czego chcieć więcej za około 100 zł :?: Muszę przyznać racje, że myszka jest mała w porównaniu z konkurencja i dość dziwacznie leży w dłoni ale po jakimś czasie przywykłem, niestety trzeba wcześniej sprawdzać live pomacać, polizać :lol: Generalnie ja nie narzekam i jestem zadowolony znam wiele osób, które tez sa zadowolone. Co do pomarańczowego buttona to bajer sprawdza się tylko przy uzyciu pistoletu tak jak napisałem wcześniej. Kasy nie żałuje, a i tak pewnie za jakiś czas kupię coś nowego :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL