Teraz jest 19 kwi 2024, 05:52

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2007, 13:30 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2006, 20:07
Posty: 363
Lokalizacja: Drawsko Pom.
brajanpl napisał(a):
MiQi napisał(a):
Jak trzeba zdobyc kolejne rangi zeby miec ten nowy unlock to chyba ... kto zdobedzie z 100k pkt na jeden nowy unlock ? chyba maniak ktory siedzi 24/7 ...


:roll:

Mógłbyś to przetłumaczyć na polski?

100pkt to wcele nie jest dużo! :P



nie 100pkt tylko 100k pkt czyli 100 tysiecy ale tez nie wiem o co mu chodzi :D :P

_________________
Użytkownik zbanowany. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2007, 15:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
pomylilo mu sie z bf2 gdzie jest mało rang i potrzeba duuużo pktów żeby zdobyć następną co za tym idzie następny unlock bo w bf2142 wystarczy mieć 57700 pkt zeby mieć prawie wszystkie unlocki (39 chyba) czyli wszystko przy wszystkich kalasach masz juz odblokowane (niewiem jak z resztą, granatami itp...)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2007, 15:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2005, 11:01
Posty: 248
giermen napisał(a):
bf2142 wystarczy mieć 57700 pkt zeby mieć prawie wszystkie unlocki (39 chyba) czyli wszystko przy wszystkich kalasach masz juz odblokowane (niewiem jak z resztą, granatami itp...)

jak już masz 57700 (tak jak ja mam już powyżej 61000 pkt) to masz wszystkie 40 unlocków :D granaty pody i ... no wszysrtko :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2007, 15:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
A ja biedny mam tylko coś koło 2000 pktów i odblokowałem tylko całą klase szturmowca (oprucz tego bezużytecznego gówna ("następcy" vossa)) i odblokowuje snajpera :P
Niemoge grać a jak już moge to mam problemy z netem i ping 500 :cry:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2007, 16:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2007, 20:46
Posty: 1415
Lokalizacja: Poznań
giermen napisał(a):
(oprucz tego bezużytecznego gówna ("następcy" vossa))


(W jego oczach pojawiła się żądza mordu) Jak śmiesz mówić o vossie "bezużyteczne gówno" :evil: oczywiście to subiektywna opinia ale możemy się zmierzyć w duelu baur vs voss :) offtop over

I pytanie czy był jakiś przeciek kiedy wyjdzie ten patch ? Spodziewam się że razem z booster packiem ?

_________________
damn you


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2007, 17:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2005, 11:01
Posty: 248
Cravic napisał(a):
? Spodziewam się że razem z booster packiem ?

sądząc po jego wadze .... mniej więcej 250 MB to to będzie czekało na booster packa :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2007, 17:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
Cravic napisał(a):
giermen napisał(a):
(oprucz tego bezużytecznego gówna ("następcy" vossa))


(W jego oczach pojawiła się żądza mordu) Jak śmiesz mówić o vossie "bezużyteczne gówno" :evil: oczywiście to subiektywna opinia ale możemy się zmierzyć w duelu baur vs voss :) offtop over

I pytanie czy był jakiś przeciek kiedy wyjdzie ten patch ? Spodziewam się że razem z booster packiem ?

Zależy jak kto używa tej broni :p jak wbiegasz pomiędzy 5 kolesi to wiadomo ze z baurem bo przydaje sie ta szybkostrzelność i moc ale na dystanse to kiepska broń, ten odrzut i celność mnie przeraża :P voss jest dużo celniejszy i ma ma mniejszy odrzut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2007, 19:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2007, 20:46
Posty: 1415
Lokalizacja: Poznań
O lol ? :shock: Baur dobry na krótkie dystanse ? Masz bardzo radykalne poglądy bo to właśnie voss uchodzi za dobrą broń na krótkie dystanse przez małą siłe ognia i duży magazynek.. Szczerze mówiąc Baur ze swoimi 20 nabojami i ogromnym rozrzutem po dłuższej serii ma malutkie szanse na wygranie pojedynku z jak mówisz "5 kolesiami z bliska". Podsumowując Baur jest świetny do headów z większych odległości , zresztą pisałem już o tym w temacie "L-KS Voss - za silny?" więc lepiej tam tą kwestie przedyskutować ;)

@ Pixel : Czyli czeka mnie jakies 1 h ściągania...ponoć to tyle waży bo zawiera poprawki do wszystkich mapek ?

_________________
damn you


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2007, 19:55 
Offline

Dołączył(a): 20 kwi 2006, 02:38
Posty: 126
Lokalizacja: wawa
Dokladnie tak jak napisales, patch zawiera poprawki do kazdej mapy oraz update unlockow i odznaczen dla kazdego zolnierza.
Po wgraniu patcha masz wszystko to co jest w zapowiedziach oraz widzisz serwery Beta do boostera ale niestety nie mozesz tam sie wbic do momentu wydania dodatku.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2007, 20:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Hmm wedlug changeloga na mapach nic nie zmieniano wiec nie nazwalbym tego poprawka.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2007, 20:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2007, 20:46
Posty: 1415
Lokalizacja: Poznań
Może "tylko" usprawnili jakieś bugi z respami i flagami, no i módlmy się żeby poprawili fizykę na tytanie (swoją drogą na tytanie nie grałem od dawna - szkoda czasu)




EDIT DOWN : Poczytaj parę postów wyżej - prawdopodobnie w termin wydania bustera ;]

_________________
damn you


Ostatnio edytowano 6 lut 2007, 22:24 przez Cravic, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2007, 22:20 
Offline

Dołączył(a): 21 paź 2006, 09:47
Posty: 268
Lokalizacja: Częstochowa
Kiedy bedzie patch 1.2? ale nie BETA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lut 2007, 14:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
Cravic napisał(a):
O lol ? Shocked Baur dobry na krótkie dystanse ? Masz bardzo radykalne poglądy bo to właśnie voss uchodzi za dobrą broń na krótkie dystanse przez małą siłe ognia i duży magazynek.. Szczerze mówiąc Baur ze swoimi 20 nabojami i ogromnym rozrzutem po dłuższej serii ma malutkie szanse na wygranie pojedynku z jak mówisz "5 kolesiami z bliska". Podsumowując Baur jest świetny do headów z większych odległości , zresztą pisałem już o tym w temacie "L-KS Voss - za silny?" więc lepiej tam tą kwestie przedyskutować Wink


Może i tak jest...
Ja tą broń kilka razy podniosłem i po tych kilkunastu minutach grania zbrzydł mi ten baur. 1 na 1 z średniej odległości przegrywałem z kolesiam z vossem ;p . Może trzeba nabrać troche wprawy... nie wiem...


MiQi napisał(a):
Kiedy bedzie patch 1.2? ale nie BETA


Kto to wie :P Czasem wnerwia ze miny wysadzają swoich itp. ale niechce mi sie ściągać tych 300 mega


Cravic napisał(a):
Może "tylko" usprawnili jakieś bugi z respami i flagami, no i módlmy się żeby poprawili fizykę na tytanie (swoją drogą na tytanie nie grałem od dawna - szkoda czasu)


A ja właśnie zawsze grałem w conquesta ale ostatnio grywam na tytanie, w 1 rundzie jak zaczynałem grać zdobyłem kilka odznak ( niszczyciela tytanów, naszetka "HALO" i jeszcze jakieś inne gówna (zapomniałem)) I od tamtej pory tytan mi sie spodobał ;] Szkoda tylko że tak szybko mi sie zaczyna ciąć w tym trybie...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lut 2007, 15:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2006, 15:31
Posty: 92
Lokalizacja: Rzeszów
giermen napisał(a):
Może i tak jest...
Ja tą broń kilka razy podniosłem i po tych kilkunastu minutach grania zbrzydł mi ten baur. 1 na 1 z średniej odległości przegrywałem z kolesiam z vossem ;p .

Proponuję dostosować tryby Burst/Auto w zależności od sytuacji o ile jeszcze tego nie robiłeś do tej pory.
Zarówno Voss jak i Baur to dobre pukawki, ale każda na swój sposób.

giermen napisał(a):
Może trzeba nabrać troche wprawy... nie wiem...

Nie "Może", a napewno ... szczególnie Baur.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lut 2007, 15:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
Patch prawdopodobnie będzie na początku marca.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL