Teraz jest 28 mar 2024, 17:12

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 cze 2010, 15:31 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2010, 18:39
Posty: 14
jak wyłączyć tą zapore ? i co to daje?

wyłączenie zapory nic nie dało!! napiszcie co to moze byc!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2010, 16:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2005, 09:48
Posty: 643
Lokalizacja: Leamington SPA, UK
Spróbuj komputer bezpośrednio do modemu podłączyć.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2010, 16:20 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2010, 18:39
Posty: 14
Witam serdecznie,
Dziękujemy za kontakt z Centrum Pomocy Technicznej Electronic Arts.
1). Jeżeli Twój komputer jest chroniony przez zaporę, aby móc grać w sieci, musisz otworzyć następujące porty TCP/IP dla połączeń wychodzących:
TCP/IP dla połączeń wychodzących:
TCP wychodzące
* 80
* 18390
* 18395
* 13505
UDP wychodzące
* 18395
UDP przychodzące
* 10000
2). Jeśli posiada Pan system operacyjny Windows Vista, XP proszę uruchomić Menadżera zadań (Wciskając "Ctrl + Alt + Delete") w zakładce APLIKACJE, włącz wszystkie uruchomione aplikacje (pojedynczo), natomiast w zakładce PROCESY wyłącz wszystkie procesy które nie są oznaczone jako SYSTEM, USŁUGA LOKALNA, USŁUGA SIECIOWA oraz procesy o nazwie Explorer.exe i TaskMgr.exe
3). Problem z nawiązaniem połączenia może powodować, nadmierne obciążenie łącza, programy typu adware czy spyware, zapora sieciowa, antywirus itp. Dlatego proszę wyłączyć wszelkie programy, które mogą obciążać łącze oraz firewall. Proszę przeskanować również komputer w poszukiwaniu spyware oraz adware (np. darmowy antywirus: http://www.free-av.com/ , darmowe narzędzie do usuwaniaadware: http://www.lavasoftusa.com/products/ad_aware_free.php ,darmowy program do usuwania spyware: http://www.safer-networking.org/pl/mirrors/index.html )
4). Jeżeli wykonanie powyższych czynności nie nierozwiąże problemu to proszę skontaktować się zdostawcą Internetu, aby ustalić czy problem nie leży pojego stronie (awaria sieci, blokowanie wymienionych portówetc.).
Pozdrawiam.



to napisala mi ea!!
zapora nie pomogła!
a w menadzeru nie wiem czy wylaczac bo pisze ze moze cos sie stac? co moze pomoc?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2010, 17:10 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2010, 18:39
Posty: 14
mam dwa routery! jeden odbiera sygnal srugi przesyla go! Próbowałem się polączyc z pierwszym ale nie moge tak!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2010, 17:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2005, 09:48
Posty: 643
Lokalizacja: Leamington SPA, UK
Po pierwsze, zacznij używać przycisku Obrazek w dolnym prawym rogu Twojego wpisu - możesz wtedy edytować swoją wypowiedź. Za pisanie jak na czacie onetu możesz dostać ostrzeżenie od admina.
Po drugie, napewno jest możliwość podłączenia bezpośrednio pod modem. Masz instrukcje? Skorzystaj z niej.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 cze 2010, 15:42 
Offline

Dołączył(a): 29 maja 2010, 18:39
Posty: 14
ale ja nie umiem tego zrobić bo koles od kompa mi to wszystko podłaczał! to modemu jest taki kabel okragly a od niego idzie lan o od routera antenka i tez lan!! nie wiem


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL