Teraz jest 29 mar 2024, 01:44

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 16 cze 2007, 15:20 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
no Jaro Peace ;)

500 post :mrgreen:

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 cze 2007, 16:42 
Offline

Dołączył(a): 16 cze 2007, 15:24
Posty: 79
Lokalizacja: Łódź
sorry ale jak jeden ,,idiota''(nie da sie inaczej tego okreslic) o nicku bartuzi robi sobie co chce na serwerze i nie zwraca uwagi na nasze prosby, to wedlug was znacz ze caly klan jest do bani(glownie Mazzeo zwracam uwage), Wielkie dzieki :/

_________________
Obrazek
Obrazek
BF2142-OFF
PR-ON


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 cze 2007, 21:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
Kan3ra --> gdyby to była jedna osoba. A to było więcej. Bartuzi, Blizzard i ktoś jeszcze zaczęli się bawić, no sorry, ale jak u nas ktoś sie wygłupia, to jakoś potrafimy doprowadzić typa do porządku, a że nie wiedział że jest live, no to co nas to interesuje? Niech patrzy co sie dzieje na ekranie, a nie robi 500 innych rzeczy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 cze 2007, 21:52 
Offline

Dołączył(a): 16 cze 2007, 15:24
Posty: 79
Lokalizacja: Łódź
dobra ale ja wlasnie o tym mowie: bartuzi podobno wylecial a Blizzard zostal zawieszony(rowniez podobno), nie obrazaj calego klanu bo jak znajdzie sie taki bartuzi w grupie ludzi to tego osobnika trzeba ukarac a reszte zostawic w spokoju i zachowuj sie jak na czlowieka normalnego przystalo ok??

_________________
Obrazek
Obrazek
BF2142-OFF
PR-ON


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 cze 2007, 21:56 
Offline

Dołączył(a): 16 cze 2007, 15:24
Posty: 79
Lokalizacja: Łódź
sry kliknelo mi sie

_________________
Obrazek
Obrazek
BF2142-OFF
PR-ON


Ostatnio edytowano 16 cze 2007, 21:58 przez Kan3ra, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 cze 2007, 21:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
Ja się normalnie zachowuje. To wczoraj komuś odbiło.

EOT i Peace :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 cze 2007, 21:59 
Offline

Dołączył(a): 16 cze 2007, 15:24
Posty: 79
Lokalizacja: Łódź
dobrze to Peace i zapomnijmy o sprawie

_________________
Obrazek
Obrazek
BF2142-OFF
PR-ON


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 12:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
No i kolejny spar i kolejna farsa by sigm4 :lol:

Niektórzy gracze nie znają podstaw matematyki, bo chcieli grac 5v6 :lol: ale blizzard oczywiście mówił, że on nie bedzie grał tylko patrzył, śmiech na sali :lol:

Już nie mówię że ustaliliśmy, że tylko 1lvl unlocków gramy, ale pillumy i kamuflaz to u graczy sigmy chleb powszedni.

Poza tym mielismy grac 1 mapę 2 rundy na Tunis Harbor, ale niewiadomo dlaczego mapa została zmieniona na camp :| I oczywiście tam również gracze sigmy uzywali nie tych unlocków. I jeszcze pod koniec, jak gracze sigmy płakali, bo nie mogli wyjść z pierwszej flagi, to ktoś tam rzucał aluzję, że mamy komandera :lol: widać że nawet przegrywać nie umieją...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 12:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2003, 16:29
Posty: 1247
Lokalizacja: Warszawa
a nie mogliście ustawić, że tylko 1lvl unlocków można wybrać?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 13:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2006, 19:24
Posty: 28
Lokalizacja: Tarnów
My graliśmy z nimi pomimo tego że [wygraliśmy] nie było z nimi żadnych problemów :wink:

_________________
http://www.frogsofwar.pl
[FoW] Retired Player *


Ostatnio edytowano 19 cze 2007, 15:15 przez Eddie, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 14:34 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
wiesz MaZZeo dziwi mnie czemu sie tak wkurzalisce ze ja bede patrzyl jak oni graja przeciez nie uzywalem tego czegos dzieki czemu moge patrzyc jak wy i oni graja , tylko bym zrobil to co sawik czasem sie mysli zanim sie cos powie :wink:

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 14:51 
Offline

Dołączył(a): 16 cze 2007, 15:24
Posty: 79
Lokalizacja: Łódź
Po pierwsze, Blizz. chcial ogladac tylko nasze ciezkie zmagania z wami :/, i tu żal bo niewiem czemu nie chcieliscie sie zgodzic jak jestescie lepsi ;/. Jak jestes splepy Mazzeo i nie widzisz ze On nie gra tylko caly czas jest martwy to sie nie odzywaj a po za tym dostal kicka z serwa jeszcze przed rozpoczeciem spara wiec nie poruszaj tego tematu. Niewiem czy wy wymyslacie ze pierwszy poziom unlockow mial byc czy rzeczywiscie tak bylo. Ja osobiscie napisalem ze z unlockami ale co do poziomu nic nie wspomonalem, pierwszy poziom mial byc na campie a nie na tunisie. Ktos z waszych kur.. napisal ze wychodzicie z serwa bo wam sie nie podobalo i dlatego nasz CL Dar3k zmienil mape na camp, a wy jednak zostaliscie wiec nie pierd... mi tu o niestworzonych rzeczach bo mieliscie wyjsc. Bysmy przejeli wasza glupia flaga gdyby nie pewne okolicznosci, a co do komendanta to ktos (nie napisze kto bo nie wypada) powiedzial ze macie komendanta i tu minus dla nas. I Mazzeo nie obrazaj calego klanu bo tylko czesc z niego grala z wami ten glupi spar po ktorym osmieszasz nas i 4UM!


-----------------------------------------------------------

Gdyby byl FBF na tunis harbor to byscie dostali w dupe( nie znaczy to ze bysmy wygrali)

_________________
Obrazek
Obrazek
BF2142-OFF
PR-ON


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 14:52 
Offline

Dołączył(a): 6 sty 2007, 14:16
Posty: 238
Lokalizacja: Warszawa- Ursynów
Dobra Eddi nie bądz taki mądry bo to był nasz pierwszy od bardzo dawna spar w 2142. Musimy sobie przypomnieć jak gra się w tą grę.
Jak chcesz możemy za 2 tygodnie zagrać rewanż i zobaczymy kto wygra :roll:

Po drugie po co piszecie o każdym naszym sparze na forum?
Nie możecie załatwić tego między nami tylko musicie nas ośmieszać?
My istniejemy od bardzo niedawna. Wy gracie ze sobą prawie rok, więc się łaskawie nie wywyrzszajcie nad nami.
A pozatym uważam, że to CL powinien się wypowiadać w imieniu klanu :roll:

_________________
http://www.crysisforce.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 15:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2006, 19:24
Posty: 28
Lokalizacja: Tarnów
LoL Ano dlatego że 4um miało żal do was że jak przegrywaliście to
zaczęliście wyprawiać różne głupoty
Więc napisałem że pomimo tego ze wygraliśmy - wszystko było ok
nie tak jak pisali inni zero problemów odzywek tip..

Wyzwanie możemy przyjąć nawiasem skoro szukacie dziury
gdy o was sie dobrze mówi :|

_________________
http://www.frogsofwar.pl
[FoW] Retired Player *


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 cze 2007, 15:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
Goku, to nie był nasz server.

Blizzard, równie dobrze mogłeś sobie wziąć komandera i spotować, jaką pewność mieliśmy? Żadnej. Tymbardziej że już wcześniej odwalaliście manianę, to zaufać wam juz nie chcemy.

Cytuj:
Niewiem czy wy wymyslacie ze pierwszy poziom unlockow mial byc czy rzeczywiscie tak bylo. Ja osobiscie napisalem ze z unlockami ale co do poziomu nic nie wspomonalem, pierwszy poziom mial byc na campie a nie na tunisie


tak się właśnie można dogadać z wami. Pisalismy wyraźnie, conq, no fbf, 1lvl unlocków, nawet pare razy bo nic nie uzgodnilismy przed sparem. i w trakcie spara kiedy zaczeliscie uzywac unlocków, to wyrazilismy sie jasno. Ale wy dalej swoje.

Cytuj:
Gdyby byl FBF na tunis harbor to byscie dostali w dupe( nie znaczy to ze bysmy wygrali)


sami sie zgodziliscie na fbf. Chcielismy w ten sposób zagrać, bo wiecznie gramy no fbf, żeby było ciekawiej. A czy byście wygrali... no nie wiem, bo coś krucho u was z obroną flag.


darek, pisze o każdym sparze, bo na 2 spary oba były farsą z waszej strony. Jakby wszystko było ok, to bym o tym nie pisał w pręgierzu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL