Teraz jest 28 mar 2024, 23:41

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 lut 2013, 03:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 16:22
Posty: 169
Lokalizacja: SZCZECIN
Grałem kiedyś w BF 2 ale to badziewko. Teraz kupiłem BF 2142 i myślałem że będzie coś lepszego ale po dzisiejszej mapce już mi się odechciało. Jest za dużo broni w tej grze. Ja jako początkujący mam tylko zwykłe bronie które są bardzo słabe od większości graczy którzy są minimum majorami. Jednak wolę realia jak Vietnam lub 1942. Jest mniej broni i każdy ma równe szanse. A tu non stop każdy rzuca jakimiś samonaprowadzającymi granatami, co chwile ustawione jakieś działka co walą do wszystkiego, badziewny samolot który lata nad głowami niczym włączony cheat pokazujący rozmieszczenie wszystkich graczy, cały czas jest zrzut pocisków kit wie skąd i czasem obraz się rozmazuje jak by były jakieś zakłócenie i idzie epilepsji dostać. A i jeszcze często widzę jak sporo osób lata z jakimś zestawem burzowym RDX to chyba coś jak C4. Dobrze że nie ma kontynuacji tej gry. Dzisiaj była taka akcja że non stop jak się stawiałem to jakiś koleś wiedział gdzie jest spawn i tam czyhał, a jak mu się nie udało to zabity zostałem z maszynki tej stojącej wszystko strzelającej która była obok niego. Jest za dużo ułatwień w tej grze dla osób z wysokimi rangami. Początkującemu graczowi jest cholernie ciężko walczyć. Już raczej żadnego BFa nie kupię.

_________________
Czy kupić BF4 ??
Poczekaj z pół roku aż wyjdzie kilka dobrych patchy i przestanie wywalać, a grę kupisz za połowę ceny. Teraz gra to badziew.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2013, 15:01 
Offline

Dołączył(a): 8 kwi 2007, 19:55
Posty: 14
Lokalizacja: Warszawa
Dla mnie 2142 jest bardzo przyjazny dla nowych graczy w porównaniu z innymi grami. Tak na dobrą sprawę to wystarczy wbić kilka poziomów aby zdobyć defibrylator i umiejętność dłuższego sprintu i spokojnie można grać. Ja cały czas biegam z podstawowymi broniami szturmowca, bo są dla mnie najlepsze. W każdej grze trzeba chwilę pograć żeby się spodobała, bo przegrywać nikt nie lubi. Ale 2142 jest jedną z gier z niższym progiem wejścia...

_________________
PlayStation 4 / Samochody opinie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2013, 01:27 
Offline

Dołączył(a): 3 sie 2009, 11:07
Posty: 416
Dostajesz łomot i tyle, w BF2142 zostali sami weterani, którzy doświadczenie mają w paluszku, więc się nie dziw, że nie wyrabiasz. Skoro twierdzisz, że tu jest zbyt wiele broni to ty lepiej nawet nie myśl o BF3. :lol:

_________________
RIP: Battlefield Play4Free † 20. Dec. 2011


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2013, 11:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 gru 2008, 12:53
Posty: 441
Lokalizacja: Poznań
Zawsze się ktoś taki znajdzie wyzywa pewnie inny od cheterow itp. Bo grać nie potrafi i dostaje łomot. Poza tym od czego jest przycisk "g" (ponoszenie plecaka/ kitu żołnierza) w tedy masz dostęp do jego broni i unloków (dopóki nie zginiesz)..., ale nie lepiej wejśc na forum i napisać, że gra jest zła a inni mają przewagę unloków. Działko które wspominasz jest już do odblokowania za 2 pkt unlokow w drzewku suporta, jest jeszcze przecież ulepszenia polowe ale to trzeba współpracować, ale ty chyba do takich ludzi nie należysz...

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.maxfloplay.pl/ | #MaxFloPlaY @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2013, 23:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 16:22
Posty: 169
Lokalizacja: SZCZECIN
Za dużo jest weteranów w grze oraz "weteranów idiotów" na forum. Każdy ma prawo napisać swoją opinię ale "weterani idioci" to gimbusy i zapewne tego nie pojmują :lol:

_________________
Czy kupić BF4 ??
Poczekaj z pół roku aż wyjdzie kilka dobrych patchy i przestanie wywalać, a grę kupisz za połowę ceny. Teraz gra to badziew.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2013, 21:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 gru 2008, 12:53
Posty: 441
Lokalizacja: Poznań
Hmm czyli wolisz łatwiznę gdzie ludzie zachowują się jak boty? To polecam pograć w SP dostarczy Ci odpowiednich wrażeń. Jeśli chodzi o forum tak każdy ma prawo mówienia(a raczej pisania) co chce na tym forum do pewnych granic. 2142 ma swój klimat którego nie wszyscy muszą lubić dlatego polecam Ci kombinacje klawiszy Alt+F4, rozwiąże to Twój problem z unlokami, jak i z tą grą.

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.maxfloplay.pl/ | #MaxFloPlaY @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2013, 17:09 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2011, 11:16
Posty: 22
Pilot - nie denerwuj się tak. Daj znać jak będziesz grał. Polatamy troszkę, powalczymy i zaraz awansujesz :) Wtedy sobie odblokujesz co nieco.. ;)
Jako "weteran" tego typu gier (bo mam już prawie cztery dychy na karku) i niejedno widziałem, zapewniam Cię, że 2142 jest dostatecznie dobrą grą, ale wymaga ogarnięcia się i współpracy. I wcale nie jest zje... jak napisano w tytule wątku ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL