Teraz jest 23 kwi 2024, 14:56

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 kwi 2008, 19:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2007, 03:16
Posty: 399
Lokalizacja: Wałbrzych
Nadchodzi patch 1.50! :omg:

Cytuj:
Battlefield 2142 Update 1.50 is in development and is closer than you might imagine.


Cytuj:
It has been a little quiet on the Battlefield PC scene recently when it comes to what the DICE Live team has been up to. That’s because on top of dealing with cheats and server problems, we have been busy listening to you all in the community and working on a new update for Battlefield 2142. As well as making significant updates, we are bringing new content to 2142 which will bring new experiences to the Battlefield. As with Update 1.40, we will be running public beta on the update to gather your feedback so watch out for that announcement when we’ll be explaining more about the new content.


Źródło: http://www.battlefield.ea.com/

_________________
Obrazek Xfire: 47toniak47


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2008, 20:08 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2007, 16:26
Posty: 575
Cytuj:
closer than you might imagine

czyli jakieś... 2-3 miesiące znając EA :P

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.play-esports.pl | #pl4p @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2008, 20:13 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
sry, ale szybki jesteś :lol: (musialem)

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2008, 21:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
New content w patchu od EA? Coś tu mi nie gra... Wolałbym 1.5 do Bf2 z balansem samolotów i naprawionym bugiem przelatujących na wylot rakiet ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2008, 23:04 
Offline

Dołączył(a): 27 wrz 2007, 11:32
Posty: 1028
Lokalizacja: Bartoszyce
Wow nowy patch :wink: tylko ciekawe ile tym razem będzie wersji beta. :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2008, 23:09 
Offline

Dołączył(a): 28 gru 2006, 15:08
Posty: 813
Lokalizacja: Łódź
Co tu można jeszcze schrzanić w 2142...

_________________
Obrazek
plaY^ | www.play-esports.pl | #plaY^ @ QuakeNet
Obrazek
[GCA] | www.goldencamels.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2008, 11:18 
Offline

Dołączył(a): 27 wrz 2007, 11:32
Posty: 1028
Lokalizacja: Bartoszyce
Niech w końcu dodadzą możliwość ustawiania serwera bez pojazdów, tak jak w BF2.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2008, 12:03 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2007, 11:57
Posty: 179
Lokalizacja: XIII.PL Wes=*
Skoro już przechodzimy do życzeń odnośnie patcha 1.50, zamieszcze też swoje (bo z tego co rozumiem tyle tylko narazie możemy :) ). Jeśli pojawią się jakieś konkretne informacje to prosze podawajcie :!: A oto co bym widział w patchu 1.50:

-Tak jak już wspominaliście: mapy CAŁKOWICIE pod infantry, żadnych pojazdów, jedynym wyjątkiem może być rosh, ale to raczej dla aspektów humorystycznych ; ) (Chodzi mi o to żeby był raczej traktowany jako eksponat którym można się od czasu do czasu pobawić, ale nie jako użyteczna broń :) )

-Brak możliwości rzucania przedmiotów podczas skakania (chodzi mi tutaj głównie o rzucanie rdxów podczas bunny hopa, ale zmniejszenie zasięgu granatów - właśnie poprzez brak elementu wyskoku - też pozytywnie wpłynęło by na rozgrywke.

- Wywalić beacona (wiem, to bardzo kontrowersyjne i na 99% beacon zostanie, ale pomażyć sobie można :) ) Ewentualnie niech będzie widoczny z 200 metrów, jak apteczka :)

-rakietki (wiem, też kontrowersyjny temat) nie będę mowił żeby wywalać, bo same w sobie są ciekawym pomysłem, ale można by je ograniczyć do systemu strzelania granatnikiem. Co przez to widze? 1 strzał i reload, wtedy będzie jak granat - zabije tylko jeśli dobrze trafisz, a nie 3 pociski w jedno miejsce w krótkim odstępnie czasowym ( nie oszukujmy się, granatów tak szybko nie rzucimy ). Zresztą, przegięcia rakietek nie muszę tłumaczyć, wielu wie o co mi chodzi.

-Voss, tutaj konkretnych pomysłów dotyczących osłabienia broni nie mam, niech popiszą się panowie z EA (może mniejszy zasięg :?: taki obrzyn na pojedyncze strzaly.......)

Ok, to tyle, nie pisałem nic odnośnie pojazdów, bo się na nich kompletnie nie znam (wiem tylko że ich nie chce na mapach infantry :) ale gdzie indziej niech się nimi jak najbardziej bawią :) ), niech wypowie się znawca z tej dziedziny : )
Błagam też, nie piszcie że jak marudze na rakietki to moge sobie pograć na CM 3.0 : ) Nie chce grać prO francuzami czy angolami, tylko POLAKAMI, na polskim rankingowym serwerze bez żadnych dodatków typu Clan Mod, tak aby lepsi gracze nie musieli uciekać z serwera przez pojedyncze przedmioty jak voss i rakiety ( przecież to tylko 2 unlocki, na pewno da się coś z nimi zrobić...)

Pozdrawiam, czekam na wypowiedzi innych graczy infantry, może razem coś zbudujemy i przekonamy kogoś, kto przekona kogoś, i może jak tak się przekona 20 osób (oczywiście każda ważniejsza do poprzedniej) to nasz "cichy krzyk" )(:)) usłyszy samo EA :)

_________________
http://www.trzynastu.com.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2008, 15:36 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2007, 16:26
Posty: 575
w Vossie mogliby zmniejszyć ilość pocisków w magazynku, albo zmniejszyc ich siłę i zasięg. Rakietki powinny mieć mniejsze pole rażenia. Ale mi to nie przeszkadza tak bardzo jak APM/RDX, bo jak ktoś lata Voss i rakietki, to nie ma żadnego problemu, żeby wpakować mu seryjkę z Krylova/SCARa, żeby sobie 15 sekund odpoczął, ale już jak widzę RDX albo APM, to nie da rady tego niczym "unicestwic" (oprócz innego RDX / strzelby RDX)

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.play-esports.pl | #pl4p @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2008, 16:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lis 2006, 15:47
Posty: 370
Lokalizacja: Bełchatów
- cant change usersettings.con and sound.con folder


takie zyczenie

_________________
Mówią morda nie szklanka, nie zbije się... ale blizny zostaną...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 kwi 2008, 02:04 
Offline

Dołączył(a): 27 wrz 2007, 11:32
Posty: 1028
Lokalizacja: Bartoszyce
Elex napisał(a):
- cant change usersettings.con and sound.con folder


takie zyczenie

Amen!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 kwi 2008, 19:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2007, 12:05
Posty: 1075
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ja bym chciał nową, fajną mape :) coś jak camp, tylko, że zimą i inne rozmieszczenie budynków i flag. Oczywiście również dodanie możliwości jak w w/w postach :arrow: Bez pojazdów :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2008, 11:36 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2007, 16:26
Posty: 575
Ja bym wolał jakąś miejską, bez pojazdów, większą i z większą ilością budynków i uliczek niż na Fall of Berlin czy Belgrade, tak, żeby liczył się refleks

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.play-esports.pl | #pl4p @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2008, 13:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Nie rozumiem jednego...Seria BF to POJAZDY właśnie! Jeśli tak się wam nie podobają to kupcie CSa/Quaka czy cholera wie co tam jeszcze ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2008, 13:30 
Offline

Dołączył(a): 6 lis 2006, 22:13
Posty: 81
Lokalizacja: Knurów
panowie z ea mogli by usprawnic fizyke na tytanie, i przenikajace pociski przez kadlub


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL