Teraz jest 20 kwi 2024, 00:29

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lut 2007, 23:05 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
tu chodzi, o to żeby tacy "ekhemm" jak ty, uczyli się w szkole ortografii, a nie gnili przed kompem :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lut 2007, 23:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
o właśnie, o to chodzi również.

niektórzy zamiast sie uczyc, to graja w gry godzinami 8) a zdania sklecic nie umieja bez ortografa. I ilu nastolatków gra w klanach po nocach, hohoho :) A potem z testem do liceum maja problem :lol:

Spoxter - właśnie mnie utwierdziłeś w przekonaniu ze 14latkowie nie mysla - ty nawet mojego postu nie zrozumiałeś, moze wracaj do szkoły i niech cie ktos nauczy czytania ze zrozumieniem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lut 2007, 23:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2007, 20:46
Posty: 1415
Lokalizacja: Poznań
Niesamowite. Mam 13 lat a niektóre posty spoxtera przypominają mi moje jak miałem lat 11 :). Cóż, mam nadzieje że forumowicze docenią jakiś wyjątek od reguły "głupich bachorów" a w samym BF lamię czasem że aż się ziemia trzęsie ;)

PS. Jakaś tam część użytkowników może mnie oceniać po Sigu i avatarku - a niech oceniają :D. A teraz specjalnie dla nich : JeSSteMmM róshooFyy pOkeMoNnn...

@Edit down : O tak jak tu wbije wielebny wysłannik wszystko ucichnie ;) Swoją drogą..ostatnio mało się udziela u nas :/

_________________
damn you


Ostatnio edytowano 26 lut 2007, 23:43 przez Cravic, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lut 2007, 23:41 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Czekajmy na Wielebnego ostudzi was lub weźmie na ' luz' :lol:

EDIT : Gdy już myśle , że ktoś ma 14 lat , 13 ..... i już zaczynam wiedziec kim jest i sadze , że jest normalny , opanowany umie orto < hehe > grafie to wpada taki ****** i tylko psuje sobie opinie ... jeśli taką ma :lol:

MaZZeo nie rozumiem dla czego Spoxter się bulwersuje po treści twojego posta to tylko świadczy o nim :roll:
o dziwo on ma 14 lat
:shock: a za chowanie podobne do Janka_PL :lol:


Ostatnio edytowano 26 lut 2007, 23:48 przez Blizzard_, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lut 2007, 23:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2007, 22:09
Posty: 838
Piospi napisał(a):
tu chodzi, o to żeby tacy "ekhemm" jak ty, uczyli się w szkole ortografii, a nie gnili przed kompem Rolling Eyes



Mi szkoła nie wadzi I nie spędzam cały dzien gnijąc przed kompem tylko ucze się wtedy kiedy potrzebuje a gram wtedy kiedy chce....Odziwo mam taki umysł że zapamiętuje bardzo wiele szczegółów na lekcji ( to nie żart) dlatego też mało się ucze bo wiem co i jak ... No ..Często patrze do książki bo wiele rzeczy nauczyciele nei mówią na lekcjahc :twisted:

_________________
Obrazek
http://woombatt.mybrute.com
http://spoxtero.mybrute.com
http://spoxter.mybrute.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lut 2007, 23:51 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Spoxter napisał(a):
.Często patrze do książki bo wiele rzeczy nauczyciele nei mówią na lekcjahc Twisted Evil


może sądzą , że nie warto wam dawać materiałów do nauki - tych ważnych informacji bo i tak nic nie skumacie
powinieneś mieć więcej lekcji z ortografią :wink:

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2007, 00:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2007, 22:09
Posty: 838
:D czemu sądzisz że potrzebuje lekcji z ort.
Piszę szybko bo taki mam zwyczaj i nie zważam uwagi na błędy typu
literówka
pomieszanie szyku w typowym słowie "nie" na "nei"c często się zdarza
niedokończenie zdania albo po prostu coś w stylu Sprąwdząłęm te ą ę....przecież każdy kuma o co chodzi

_________________
Obrazek
http://woombatt.mybrute.com
http://spoxtero.mybrute.com
http://spoxter.mybrute.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2007, 00:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2007, 20:46
Posty: 1415
Lokalizacja: Poznań
A gdzie ty się tak spieszysz spoxter ? Pali się ? Ja jakoś tracę te pokłady czasu na wciskanie Alt przy ąęłćó i jeszcze mnie nikt za to nie zabił ;) A zobacz jak potem ładnie wygląda. ;) No i ludzie się nie czepiają, taka już dola forum - piszesz nie porządnie - jadą cie,piszesz normalnie - cisza.

_________________
damn you


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2007, 01:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 cze 2005, 13:14
Posty: 1464
Lokalizacja: Zabrze
W sumie dobrze ze wyszedl 2142 bo wiekszosc dzieciarni przerzucila sie wlasnie na niego ;]

_________________
"Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz
wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja."

:(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2007, 03:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Normalnie podziwiam was. Ja dopiero od kiedy dostalem I wyplate "sam sobie kupuje gry". Wczesniej niestety musialem prosic rodzicow o kase(kieszonkowe lub zapomoga jednorazowa ;D) ;[ A wy tpo 13-14 lat i juz macie wlasne fundusze. Pewnie na gieldzie gracie to macie... :wink:

Co do nauki wieku 14 lat to ekhem material jakiego wymagaja nie wymaga siedzenia nad ksiazka. 16-17 lat to wiek gdy trzeba zaczac sie uczyc. No chyba, ze sie ma problemy z pisownia etc. :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2007, 08:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2007, 17:09
Posty: 25
A ja mam 10(6 dni i 11) i źle się z tym nie czuje (Ranga-Kapitan Srebro)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2007, 10:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lut 2007, 09:35
Posty: 50
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kurde,nawet z tak prostego tematu zrobiliscie 80% OffTopic ale spoko patrząc na wasz wiek wiem że poprostu nierozumiecie pytania.
I juz widze jak 14 latki sama kupuja sobie grę za 140 zeta,pewnie cięzko pracowali na te pieniądze.Kpina,poprostu kpina.
A co do tematu mam 24 lata i naprawde ta gra nie bez powodu drogie dzieci jest od 16+

_________________
Po co się chowasz?? I tak Cię widze !!! Jeden strzał jeden trup :twisted: Sniper Elite


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2007, 11:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 gru 2006, 15:16
Posty: 22
No narazie 4 osoby odpowiedzialy na moj post a reszta gada o jakis lekcjach itd. Nie powiem fajjjne jest to forum a raczej dzieciaki ktore pisza takie bzdety.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2007, 11:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
Nuras napisał(a):
I juz widze jak 14 latki sama kupuja sobie grę za 140 zeta,pewnie cięzko pracowali na te pieniądze.Kpina,poprostu kpina.

Buhaha co masz za problem?? Ja mieszkam w wiosce a muj brachol to poprostu leń, matka daje mu robote a ja ją od niego biore za kase i jest fajnie ;p zarobilem na karte za 300 zl i bfka i za 112 zł nie 140 zlotych :x


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2007, 14:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2006, 14:14
Posty: 557
Lokalizacja: Wrocław
a ja mam 15 lat i zwisa mi ograniczenie wiekowe na pudelku od bfa:D
(ranga podpulkownik zloto)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL