Teraz jest 26 kwi 2024, 06:42

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: 2142, warto??
PostNapisane: 30 lip 2007, 15:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2007, 01:47
Posty: 98
Lokalizacja: Szczecin
Jako, że ostatnimi czasy (kilka m(i)echów) sporo się zmieniło, a wiedzieć musicie pielgrzymi, że słowo "I will come back" (czy jakoś tak :D) powiedziałem jak BF2142 trafił dopiero na półki sklepowe w tym czasie porzegnałem się (bez słowa, ja to potrafie nie?) z tymże forum.
Postanowiłem jednak wrócić, bo dusza ma targana było przez tęsknote za Cravicem. (czy jakoś tak, [lata nie te, pamięć nie ta])

I tu pytanie do wszystkich eks(pertów)
[Wazeliniarstwo rox :P]
Czy warto zakupić w tym momencie BFa2142, widziałem kilka tematów na ,,Nie" i nie jestem pewien.

Jak to niektórzy mówią: "Pomurzcie prosze" :P :D :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lip 2007, 15:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2006, 19:42
Posty: 645
IMO warto--klimat swój ma,bronie,pojazdy itp itd mi sie podoba.Warto kupic z dodatkiem-pare przydantych unloczkow no i mapki niezwykle klimatyczne.
Choc 2142 nadal jest troche mniej popularny od bf2 to polecam gre bo jak kazdy bf według mnie ten tez jest fajny :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lip 2007, 15:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2007, 01:47
Posty: 98
Lokalizacja: Szczecin
Dodam tylko, że dwójeczka wogóle mi do gustu nie przypadła. Szybko mnie znudziła. Demko z 2142 to już co innego :)

PS. Piękna ilość postów :D

PS2. Ciekawe czy ktoś mnie jeszcze pamięta, oprócz Blizzarda :wink:


Ostatnio edytowano 30 lip 2007, 16:10 przez Wielebny, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lip 2007, 16:03 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Kup BF 2142 bo :

Mniej cziterow , lam , n00b-kow , bo BF 2 kosztuje 25 zl wiec ... <---

BF 2142 Ma swoj Klimat i nigdy nie żałowałem wydanej kasy na nią pozdro NaVy :)

Są klany w których będziesz mógł sie spełnić .

Jest 1 polski serwer na których są dobrzy przeciwnicy -- Serwer =4UM= oczywiście , i tam właśnie możesz spotkać największe polskie i nie tylko ! , ponieważ wchodzą czasem z Die Fastu , XII , Global Team ;] .

Nie oszukujmy sie ale ... BF 2 już umiera , żadne mapy od Intela go nie uratują , najlepsze czasy ma za sobą , z łeska w oku go wspominam :cry: .

BF 2142 to następca BF 2 który w niczym nie jest gorszy , a nawet śmiem powiedzieć , że jest od niego leprzy .

Świetny system unlockow , odznak , baretek etc. :) statsiarz nie jestem ale cieszą te rzeczy ... :] .
i to było by na tyle , good bye on the BattleField .

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lip 2007, 16:21 
Offline

Dołączył(a): 2 sie 2006, 13:26
Posty: 656
Lokalizacja: Starachowice
Blizzard_ napisał(a):
Nie oszukujmy sie ale ... BF 2 już umiera , żadne mapy od Intela go nie uratują , najlepsze czasy ma za sobą , z łeska w oku go wspominam :cry: .


Skoro umiera, to dlaczego gra w niego 2x więcej graczy niż w 2142 ?


Aaaa... chyba że umiera, ale 2142 umrze szybciej...

_________________
Obrazek
PL4FC- | www.pl4fc.net | #PL4FC @ Quakenet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lip 2007, 17:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 maja 2004, 11:11
Posty: 945
Lokalizacja: Koszalin
Daszek napisał(a):
Blizzard_ napisał(a):
Nie oszukujmy sie ale ... BF 2 już umiera , żadne mapy od Intela go nie uratują , najlepsze czasy ma za sobą , z łeska w oku go wspominam :cry: .


Skoro umiera, to dlaczego gra w niego 2x więcej graczy niż w 2142 ?


Aaaa... chyba że umiera, ale 2142 umrze szybciej...


W bf2 gra dalej sporo ludzi, bo ma klimat, jest grywalny itp. W 2142 gralo sporo klanow poniewaz byly organizowane rozne turniej itp. Aktualnie brak supportu ze strony producentow dal sie we znaki i zadnen dobry klan juz w to nie pyka - zostalo czyste ffa (ktore imo nie jest jakies super)

_________________
No Limits. No Fear.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lip 2007, 21:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 sty 2007, 22:27
Posty: 63
Nie dla każdego.
Mnie tam odpowiada w 100%, bo nie mam ani chęci, ani czasu na granie 20/24 w jakiś klanach po to tylko, by w jakiejś grze być super hiper mega cool.
Wystaczy mi zabawa, jaką daje ta gra w chwilach, kiedy akurat nie mam co robić.

Co do putania, to powiem, że warto bo gra mimo swoich wad ma to coś.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lip 2007, 23:12 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 00:39
Posty: 476
Lokalizacja: Łomża
a ja ostatnio pozegnalem 2142 i gram w 2...i widze ze wiecej ludzi wraca...do 2 jak przeskakuje na 2142...jak lubisz serie BF to kup...nic Ci nie zaszkodzi..no chyba ze na gre zbierasz za puszki wygrzebane w smietniku to sie dorzuce:)joke....wiec mysle ze warto..nawet jesli Ci sie nie spodoba..napewno pare h spedzisz w sieci...takze polecam...w koncu to BF nie?!:)

_________________
xxxxxxxxxxxxxx


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lip 2007, 23:55 
Offline

Dołączył(a): 1 lis 2006, 23:03
Posty: 54
gralem na piracie w bf2 (nie zabijac) potem kupilem bf2142 podobalo mi sie i nadal podoba ale jak sobie pomysle o bf2 mmmmmmmmmm jakby nie to ze przestali patche robic to bym kupil a tak sie wacham bo i kasy zal ;p

_________________
SRPL


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2007, 07:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2006, 02:17
Posty: 256
Lokalizacja: Gdańsk
a to za patche musisz płacić?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2007, 09:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 06:56
Posty: 1697
Lokalizacja: Burton On Trent
Jak czujesz klimat to nie pytasz czy warto.
Tego się nie analizuje i nie kalkuluje.Do póki jest z kim grać i gra ci sprawia przyjemności to pewnie.

Osobiście zakupiłem BF2 za 35zl i noobek też jestem:) ale dla mnie BF2 a 2142 to niebo a ziemia.
BF2 dynamika większe arcade i klimat
A co najważniejsze EA już nic w nim nie zepsuje bo darowała sobie patche

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2007, 12:57 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
90s nie wiem czy wiesz , ale było powiedziane , że wyjdzie jakiś nowy path do BF 2 :] nie robiony przez Szwedzkie studio które sie tym zajmowało wiec tylko czekać i modlić sie by nic nie zepsuli ; ] , wiem co mogliby do niego dać ... mogliby Listę Znajomych [ taj jak w BF 2142 ] Listę serwerów możesz przewijać rolka [ tak jak w... ] Lista Serwerów Ulubionych TAK JAK JEST W BF 2142 bo w 2 to jest SHIT

oczywiście to moje zdanie ... ---> BF 2142 naprawdę warto kupić :] , lecz jest taka prawda ze jak napisałeś na forum BF 2142 to Ci poleca BF 2142 , lecz jak byś napisał na ... BF 2 to by Ci polecili Go i powiedzieli byś do niego wracał [ ... ] :wink:

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2007, 14:06 
Offline

Dołączył(a): 21 paź 2006, 09:47
Posty: 268
Lokalizacja: Częstochowa
Kup bf2142 ;p warto ja bym pogral ale mam Beta 1.40... musze poczekac na fulla bo tak sie nie da grac :| Ale BF2142 warto kupic


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2007, 15:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2004, 18:43
Posty: 593
Lokalizacja: WARSZAWA TWOJĄ STO(L)ICĄ Łazienkowska 3
Wielebny napisał(a):
Demko z 2142 to już co innego
Demko..jedna mapa..hehehe no spoko..ale full wersja to dopiero jest jazda,łącznie z dodatkiem Northert Strike :D

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lip 2007, 19:46 
Offline

Dołączył(a): 20 lut 2007, 17:17
Posty: 5
Lokalizacja: Świdnik
Jak masz sprzęta który uciągnie go na max detalach to warto gierka świetna i ma klimat czego brakuje wielu nowym grom. Denerwują mnie tylko liczne błedy i polityka EA gdzie za dodatek dodający tak mało nowych elementów trzeba płacić :( w Red Orchestra co 4 miechy wychodzą Darmowe ! dodadki dodajace owiele wiecej nowych rzeczy i na proźbe graczy poprawiających wiele elementów gry a ciekawe kiedy EA weźmie się pożądnie za spatchowanie BF2142. Zresztą polecam też wszystkim Red Orchestra Ostfront gra jest świetna bardzo tania (29 zł), z naciskiem na realizm, duża ilość map , pojazdy, i gra ciagle aktualizowana i poprawiana a tu macie screena jak gra bedzie wygladała po premierze wakacyjnego darmowego boster packa http://www.red.orchestra.pl/datas/users/0/tank_map.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL