Teraz jest 16 kwi 2024, 09:10

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2007, 14:21 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2006, 00:24
Posty: 263
Lokalizacja: Kraków
Zobaczymy za kilka lat czy będzie wam tak zwisało. Po gierki będzie chodziło się z dowodem :D Jak na Zachodzie

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.played.pl | #plaY^ @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2007, 14:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
Za KILKA lat to bendzie mi zwisalo ograniczenie wiekowe bo chyba nie wypuszcza ograniczenia powyżej 18, nie?? ;] a pozatym gierki kupuje na allegro ;p (przez brachola konto a on te konto mial zarejestrowane na starszego brata bo on nie mial 18 lat jeszcze xD )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2007, 15:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2006, 19:54
Posty: 313
Lokalizacja: z Olsztyna
Piospi napisał(a):
Taaa zaraz tu pewnie znajde z 20 postów, gdzie 14latkowie mi napisza jak to oni grają TP i w ogóle ze zajmuja flagi itp. Jasne...


tego typu dyskusja jest trochę nieuczciwa-nie dajesz nam szans udowodnić sowich racji.Szczerze mówiąc ludzie - OCB?!Czy naprawdę sprawia wam różnicę, czy zabija was 14 czy 60 latek, lub czy 14 lub 60 latek ginie od waszej kuli?

Piospi napisał(a):
tu chodzi, o to żeby tacy "ekhemm" jak ty, uczyli się w szkole ortografii, a nie gnili przed kompem

A co ci do tego jak tak się uczę?Tak o mnie dbasz mimo ze mnie nei znasz,to JA nie będę miał dobrej pracy, więc co ci do tego?


Nuras napisał(a):
I juz widze jak 14 latki sama kupuja sobie grę za 140 zeta,pewnie cięzko pracowali na te pieniądze.Kpina,poprostu kpina.

NIE ZA CIĘŻKO ZAPRACOWANE ALE SWOJE PIENIĄDZE!Kurde, dzisiaj prawie każdy nastolatek dostaje kieszonkowe, więc czemu do cholery się czepiacie, że wydaje je na gry?Co mam udawać że nie mam pieniędzy, i o wszystko prosić rodziców?


Podsumowując: co wam przeszkadza że gracie z 14 latkiem?Nic.Jak mogę udowodnić że POTRAFIĘ grać jeśli mówicie rzeczy w stylu "Taaa zaraz tu pewnie znajde z 20 postów, gdzie 14latkowie mi napisza jak to oni grają TP i w ogóle ze zajmuja flagi itp. Jasne..."?Nie mogę.Co zrobić jeśli nie podoba ci się gra z 14 latkiem?Pisać głupie posty na forum?nie. więc co?WYP*** Z SERWERA,BO KAŻDY MA PRAWO DO GRY!
Mam nadzieję że mój post trafi do niektórych.
Ps:przepraszam moderatorów za słownictwo,ale jestem "lekko" zdenerwowany.
PS2:To właśnie na tym forum nauczyłem się używania "alta" itp.I jestem jedyną osobą jaką znam, która na Gg pisze litery z ogonkami.

_________________
davis00 napisał(a):
Czy bzyknąłbyś swoją siostrę ?? Pytam poważnie.


Jak to ma DaGodness w podpisie: Own3d :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2007, 15:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2007, 22:09
Posty: 838
ZmudPL
Dobre słowa :D
Wsumie co się nami przejmujecie uczymy się jak chcemy robimy co chcemy a wy nie musicie się o nas troszczyć....Bedziemy mieli do kitu życie....Nasza sprawa !!!

_________________
Obrazek
http://woombatt.mybrute.com
http://spoxtero.mybrute.com
http://spoxter.mybrute.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2007, 15:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lut 2007, 09:35
Posty: 50
Lokalizacja: Bydgoszcz
ZmudPL napisał(a):
PS2:To właśnie na tym forum nauczyłem się używania "alta" itp.I jestem jedyną osobą jaką znam, która na Gg pisze litery z ogonkami.

ja też na gadu pisze z "ogonkami":)


ZmudPL napisał(a):
NIE ZA CIĘŻKO ZAPRACOWANE ALE SWOJE PIENIĄDZE!Kurde, dzisiaj prawie każdy nastolatek dostaje kieszonkowe, więc czemu do cholery się czepiacie, że wydaje je na gry?Co mam udawać że nie mam pieniędzy, i o wszystko prosić rodziców?

Docenisz dopiero kase która sam zarobisz,ja tez jako dziecko dostawałem kase od mamy i patrzac na to z perspektywy czasu widze że niedoceniałem tamtych pieniędzy.


ZmudPL napisał(a):
Czy naprawdę sprawia wam różnicę, czy zabija was 14 czy 60 latek, lub czy 14 lub 60 latek ginie od waszej kuli?

Nie.
A teraz zmykaj juz bo Teletubisie lecą.




Żart oczywiscie,wiem że teraz pokemony oglądacie :twisted:

_________________
Po co się chowasz?? I tak Cię widze !!! Jeden strzał jeden trup :twisted: Sniper Elite


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2007, 15:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2006, 02:17
Posty: 256
Lokalizacja: Gdańsk
Z mojego punktu widzenia gier nie powinno się sprzedawac z ograniczeniami wiekowymi, tylko każdy niepełnoletni powinien byc przebadany przez psychologa czy jego umysl juz na tyle dojrzal, ze moze grac w takie gry.

Bo czasami 11-latek jest umyslowo bardziej dojrzaly od 17-latka. I zawsze staram sie nie oceniac ludzi na dzien dobry na podstawie ich wieku.



P.S. 21 lat.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2007, 15:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2007, 22:09
Posty: 838
HAahahaa
Nuras napisał(a):
pokemony



OmG....
Osobiście powiem że ja oglądam tylko nationat geographic :D ciekawe mają tam programy typu zwariowana nauka albo takie tam .... Lepsze to nawet od Bf`a ale jest żadko strasznie ;/

_________________
Obrazek
http://woombatt.mybrute.com
http://spoxtero.mybrute.com
http://spoxter.mybrute.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2007, 15:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lut 2007, 09:35
Posty: 50
Lokalizacja: Bydgoszcz
pzak napisał(a):
Z mojego punktu widzenia gier nie powinno się sprzedawac z ograniczeniami wiekowymi, tylko każdy niepełnoletni powinien byc przebadany przez psychologa czy jego umysl juz na tyle dojrzal, ze moze grac w takie gry.

Bo czasami 11-latek jest umyslowo bardziej dojrzaly od 17-latka. I zawsze staram sie nie oceniac ludzi na dzien dobry na podstawie ich wieku.


Masz racje i powinno sie tez badac sprzedawców czy moze nie są pedofilami bo sprzedając gry chca przyciągnąć małe dzieci do siebie i ludzi z elektrowni bo dostrczając prad tez przyczyniają sie do tego ze gramy godzinami i producentów takich gier czy moze w ich umysłach nie kryje sie plan zrobienia z nas komputerowych ZOOMBIE.


Że tak powiem poleciałes z tym badaniem :lol:

Z tym sie zgadzam.
pzak napisał(a):
Bo czasami 11-latek jest umyslowo bardziej dojrzaly od 17-latka. I zawsze staram sie nie oceniac ludzi na dzien dobry na podstawie ich wieku

_________________
Po co się chowasz?? I tak Cię widze !!! Jeden strzał jeden trup :twisted: Sniper Elite


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2007, 16:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2006, 02:17
Posty: 256
Lokalizacja: Gdańsk
Dobra... Przesadziłem z tymi badaniami... Ale od czegoś są też rodzice, jezeli widza, ze ich dziecko nie radzi sobie w realnym świecie albo za bardzo bierze do serca to co się dzieje w grze, to powinni zrobi tak, jak Bill Gates: 45 minut dziennie kompa dla swoich dzieci.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2007, 16:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lut 2007, 09:35
Posty: 50
Lokalizacja: Bydgoszcz
pzak napisał(a):
jak Bill Gates: 45 minut dziennie kompa dla swoich dzieci.

Bo on ma pirackiego windowsa i boji sie ze go namierzą.
A tak na serio tio rodzice powinni choc czasem zobaczyc w co grają ich dzieci.Często już to potrzebna jest pomoc bo pociecha gra jak ostatnia lama!!!!A jesli rodzic to dostrzeze to da młodzianowi kase na Hacki lub jak jeden z naszych kolegów zarobi na nie:P

Nie da sie kontrolowac rynku gier,kazdy gra w to co chce jesli rodzice zabronia mu grania w domu to pojdzie do kolegi,albo na kafejke.Co z tego ze jest 16+ skoro gdyby tylko mój czteromiesieczny syn był w stanie utrzymac kase to i jemu by sprzedali.

_________________
Po co się chowasz?? I tak Cię widze !!! Jeden strzał jeden trup :twisted: Sniper Elite


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2007, 16:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2007, 17:09
Posty: 25
Nuras napisał(a):
ZmudPL napisał(a):
PS2:To właśnie na tym forum nauczyłem się używania "alta" itp.I jestem jedyną osobą jaką znam, która na Gg pisze litery z ogonkami.

ja też na gadu pisze z "ogonkami":)


ZmudPL napisał(a):
NIE ZA CIĘŻKO ZAPRACOWANE ALE SWOJE PIENIĄDZE!Kurde, dzisiaj prawie każdy nastolatek dostaje kieszonkowe, więc czemu do cholery się czepiacie, że wydaje je na gry?Co mam udawać że nie mam pieniędzy, i o wszystko prosić rodziców?

Docenisz dopiero kase która sam zarobisz,ja tez jako dziecko dostawałem kase od mamy i patrzac na to z perspektywy czasu widze że niedoceniałem tamtych pieniędzy.


ZmudPL napisał(a):
Czy naprawdę sprawia wam różnicę, czy zabija was 14 czy 60 latek, lub czy 14 lub 60 latek ginie od waszej kuli?

Nie.
A teraz zmykaj juz bo Teletubisie lecą.




Żart oczywiscie,wiem że teraz pokemony oglądacie :twisted:

Chcesz mnie wkurzyć czy co ?
Bo ja jakoś mam gdzieś twoje wyzwiska ukryte pod uprzejmością
A teraz powiem jedno - Off-Topic


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2007, 16:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2007, 20:46
Posty: 1415
Lokalizacja: Poznań
Spoxter napisał(a):
Osobiście powiem że ja oglądam tylko nationat geographic


No, wybacz ale po treści twoich postów widać że oprócz oglądania takiego kanału musisz jeszcze go rozumieć...

A co do pokemonów - czy ktoś ustawia jaka rozrywka jest dobra dla jakiego wieku ? Skoro paru ludzi tutaj ma po 30~ lat to wg. "normy" powinni siedzieć z piwskiem i oglądać mecz ? Nikt tego nie nakazał, każdy lubi to co chce i niewiele wam do tego...

_________________
damn you


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2007, 16:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lut 2007, 09:35
Posty: 50
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kagava napisał(a):
Chcesz mnie wkurzyć czy co ?
Bo ja jakoś mam gdzieś twoje wyzwiska ukryte pod uprzejmością


Tego faktycznie trzeba przebadać

_________________
Po co się chowasz?? I tak Cię widze !!! Jeden strzał jeden trup :twisted: Sniper Elite


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2007, 16:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2006, 19:54
Posty: 313
Lokalizacja: z Olsztyna
Nuras napisał(a):
A tak na serio tio rodzice powinni choc czasem zobaczyc w co grają ich dzieci.Często już to potrzebna jest pomoc bo pociecha gra jak ostatnia lama!!!!A jesli rodzic to dostrzeze to da młodzianowi kase na Hacki lub jak jeden z naszych kolegów zarobi na nie:P


Święta racja!Moi rodzice nigdy nie patrzą w co gram, ale jednocześnie(chyba) wiedzą że nie zagram w żadne Playboy Mansion itp.Przykład:Postala odlożyłem po 2 godzinach-jet to zbyt bezsensowne.


Cravic napisał(a):
A co do pokemonów - czy ktoś ustawia jaka rozrywka jest dobra dla jakiego wieku ? Skoro paru ludzi tutaj ma po 30~ lat to wg. "normy" powinni siedzieć z piwskiem i oglądać mecz ? Nikt tego nie nakazał, każdy lubi to co chce i niewiele wam do tego...


Zgadzam się z Cravic.Nie rozumiem, co was obchodzi jak spędzamy czas.Ja wstydziłem się oglądać kreskówki, bo myślałem że to dziecinne.Ale pewnego dnia, zrozumiałem że to po prostu inny rodzaj filmu.Oglądam kreskówki(tak Cravic,atomówki też :D)i się tego nei wstydze.

_________________
davis00 napisał(a):
Czy bzyknąłbyś swoją siostrę ?? Pytam poważnie.


Jak to ma DaGodness w podpisie: Own3d :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2007, 16:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2007, 22:09
Posty: 838
Ale Tu Się Rumor Zrobił....Weźmy nie gadajmy off top...

_________________
Obrazek
http://woombatt.mybrute.com
http://spoxtero.mybrute.com
http://spoxter.mybrute.com


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL