Teraz jest 19 kwi 2024, 04:10

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Bojkot CB
PostNapisane: 18 lut 2007, 17:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
Panowie do czasu zdjęcia blokady dla gracza Dakon nałożonej za rzekome cheaty bojkotujemy rozgrywki CB i niniejszym zwracam się z prośbą o solidarnśc do normalnych klanów.

Szkoda gadac
Nakreślę obraz mecz z The Dirty Dozen pożyczyliśmy serwer delty jak wiecie logując się tam na rcona jest komunikat "loading terefere"
za to ban dakona,
że nie wspomnę o meczu pucharowym kiedy to naczytaliśmy się rasistowskich tekstów ze strony teamu exorcist - wysłałem do admina cupa screeny zero reakcji bo jak się nietrudno domyśli niejaki iloveyou jest również adminem.
Mam gdzieś taką lige gdzie admini odwalają co im się tylko podoba koleśostwo będziemy gra w ESL chyba że z nimi sie też pokłócimy wtedy będziemy gra tylko u siebie ;)

http://www.clanbase.com/humaninfo.php?h ... &suspend=1


Ostatnio edytowano 18 lut 2007, 18:49 przez dramich_wwa, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2007, 18:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2003, 16:04
Posty: 1480
Lokalizacja: Kraków
Szkoda gadac? No to faktycznie wszyscy beda bojkotowac najpopularniejsza lige za.. no wlasnie nie wiadomo za co..

Moze jakis link zeby dowiedziec sie o co poszlo?

_________________
gry komputerowe
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2007, 18:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
dokładnie, chciał bym wiedzieć czemu mam nie grać w CB ?
//edit
a moze tak przerzucić się na ESL ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2007, 18:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2006, 10:28
Posty: 1190
Lokalizacja: Warszawa
http://www.clanbase.com/humaninfo.php?h ... &suspend=1
smiech na sali poprostu, czy tam sa sami kretyni ??

tu jest inny przyklad
nie wiem czy pozyczali tez nasz serwer (u nas chyba jest wallhack and aimbot :] ) czy zrobili na swoim to samo ^^


to jest zenujace,
przez ostatnie 5dni nie mozna sie bylo skontatkowac z zadnym cup adminem OC zeby przywrocic do allowed players 2 graczy ktorzy kombinowali cos z kontami i wyszli na 5godzin z konta TD, albo dodac innych ...
i poprzednia akcja z meczem w oc z logitech'em prawie lub chyba nawet dokladnie 2 tygodnie minelo zamin cup admini odczytali maile i priv'y na irc ze cos jest nie tak z przeciwnikiem


ps.
http://www.clanbase.com/humaninfo.php?h ... &suspend=1
tu nawet nie podali dowodu, zalosne

_________________
Don't fear the reaper :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2007, 19:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2006, 11:49
Posty: 218
Lokalizacja: Chrzanów
zal:/.... ludzie niepotrafia zakumac ze to sie wyswietla jak ktos wchodzi na adminke:/.... jak gralem 1 mecz to sie kolesie to tego tez przyczepiali... ale chyba zrozumieli ze to na lachen jest.... jak widac nie wszyscy sa tacy inteligentni:/

_________________
[PRGK-42] - "Succeed Or Die Trying"
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2007, 20:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
a nie lepiej to wywalić i dać po po prostu login as admin ? :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2007, 20:34 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2006, 00:24
Posty: 263
Lokalizacja: Kraków
Żeby czasem jakiś idiota nie zrobił screena a jeszcze większy idiota nie zapodał bana ? Czemu zniżać się i dostosowywać się do poziomu myślenia innych ?

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.played.pl | #plaY^ @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 00:00 
Offline

Dołączył(a): 28 gru 2006, 15:08
Posty: 813
Lokalizacja: Łódź
ban na rok? ja bym zwariował...

nie rozumiem czemu się wyświetla "... loaded aimbot + wallchack" ?
Nie znam cię dobrze, dakon, ale wierzę, że nie zrobiłbyś czegoś takiego, zwłaszcza na jakimś ważnym meczu.

_________________
Obrazek
plaY^ | www.play-esports.pl | #plaY^ @ QuakeNet
Obrazek
[GCA] | www.goldencamels.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 00:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
nie rozumiem czemu się wyświetla "... loaded aimbot + wallchack" ?


Bo tak to sobie ustawili gdy ktos sie loguje na adminke. Mogloby pisac "XXX zostaje prezydentem USA" eee wlasnie skoro tak w to wierza to moze... :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 02:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
przypomina się pewien temat na forum w którym to bodajże snake opisywał podobną sytuacje związaną z logowanie do admina na ich serwerze, gdzie jakiś klan na ircu krzyczał że delta czituje :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 03:37 
Offline

Dołączył(a): 12 wrz 2005, 17:42
Posty: 10
Lokalizacja: Warszawa
A najlepsze jest to, że na tych wszystkich screenach i w CB pokazany jest pełny GUID do BF2 i BF2142. A wszędzie pisze w CB nie podawaj nikomu swojego guida...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 07:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2005, 18:36
Posty: 1340
Lokalizacja: Poznań
żal.cb ...
prosze zróbcie screena jak ja sie loguje tam, tylko by się wyświetlał, Is now owner of clanbase. Spokój przynajmniej będzie....

Stefan nie moze nic tam zadziałać i im wytłumaczyć ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 08:24 
Offline

Dołączył(a): 3 sty 2006, 08:49
Posty: 178
Trzeba było nie zmieniać adminki. Mówiłem to jeszcze w grudniu, no ale who cares.


Ostatnio edytowano 19 lut 2007, 10:07 przez Solimo, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 09:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
Tak solimo też uważam że to "szczeniackie" pytanie czy jest to wystarczający powód do BANANA,
Trochę się zagalopowałem prosząc inne klany o silidarność porostu my nie będziemy tam grać, jest to nie pierwszy przykład koleśiostwa w tej lidze.

Murdoc jeśli wywalają mi gracza na takiej podstawie to ja nie chce grać w takiej lidze. jedyne czeg się boję to to że w lidze ESL poziom adminów jest podobny nie wiem czy dobrze kojaże ale jakoś tak kołata mi się w glowie przykład TP vs Team Sweden.

Sorki że tak dostawiam - co osiągniemy - absolutnie nic, nie stanowimy w tej lidze żadnej siły i nikt sie z nami nie liczy, co nie znaczy że mamy ze spuszczoną głową się godzić na wszystko mam taką polską cechę: "Boso ale w ostrogach"



I pomyśleć że headshot gra sobie w najlepsze.


Ostatnio edytowano 19 lut 2007, 10:08 przez dramich_wwa, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 09:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2003, 22:35
Posty: 478
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Solimo napisał(a):
Trzeba było nie zmieniać adminki. Mówiłem to jeszcze w grudniu, no ale who cares.


Dokladnie, w pelni popieram Solimo. Jedni durnie* (admini serva) sprowokowali reakcje drugich durni* (adminow CB). Nie ma sie co dziwic sytuacji... Do kogo teraz miec pretensje :?: Czy tak do konca tylko i wylacznie do adminow CB :?: BTW co admin serva chcial osiagnac przez zmiane tego info i co wy chcecie osiagnac przez ten bojkot :?: 8)

dramich_wwa napisał(a):
Murdoc jeśli wywalają mi gracza na takiej podstawie to ja nie chce grać w takiej lidze. jedyne czeg się boję to to że w lidze ESL poziom adminów jest podobny nie wiem czy dobrze kojaże ale jakoś tak kołata mi się w glowie przykład TP vs Team Sweden.


Dramich, prosze Cie zmien chociaz na chwile swoj punt widzenia, bo imo wyciagasz pochopne wnioski i 'nie ogarniasz' 8) Jak dla mnie to w tej sytuacji zawinily POJEDYNCZE OSOBY:
1. admini serva - za bezsensowna, idiotyczna zmiane info (nie wiem co ona miala ciekawego wniesc),
2. admini CB - za pochopne bany (polecieli poprostu z automatu, zamiast zasiegnac jezyka o co chodzi).
Obrazac sie nie ma sensu, bo to do niczego nie doprowadzi. Trzeba ROZMAWIAC, a tu widzialbym po pierwsze kontakt adminow serva z adminami CB, by wszystko wyjasnic.

* by Walesa

PS. A tak na marginesie to czy admini serva zadali sobie tyle trudu, by przeprosic Dakon'a i Trupa za zaistniala sytuacje :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL