Teraz jest 29 mar 2024, 07:02

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 26 mar 2007, 14:10 
Offline

Dołączył(a): 14 paź 2005, 23:33
Posty: 35
Pixel napisał(a):
macmaj napisał(a):
a gdzie w patchu poprawka umozliwiajaca bezproblemowa gre w viscie???



a gdzie Ty masz problemy związeane z battlefieldem pod Vista ?



hm.. w moim przypadku wywalanie do pulpitu za kazdym razem podczas zmiany mapy tytanowej?? i jak narazie jedyne co ea support potrafilo mi odowiedziec to to ze bf nie jest jeszcze przystosowany do visty i poprosili o moj dxdiag

przejrzyj:
http://www.totalbf2142.com/forums/showthread.php?t=5198

jedno z wielu for na ktorych uzytkownicy vista+bf2142 zglaszaja problemy

btw pixel a mozesz napisac na jakim sprzecie grasz??
z tego co przejrzalem na necie mnostwo ludzi ma problemy z bf i vista gdy posiadaja karty nvidii, szczegolnie z 8800, karty dzwiekowe xfi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 mar 2007, 19:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
dramich_wwa filmik fajny ale duzo na nim nie pokazal. Ot fajny motyw z jednoczesnym gunnerowaniem ale w Bf2 bylo to norma wiec...Nikt do niego nie strzela. Lata po 2 minuty za wrogim heli a to sie nawet nie orientuje, ze ma ogon. Nawet bedac na wysokosci 20m czolgi totalnie sie nim nie interesuja. Gral z totalnymi noobami i tyle...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2007, 07:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
dramich_wwa napisał(a):
Lailonn napisał(a):
W tym problem, ze skoro wszystkie rakiety musza trafic i to w dupe czolgu to ciezko tego dokonac. Wysokosc lotu jest bardzo niebezpieczna dla masyzny do tego szybkosc i kiepska sterownosc powoduja, ze NIKT nie boi sie heli w 2142. Nie oszukujmy sie. Ci, ktorzy opowiadaja jak to potezna masyzna pewnie sami maja ich nabitych cala mase w "dziwny" sposob - zestrzelenie przez czolg nie jest normalnym finalem dla heli :P


Masz tu przykład że można coprawda trzeba się naumieć ale można
http://www.youtube.com/watch?v=DJwQTOzW6yY
ja pamiętam czasy bf2 kiedy ktoś kto umiał latać helką był nielada wyczynowcem, ja tam dalej np mecha nie "ogarniam" ale są tacy co umieją to cudo używać


Lol tyle ze koles tutaj sie przesadzal z 1 miejsca na 2 i czasem uzyl rakiet pilota ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2007, 08:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
Oj tam widzicie tylko to co chcecie zobaczyć zauwazcie jak potrafi szybko zawrócić w jaki sposób pracuje kamerkami, kiedyś dałem na totalbf2 filmik z dogfightów mcmt też mnie obśmiali.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL