Teraz jest 29 wrz 2024, 15:19

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Modyfikacje ekwipunku kontra ilość klas
Tak zdecydowanie opcja BF2 22%  22%  [ 10 ]
Myślę że opcja BF2 9%  9%  [ 4 ]
nie mam zdania... 11%  11%  [ 5 ]
Wolę wersje z BF2142 42%  42%  [ 19 ]
Zdecydowanie modyfikacja ekwipunku! 16%  16%  [ 7 ]
Liczba głosów : 45
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 gru 2006, 02:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sie 2005, 14:24
Posty: 73
W porównaniu z BF2 takie rozwiązanie bardziej mi odpowiada... pewnie przez c4 które moja snajpka dostała. Najsłabiej wypada teraz chyba szturmowiec... ale może siem mylem...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 gru 2006, 08:37 
Offline

Dołączył(a): 3 sty 2006, 08:49
Posty: 178
Tak mylisz się :P .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 gru 2006, 09:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
Bardzo sie mylisz.

Ogólnie Specops/Sniper zwalona klasa jedynie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 gru 2006, 09:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
To zalezy od mapy. Na dobra sprawe szturmowiec jest bezbronny jak dziecko przeciwko pojazdom a recon,eng nie. Support potrafi w pojedynke obronic jedna konsole tytana czego juz inne profesje nie zrobia.

Asfalt choc niby mocno ofensywny i dynamiczny to w wielu sytuacjach natrafia na blokade. Juz o tych diabelnych cleyach rozstawianych gdzie popadnie nie wspomne.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 gru 2006, 09:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
dlatego no unlocka rządzi, tam widać siłę asfalta, bo jak dochodzą unlocki to asfalt staje się słaby, czego i tak na ffa nie widze xD

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 gru 2006, 10:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
dobrze ustawiony support i nic ani z unlockami ani bez nich nie przejdzie ;]
Chodź nawet Jabbah dupa jak teampleyowych graczy kupa ;p

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 gru 2006, 15:23 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2006, 22:11
Posty: 244
Lokalizacja: Zadupie Śląskie
W CoD 2 można spotkać coś takiego jak limit snajperów w drużynie, w Battle/Claymor(niepotrzebne skreślić)fieldzie też przydała by się taka opcja, szczególnie jak IQ graczy jest poniżej normy i cała armia snajperów szturmuje mecha, ostrzeliwując go dzielnie ze snajperek. Albo kiedy na tytanie jest istne pole minowe, czekające na biednego gracza, który leci pierwszy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 gru 2006, 20:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2006, 19:54
Posty: 313
Lokalizacja: z Olsztyna
Exil napisał(a):
dlatego no unlocka rządzi, tam widać siłę asfalta, bo jak dochodzą unlocki to asfalt staje się słaby, czego i tak na ffa nie widze xD


Uważam że to własnie rakietki/voss dają assfaltowi siłę a bez unlocków najlepszy jest support.
...tak naprawde to najlepszy ogólnie jest support,powinni go trochę zwalić bo szału dostaję jak pomyślę że na duze odległości jest prawie jak snajper a na małe na poziomie assfalta :x

_________________
davis00 napisał(a):
Czy bzyknąłbyś swoją siostrę ?? Pytam poważnie.


Jak to ma DaGodness w podpisie: Own3d :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 gru 2006, 21:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Vesp3r ale jak support nie ma dzialka ani tarczy to moze wyrwac granatem ladnie albo p oprostu heada zgarnbac. A tak to jest jak mur na tytanie...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 gru 2006, 21:57 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2006, 22:11
Posty: 244
Lokalizacja: Zadupie Śląskie
Wg mnie, na supporta nie powinno się iść na frontalny atak, najlepiej jest supporta spróbować oflankować (podejść z drugiej strony) wtedy nawet snajper z pistoletem ma szanse, aby zabić supporta(jeżeli ten się niczego niespodziewa).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 gru 2006, 01:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sie 2005, 14:24
Posty: 73
Twierdząc że szturmowiec(&medyk) najwięcej stracił miałem na mysli takie proste rozumowanie (na mój mały rozumek) Każda z klas w BF2 miała jakąś specyficzną ceche. Snajpka miała miny którymi mogła sobie nabijać punkty czym wkurzał pozostałą resztę graczy, Medyk miał oczywiście apteczkę, Komandos możliwość niszczenia sprzetu komendanta czy też czołgów i APC, mechanik mógł naprawiać i kłaść miny, Wsparcie zapasy amunicji a Grenadier wyrzutnie rakiet. Najsłabszą klasą była wiec klasa Szturmowca ponieważ nie posiadał on nic szczególnego oprócz wyrzutni grantów, tych samych granatów które posiadała normalnie większość klas. Zatem w BF2142 mamy połączenie wspomnianych klas czyli każda klasa posiada teraz po 2 z istotnych w grze cech a szturmowiec(&medyk)pozostał nadal tylko z apteczką. Wsumie i wsparcie także nie wypada najlepiej... hmm... ale jak ja lubie wypełnione na czerwowo jego kółeczko celownicze... mmm..

Czasami dźwięk i efekty spluwy Sapport'u wywołują u mnie nieskojarzenie z odkurzaniem czy też szyciem na maszynie :-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 gru 2006, 16:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2006, 19:54
Posty: 313
Lokalizacja: z Olsztyna
Privateghoul napisał(a):
Wg mnie, na supporta nie powinno się iść na frontalny atak, najlepiej jest supporta spróbować oflankować (podejść z drugiej strony) wtedy nawet snajper z pistoletem ma szanse, aby zabić supporta(jeżeli ten się niczego niespodziewa).


Długo nad tym myślałeś?Jak sie zajdzie od tyłu JAKĄKOLWIEK klasę to tamta nie ma szans
:roll:

_________________
davis00 napisał(a):
Czy bzyknąłbyś swoją siostrę ?? Pytam poważnie.


Jak to ma DaGodness w podpisie: Own3d :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 gru 2006, 16:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
Basic_M napisał(a):
Najsłabszą klasą była wiec klasa Szturmowca ponieważ nie posiadał on nic szczególnego oprócz wyrzutni grantów, tych samych granatów które posiadała normalnie większość klas.

ty chyba za mało w bf2 grałeś, dobry granatnik na infantry sieje spustoszenie :) pozdro dla benka ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 gru 2006, 22:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sie 2005, 14:24
Posty: 73
Exil napisał(a):
Basic_M napisał(a):
Najsłabszą klasą była wiec klasa Szturmowca ponieważ nie posiadał on nic szczególnego oprócz wyrzutni grantów, tych samych granatów które posiadała normalnie większość klas.

ty chyba za mało w bf2 grałeś, dobry granatnik na infantry sieje spustoszenie :) pozdro dla benka ;)


Oj grałem grałem i wolałem zaopatrzeniowca i mieć full grantatów niż wyrzutnie... i popoch siałem :-)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL