Teraz jest 23 kwi 2024, 19:17

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 19 mar 2007, 21:26 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 00:39
Posty: 476
Lokalizacja: Łomża
panowie wykupilem 16 publicznego na white rabbit....moze ktos podpowie mi co zrobic zeby byl rankingowy..gdzies wyczytalem ze trzeba do EA zaplacic zeby go dopisali do ranka....jesli ma ktos linka to prosze o zapodanie...druga sprawa to taka ze bede sie w to bawil po raz pierwszy...czy znajdzie sie ktos kto pomoze mi mniej wiecej powiedziec co mam zrobic zeby servka postawic....moze jakies linki skad co sciagnac itd...szukalem na forum ale nic nie znalazlem na temat stawiania serva itd....moze ktos wylozy mi male faq i poda potrzebne linki:)bede bardzo wdzieczny:)Exil moze Ty bys mi pomogl bo z tego co wiem to jestes obeznany..Pozdrawiam!!!!

_________________
xxxxxxxxxxxxxx


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 mar 2007, 19:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2007, 20:46
Posty: 1415
Lokalizacja: Poznań
Lepiej by było gdybyś wziął serwer od któregoś z partnerów EA np. Rackage.com - od razu miałbyś rankingowy.

_________________
damn you


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2007, 01:58 
Offline

Dołączył(a): 8 lut 2007, 22:35
Posty: 136
gabcio napisał(a):
panowie wykupilem 16 publicznego na white rabbit....moze ktos podpowie mi co zrobic zeby byl rankingowy..gdzies wyczytalem ze trzeba do EA zaplacic zeby go dopisali do ranka....jesli ma ktos linka to prosze o zapodanie...druga sprawa to taka ze bede sie w to bawil po raz pierwszy...czy znajdzie sie ktos kto pomoze mi mniej wiecej powiedziec co mam zrobic zeby servka postawic....moze jakies linki skad co sciagnac itd...szukalem na forum ale nic nie znalazlem na temat stawiania serva itd....moze ktos wylozy mi male faq i poda potrzebne linki:)bede bardzo wdzieczny:)Exil moze Ty bys mi pomogl bo z tego co wiem to jestes obeznany..Pozdrawiam!!!!

No to troche dales plamy z tym serwerem...
Trzeba bylo najpierw napisac tego posta ,a poznij kupowac serwer.
Dobrze wyczytales z tym placeniem, i to ponoc slono trzeba zaplacic za status serwera rankingowego. Bardziej oplaca sie kupic serwer u partnera EA ktory jest rankingowy bez zadnych dodatkowych operacji.
Polecam kupowanie serwera u http://www.rackage.com moze tanio nie maja ale to dobre serwery. Moj serwer jest z rackage i naprawde nie zawodzi.
Moze zaloz temat w "Problemy" i napisz jakie masz pytania odnosnie administracji serwera...

_________________
Call of Duty


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL