Teraz jest 25 kwi 2024, 13:28

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2007, 10:19 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
miej SAAWA to będziesz wiedział o co chodzi :wink:

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2007, 12:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2007, 20:46
Posty: 1415
Lokalizacja: Poznań
http://www.translate.pl w ruch giermenie, tylko lepiej uważaj bo czasami bardzo dziwne tłumaczenia tam się pojawiają ...

_________________
damn you


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2007, 12:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2005, 22:32
Posty: 430
Lokalizacja: Gdańsk
[quote="giermen"]no i moge sie pożegnać z złotą odznakom używania materiałów wybuchowych ;p
heli jest dobre na czolgi - 1 magazynek i jak ze strzelcem to na piechote też, na walkera to raczej nie, no chyba że strzelec umie sie posługiwać rakietami TV ;]

Akurat zlota odznake za uzywanie materialow wybuchowych jest bardzo latwo zdobyc, co do polowania na czolgi latadlem to nie przypominam sobie by jakis lotnik rozwalil moj tank jednym magazynkiem w wiekszosci konczy sie popis lotnika tak jak napisali koledzy wyzej czyli z pociskiem w dupie:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2007, 13:14 
Offline

Dołączył(a): 28 gru 2006, 15:08
Posty: 813
Lokalizacja: Łódź
offtop:
A no właśnie, odznaki za użycie materiałów wybuchowych dostaje się za granaty, rdx, apm, rakietnice itp. czy tylko za któreś z tych wymienionych?

_________________
Obrazek
plaY^ | www.play-esports.pl | #plaY^ @ QuakeNet
Obrazek
[GCA] | www.goldencamels.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2007, 13:16 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
chyba tak samo jak w BF2, za C4 i miny apm

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2007, 13:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2005, 22:32
Posty: 430
Lokalizacja: Gdańsk
Kiedys byly nawet serwery knife and pistol na ktorych niektore rundy byly explosives only i mozna bylo sie wysadzac do woli, ale czy sa nadal to nie wiem bo nie grywam na knifes only. A co do zdobywania odznaki to rdx i apm sie zalicza.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2007, 18:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
Arctico1 A ja juz nie raz rozwaliłem czolg 1 magazynkiem - 1 warunek, wszystkie rakiety muszą trafić
2. zasada jak lecisz prosto na czolg i wróg cie widzi to lecisz z wlączona osłona i gitara- nie raz uratowalo to mi zycie.
no też da rade ale niewiem czy uda mi sie zabic 18 osob w 1 rundzie :roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2007, 18:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
W tym problem, ze skoro wszystkie rakiety musza trafic i to w dupe czolgu to ciezko tego dokonac. Wysokosc lotu jest bardzo niebezpieczna dla masyzny do tego szybkosc i kiepska sterownosc powoduja, ze NIKT nie boi sie heli w 2142. Nie oszukujmy sie. Ci, ktorzy opowiadaja jak to potezna masyzna pewnie sami maja ich nabitych cala mase w "dziwny" sposob - zestrzelenie przez czolg nie jest normalnym finalem dla heli :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2007, 23:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
Ja sie boje jak jestem w czołgu KPA, zanim tym shitem wyceluuje to juz pomnie ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 mar 2007, 19:09 
Offline

Dołączył(a): 14 paź 2005, 23:33
Posty: 35
a gdzie w patchu poprawka umozliwiajaca bezproblemowa gre w viscie???


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 mar 2007, 19:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2005, 11:01
Posty: 248
macmaj napisał(a):
a gdzie w patchu poprawka umozliwiajaca bezproblemowa gre w viscie???



a gdzie Ty masz problemy związeane z battlefieldem pod Vista ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 mar 2007, 22:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2005, 22:32
Posty: 430
Lokalizacja: Gdańsk
Nie wiem tylko po co EA chce ograniczyc dzialanie min apc :shock: moim zdaniem tak jak teraz sa zbalansowane optymalnie, nie ma roznicy pomiedzy tymi a ich odpowiednikami z BF2. Zapewne jacys popaprancy co to w biegna i ciagle wlaza na mine poskarzyli sie EA, bo zabilo ich takie male cos i wogole... zenada. Moze zrobia tak, ze apm bedzie wogole bezuzyteczne, splash 2mm i tyle. Jakos mi nie przeszkadza, ze gine czasem od miny, po prostu moj blad i tyle, ale zawsze komus przeszkadza.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 mar 2007, 22:53 
Offline

Dołączył(a): 28 gru 2006, 15:08
Posty: 813
Lokalizacja: Łódź
Apeemki są ok, czasem wkurzają jak biegniesz przez pół mapy tylko po to żeby zginąć w taki głupi sposób, ale sam uwielbiam je chować w krzakach lub za jakimś rogiem

_________________
Obrazek
plaY^ | www.play-esports.pl | #plaY^ @ QuakeNet
Obrazek
[GCA] | www.goldencamels.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 mar 2007, 12:44 
Offline

Dołączył(a): 12 lis 2006, 17:07
Posty: 6
hehe co wy się martwicie o pilotów , ja sobie poradze a 18 osob zabic z heli mhah bez problemu i to na naszym polskim serwie , beretke mam teraz trzeba wylatac tylko godziny , pozatym niezgadzam sie ze czolgisci moga spac spokojnie bo to wlasnie na czolgach nabijalem sobie najwiekszego scora , 24 fragi w rundzie na czolgach to moj rekord (bo zabraklo mi czasu) , a czolgi zestrzelil mnie 2 razy w całym czasie jaki wylatałem i to zawsze na lotnisku. no i wreszcie zmniejsza zasieg namiezania stacjonarnych AA , zreszta nigdy nie mialem z tym problemu wystarczy latac tak jak ja czyli nisko jak waz sr.....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 mar 2007, 12:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
Lailonn napisał(a):
W tym problem, ze skoro wszystkie rakiety musza trafic i to w dupe czolgu to ciezko tego dokonac. Wysokosc lotu jest bardzo niebezpieczna dla masyzny do tego szybkosc i kiepska sterownosc powoduja, ze NIKT nie boi sie heli w 2142. Nie oszukujmy sie. Ci, ktorzy opowiadaja jak to potezna masyzna pewnie sami maja ich nabitych cala mase w "dziwny" sposob - zestrzelenie przez czolg nie jest normalnym finalem dla heli :P


Masz tu przykład że można coprawda trzeba się naumieć ale można
http://www.youtube.com/watch?v=DJwQTOzW6yY
ja pamiętam czasy bf2 kiedy ktoś kto umiał latać helką był nielada wyczynowcem, ja tam dalej np mecha nie "ogarniam" ale są tacy co umieją to cudo używać


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL