Teraz jest 24 kwi 2024, 00:02

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 14:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2004, 12:47
Posty: 551
To zaproście tych inteligentnych inaczej adminów, na dowolny serwer i pokażcie im możliwości tego "cheata" :roll: -> game.sayAll "*nickadmina* loaded MSXsecurity hack" , tylko tym razem wpiszcie nick admina i poproście aby sam się zbanował za cheatowanie :twisted:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 15:24 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
jak dla mnie jest to wojna o własną głupotę...

czemu ma służyć dżołk o tym, że jak koleś loguje się na admina, to wyświetla się, że włącza cheaty?

nie rozumiem tego pomysłu :|

owszem fajne jest, ale w gronie własnym, ew. znajomych klanów i ludzi, którzy zrozumieją ów dowcip

...ale niestety tak bywa (zwłaszcza w ligach CB, ESL), że jak się gra o punkciki, to trzeba zachować max powagi i znajomości regulaminu, bo tak przez głupi żart poleciał gracz...

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 16:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2004, 12:47
Posty: 551
a może lepiej edukować "adminów", bo przez takie "dowody" jutro poleci cała Wilda potem GT i tak dalej :roll: (mogę takie "dowody" sfabrykować na każdego) ... nie widzicie tutaj nic idiotycznego ? :twisted:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lut 2007, 13:30 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2006, 00:24
Posty: 263
Lokalizacja: Kraków
http://www.clan-xii.net/news.php?news_id=107

Tak wyglądał donos na mnie. Jednym słowem IDIOTYZM.

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.played.pl | #plaY^ @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lut 2007, 14:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
Ok ale kto normalny pisze na meczu oficjalnym takie rzeczy? Tylko ktoś kto prosi się o kłopoty...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lut 2007, 14:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2006, 11:49
Posty: 218
Lokalizacja: Chrzanów
to w taki razie nie koledzy z PL4FC wykazali sie glupota tylko wlasciciele serwera....

_________________
[PRGK-42] - "Succeed Or Die Trying"
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lut 2007, 14:24 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2006, 00:24
Posty: 263
Lokalizacja: Kraków
Ja do właścicieli serwera nic nie mam. Użyczyli nam serwera na naszą prośbę. Kto mógł wiedzieć, że znajdzie się na tym świecie idiota, który weźmie na serio taki komunikat serwera i dodatkowo screen trafi do jeszcze większego debila - admina. W końcu wcześniej ten rodzaj humoru nie przysparzał nikomu takich kłopotów :/

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.played.pl | #plaY^ @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lut 2007, 14:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
W sumie po przemyśleniach można by to nawet uznać za cheat moja definicja " program lub modyfikacja gry dająca przewagę" skoro się chłopaki zaczęli bać to moze to i cheat, mozna by wymyślic inny cheat np no nie wiem w nazwę klanu wcisąć np microsoft-oracle-IBM-AMD-Nvidia-Creative-best team i już na wstępie przeciwnicy wymiękają. a jeszcze MSX

Nie wiem czy wcześniej mówiłem chłopaki z klanu XII mają prawo nie wiedzieć jak działają wspomagacze i trudno się im dziwić, byc może to pierwsza ich gra on-line, ale sorry panowie admini CB odpowiadający za to wypadałoby miec chociaz zielone pojęcie jak to działa, bo jak nie wiedzą to niech się tam nie pchają, i ja osobiście wyłącznie do nich mam o to pretensje mam nadzieję że znajdzie się tam chociaż jeden inteligentny i zrobi z tym pożądek.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lut 2007, 14:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
Kazdy wie ze DevilOnLine jest idiota do tego ciętym na polaków, SOF juz sie o tym raz przekonal gdzie caly mecz gralismy na pingach 120 i do tego ledwo wygralismy :lol:
Dobra rada na przyszlosc, jak wchodzicie na serwer szczegolnie na oficjalnym meczu to nie piszcie glupot tyko robcie swoje, gwarantuje ze takich problemow miec nie bedziecie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lut 2007, 15:27 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2006, 00:24
Posty: 263
Lokalizacja: Kraków
Jakich głupot nie pisać ?

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.played.pl | #plaY^ @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lut 2007, 15:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2003, 14:10
Posty: 1005
Lokalizacja: Piła
XII po prostu wykorzystali fakt, że z tego samego powodu Devil zbanował np
TRUP'a z USSR.

Pewnie niedługo stan lub B4k3r tez będą mieli bana bo nikomu nie chce się zmienić tego tekstu na naszym serwerze :)

podsumowując: śmiech na sali.

_________________
Wilda D-Link | www.wilda.pl | #wilda


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lut 2007, 16:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2006, 15:31
Posty: 92
Lokalizacja: Rzeszów
Heh trochę śmieszny przypadek ... poza banem oczywiście.

Niedorozwinięci i stronniczy admini w CB to chleb powszechny. Gram w ladderze Unreal Tournament 99 i nawet nie chce misie liczyć ile razy były problemy z tymi tumanami.

Dakon_forost ... takich "żartów" raczej się nie robi na meczach ligowych. Nie wiem jak to wygląda na scenie BF'a, ale będąc od kilku lat adminem w lidze utassault.net wiem że takie żarty prawie zawsze kończą się raportem do admina ... nie da się jednak ukryć że ostateczna decyzja należy do niego więc jeśli poziom intelektualny jak i wiedza ogólna jest na poziomie podłogi to cóż ... tak to się kończy.

Na waszym miejscu nie szalałbym zbytnio, a możliwie najdokładniej opisał sytuację i puścił to do adminów delikatnie ... powtarzam DELIKATNIE wskazując na ich jak widać kiepską wiedzę o grze i na fakt że to nie PunkBuster cię złapał, a jedynie był to komunikat napisany przez Dakon_forosta .... bo jeśli nie punkbuster to co? Przecież nie ma żadnych innych anty-czitów pod BFa.

Tak czy inaczej CB ssa totalnie i za każdym razem jak mam tam grać to ma zgage!

Życzę powodzenia w rozwiązaniu waszego problemu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lut 2007, 17:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2006, 10:28
Posty: 1190
Lokalizacja: Warszawa
ciekaw jestem jakie jest stanowisko "CB ANTICHEAT TEAM" ( buahaha jak to dumnie brzmi :)) , ale forum nie ma zadnego, na forum cb nikt chyba nie zaglada, na irc tez ... dziwne ze to jeszcze zyje , od czasu do czasu jakis turniej zrobia i koniec

_________________
Don't fear the reaper :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lut 2007, 18:29 
Offline

Dołączył(a): 12 wrz 2005, 17:42
Posty: 10
Lokalizacja: Warszawa
No i widzisz Dakon. Z twojego linka wynika, że to że cię zbanowali to twoja wina. Było grać dobrze na serwie przeciwnika i nie było by problemu;-) I nie zwalaj winy że ci ping skoczył;-)

A co do adminów w Cb to szkoda gadać. Ja pamiętam admina ILoveYou czy jakoś tak który w meczu z nami cały czas nas wyzywał, bluzgał, jechał po Polakach itp. Oczywiście screeny poszły do CB no ale ciężko żeby sami się ukarali...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lut 2007, 20:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2007, 22:23
Posty: 8
Lokalizacja: Szczecin
Cytuj:
Dobra rada na przyszlosc, jak wchodzicie na serwer szczegolnie na oficjalnym meczu to nie piszcie glupot tyko robcie swoje, gwarantuje ze takich problemow miec nie bedziecie.


Chyba najlepszy wniosek w tej duskusji.
Osobiscie nie raz i nie dwa musialem podniesionym glosem studzic zapaly do wychodzenia z servera wspolklanowiczow mimo iz przeciwnik wyraznie lamal zazady.

dramich_wwa napisał(a):
Trochę się zagalopowałem prosząc inne klany o silidarność


Wcale nie sadze ze to zagalopowanie .... mysle ze nacisk wywierany przez wszystkie klany w drabince dumnie noszace Polska flage byl by lepiej slyszalny w takiej sprawie.
Jednak wydaje mi sie ze bojkot nawet z waszej strony jest decyzja niepotrzebna bo cala sprawa napewno jest do odkrecenia a takie wlasnie sa efekty podejscia typu "zero tolerancji"

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL