Teraz jest 25 kwi 2024, 20:52

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 mar 2009, 20:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2006, 17:18
Posty: 1165
Lokalizacja: snikont :-p
Punkty razy dwa robia sie tylko z tych punktow jakie zarobil jako komendant...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2009, 15:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
MikeOl_PL napisał(a):
czyli komander walczy byle by nie latał???
a w czołgu może hasać?

Takie coś dzieje mi się tylko na waszym serwerze jak grają 56ks, późno w nocy jak nikogo z was nie ma takie rzeczy się nie dzieją..


Byle by spełniał swoją funkcję...

To graj na naszym serwerze późno w nocy... bo my nie wyrzucamy za to że ktoś nas z kosy zabił :omg:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2009, 18:52 
Offline

Dołączył(a): 27 wrz 2007, 11:32
Posty: 1028
Lokalizacja: Bartoszyce
qwakU a u was na serwerze jest zakaz gry komendantem? Bo jak dzisiaj wszedłem do was(nasz był pełeny) to nikt nie raczył się pofatygować :mrgreen: No i wybór padł na mnie, jako że moja Amiga nie daje rady na CQ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2009, 22:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
JA wczoraj grałem na serwerze extreme 24/7 giblartar na 64 osoby i raz udalo mi się zostac komendantem ue,
po minucie grania jakiś kolo coś do mnie powiedział(nawt go nie zrozumialem bo jakiś szum) i nastąpilo zerwanie polączenia internetowego...

fajnie mają niektórzy admini na serwerach co? spóźnił się ze zgłoszeniem na komendanta to mnie usunął..
:stupid:

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2009, 23:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2009, 14:44
Posty: 165
Lokalizacja: Lublin
Jest czasami i tak ale najlepsze jest to jak jesteś komendantem jakiś koleś wchodzi w połowie rundy na serwer od razu się łączy i robi bunt przeciwko komendantowi :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2009, 14:36 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Na wiekszosci servow fighting commander chodzi o to zeby wykonywal swoje obowiazki tzn wskazywal cele skrzynki etc. Ale moga tez cie wywalic bo moze moja na mysli ze nie mozesz sie ruszyc. Ja raz w bf2 wszedl do bron p/lotniczej i zloto w w obronie p/lotniczej. Moze o to samo im chodzi. Bo komendantem latwiej zabic :)

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2009, 20:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
Commander + walker
Commander + p.lot

To najlepsze kombinacje :wink:

PS. Maniek to jak ty grasz np w tytany :?: :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2009, 21:17 
Offline

Dołączył(a): 27 wrz 2007, 11:32
Posty: 1028
Lokalizacja: Bartoszyce
qwakU napisał(a):
Commander + walker
Commander + p.lot

To najlepsze kombinacje :wink:

PS. Maniek to jak ty grasz np w tytany :?: :twisted:

Nie gram :mrgreen: W tytana zagrałem tylko raz przez 2 minuty bodajże^^ Miałem bardzo ładny pokaz slajdów :)
qwakU a u was komandant może walczyć? Bo pare razy musiałem się bronić przed kolesiami, mimo iż siedziałem schowany na ostatniej fladze.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2009, 22:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
Maniek przeczytaj parę postów do góry :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2009, 08:59 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Oprosze mu zadanie i napisze ^^. Moze walczyc ale musi wykonywac swoje obowiazki. I tez nie nalezy z tym naduzywac.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 kwi 2009, 12:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
czasem jak gram i nikt nie chce być komendantem a ja potrzebuję zaopatrzenia to wchodzę na chwilę na to stanowisko i zrzucam sobie karton bo miny szybko się kończą, raz nawet miałem taki mecz że co chwila ktoś wchodził i rezygnował z tej funkcji.
Jeden potrzebował uv, drugi epm itp. fajnie było nawet każdy miał tak samo jak ja...

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 kwi 2009, 19:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
Wkurzają mnie tacy komendanci, którzy używają tylko podstawowych zabawek, a o spotowaniu już zapominają (nie wiedzą?). Nie wiem, po co jest w ogóle opcja buntu - i tak to nie zadziała jak powinna, bo oczywiście spora część graczy, robiłaby to samo, co komendant. Potem na CampG ktoś robi sobie rajdzik na flagę i kicha, bo nie wie, że tam, gdzie idzie, czeka na niego trzech kolesi, a następna flaga jest praktycznie bez obstawy. UAV także nie będzie działał całą wieczność - i co wtedy? Oczywiście dla niektórych cisza jest ważniejsza - w końcu usłyszą przeciwnika, którego... i tak nie usłyszą - a widzieć wroga na mapce to już zupełnie inna bajka.
Na pewno tacy ludzie nie usłyszą nigdy "very good commander" :mrgreen:

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 kwi 2009, 19:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2009, 14:44
Posty: 165
Lokalizacja: Lublin
Ja nie lubię jak komendant walczy bo wtedy mniej pomaga na polu walki bo nie spotuje bo co z tego że da Uav na 1 flage jak przejmują np 3 i nie wiedzą czy ktoś do nich idze bo komendant nie spotuje bo walczy mnie to dziwi ale z tym jakoś da sobie pogadzić.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 kwi 2009, 21:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
wszystko zależy od mapy i liczby slotów, na takim gcamp na 64typa wiadomo że wskazywanie piechoty nie ma sensu ale na większym terenie jak najbardziej, zwłaszcza jak kolega wczesniej pisał jedna flaga ma obstawe a inna nie.
Co do walczącego komendanta nie mam nic przeciwko jeśli tylko robi to co ma robic, czyli walczy między kolejnymi naładowaniami swoich zabawek potem uv, karton, epm, altyleria, spot i może przez kolejne 2 minuty dalej walczyć.. :wink:
Na tytanie podobnie niech sobie chłopak broni garażu.

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 kwi 2009, 22:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2009, 14:44
Posty: 165
Lokalizacja: Lublin
Ja właśnie jak chce pograć komendantem to przeważnie w trybie tytan to i piny sobie zarobie za obrone :D . I wygodniejsze są serwery Moving Titan ponieważ dopuki ci nie rozwalą osłony możesz tytana przemieścić pamiętam raz się zamieniłem z wrogim tytanem miejscami i on był na moim spawnie a ja na niego :lol: .

PS: Można też Barete załapać za gre w trybie tytan jako komander


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL