Teraz jest 29 mar 2024, 00:22

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 cze 2008, 14:58 
Offline

Dołączył(a): 1 maja 2008, 22:57
Posty: 48
dobrze gada!!! dac mu wódki!

_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=B0_R87KJmOM mastah ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2008, 15:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2007, 12:05
Posty: 1075
Lokalizacja: Bydgoszcz
Oto właśnie w tej grze chodzi. O grę zespołową, myślenie i strzelanie ale także ZeeTox napisał nie byle co i to też będzie trzeba wziąść pod uwagę :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2008, 20:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lis 2005, 01:38
Posty: 78
Lokalizacja: Wrocław
Powodzenia :D

_________________
>>> http://www.kononowiczstuff.glt.pl <<< nowe filmy


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2008, 20:45 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2007, 11:57
Posty: 179
Lokalizacja: XIII.PL Wes=*
Wszystko fajnie tylko powiedzcie mi czym będzie się różnił mecz Polska vs UK od plaY^ vs Veritas? Przy takiej grze jak BF, czyli grze zaczynającej powoli wymierać (ilość klanów), powinna się liczyć dobra ZABAWA, tak wygląda moje zdanie. Mecz międzynarodowy powinien nie tylko dostarczać wiele emocji ale i ciekawić. Dla mnie nie jest ciekawe jak zagra gracz delty czy plaY'a bo to można z góry założyć i wszyscy gracze siedzący w bfie dłużej niż pół roku widzieli to przynajmniej 10 razy. Ciekawym będzie gdy zobaczy się "nowe twarze". Nieznanych dotąd graczy, walczących w jednym zespole. Tu będzie ciekawe, kto sobie poradzi ze zgraniem a kto nie da rady, a raczej który team poradzi sobie z tym lepiej. Zagrać z klanem z którym się gra od roku, co to za wyzwanie? Zagrać w zupełnie nowym zespole i zgrać się w ciągu paru tygodni (przynajmniej lepiej niż przeciwnik), to jest dopiero wyzwanie! Oczywiście nikomu nic nie narzucam, każdy ma swoje zdanie, wyrażam jedynie swoje. Jeśli mecz Polaków z Angolami ma wyglądać tak jak napisałem na początku... to ja dziękuję za takie NC, lepiej obejrzeć mecz z drabinki infantry :wink:

Pozdrawiam

_________________
http://www.trzynastu.com.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2008, 08:39 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2006, 10:55
Posty: 38
No niestety wszystko wygląda na to że UK zrobi sobie klanówkę mają w dupie zasady chociaż można to próbować ukrucić pisząc i modląc się .. może do Ojca Dyrektora :) ... jeżeli będą grali składem Veritasu + tweaki to tylko Ruski ich są w stanie pojechać ale z tego co piszą Prior się wycofał także kto będzie grał u Ruskich cieżko stwierdzić ... napewno będą stweakowani :D Veritas po ostatnim NC na CB ma kaca i napewno będzie chciał wygrać za wszelką cenę ... trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy Polska chce mieć jakiekolwiek szanse na zajęcie miejsca na podium czy liczy sie zabawa ?. To napewno ostatnia taka impreza z tą grą i to nie wiem czy już trochę nie na siłę ... configi i inne tweaki są wszechobecne w szczególności INF... napisałem na ESL żeby dodać zasadę sprawdzania sum MD5 przy plikach igry w tym configach ale pewnie jak zwykle nikt się na to nie zgodzi ... bo większości by ubyło z 50% tzw "skilla".
Filemon się zgłosi na kapitana z tego co wiem . Kapitan zadecyduje jakim systemem zagramy czy klanowo czy mieszanka z takich klanów jak plaY^, SPQR, ESG, XII , PL4FC ... wiem że są jeszcze inne ale nigdy z większością nie grałem czyli raczej są mało aktywni czyli nieograni. GR-OF nie wymieniłem :) bo grający tam Polacy jak Stan, Snake i reszta :D mam nadzieję że ROZJADĄ pozostałe towarzystwo w CQ bez litości ma być OWNED w każdym meczu :) (także nie będą się rozdrabniać INF). Najbardziej czekam na mecz w CQ z UK o ile "cykory" skład wystawią ... zemsta będzie słodka :) Stan i Snake się pewnie doczekać nie mogą ;D .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2008, 10:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
Wiesz dobrze master że sprawdzanie konfigów nie przejdzie, daję 99% szans że twoja propozycja będzie zignorowana,

Oczywiście że w przypadku inf team złożony z MZS, datha, Piotrka, pieroga, snake stana miałby szanse na 1st place, tyle ze sporo z nich nie gra, zobaczymy ilu z nich uda sie ściągnąć do CQ w końcu delta i widla to jeszcze nie dawno hegemoni CQ (z małymi wyjątkami GT u nich na serwerze gdzie zdażały się rzeczy niemożliwe typu 10 kulek z mecha ;))

Jedno jest pewne NC to nie zabawa 4fun tu muszą być wyniki i z tego będą rozliczani kapitanowie, a że w przeszłości podejście kapitanów było różne to już się przyzwyczailiśmy...

Uważam że odpowiedzialność za inf powinna spoczywać na kapitanie którym uważam powinien zostać Master niech on sobie dobierze team no i trenować, tyle ze nie na plackowym bo tu nie można configów ;)

Ktokolwiek będzie kapitanem, kibicuję i mocno trzymam kciuki, mam nadzieję na sporo relacji w HSTV.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2008, 20:40 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2006, 10:55
Posty: 38
Hmmm to sprawdzanie sum plikow MD5 :) to w sumie standard PB także czy się to komuś podoba czy nie sprawdzanie się zrobi pytanie będzie jak kogoś wykopie :) tak wszyscy piszą że są czyści itd... np Team UK :) ... Team Russia od dawna pisze że oni są default i wygrywają z configami .. się sprawdzi :D tak z czystej ciekawości :) . Co do kapitana to raczej nim nie bedę na 100% ... niestety raczej będę miał problem z czasem żeby to ogarnąć do tego urlop ... także nawet nie wiem czy się do składu załapię ... bez regularnych treningów nie ma co grać , Filemonek mam nadzieję będzie kapitanem jak w NC CB wraca i w 2-3 tygodnie forma wróci... i musimy czekać na ruchy przeciwników czy zrobią wałek i bedą grać klanowo (i będą kombinować z wyjściem z klanu kilku graczy) czy też pójda po rozum do głowy i faktycznie zagrają mieszanką zawodników z różnych klanów ...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2008, 15:40 
Offline

Dołączył(a): 4 lip 2007, 11:55
Posty: 6
Lokalizacja: Toruń
Zasady to zasady, są jednakowe dla wszystkich. Jednak odnoszę wrażenie, że UK zrobi co trzeba i załapie się jako exception
"However, if you come from a smaller nation, do not worry, as exceptions might be made for nations where there are only 1 or 2 competitive clans."
Do tego mam nadzieję, że podczas tego NC admini będą bardziej kompetentni niż Ci z CB

"pisząc i modląc się .. może do Ojca Dyrektora"
To da się załatwić, osobiście zaniosę nasze prośby :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2008, 17:01 
Offline

Dołączył(a): 4 sie 2007, 13:13
Posty: 147
Lokalizacja: Chełmno
Fajnie byloby gdyby Polska rowniez zalapala sie na takim maly wyjatek 8)
P.s. Jeden telefon, 30 minut... i zanosimy razem prosby do Ojca Tadeusza :D

_________________
► PlaYing For Perfection.bf2142
► Team Poland BF2142
► Paranoia Gamers(FIN)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2008, 21:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
jak cos stara lama z Delty gotowa do akcji :)

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2008, 23:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2004, 23:24
Posty: 636
Lokalizacja: Kraków
LipToN Earl Grey napisał(a):
jak cos stara lama z Delty gotowa do akcji :)


Cos ty za jeden? :lame:

_________________
who Cares?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2008, 00:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2005, 11:54
Posty: 653
Lokalizacja: metropolia szczecińska
stan86 napisał(a):
LipToN Earl Grey napisał(a):
jak cos stara lama z Delty gotowa do akcji :)


Cos ty za jeden? :lame:



na drabinka coh !!!!!

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa

ale jak to :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2008, 07:30 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2006, 10:55
Posty: 38
Stan znasz go ? :) bo nie wiem czy my tutaj :lame: chcemy ...

Lipton zainstaluj co trzeba jakiegoś clanmoda i wpadnij wieczorkiem do nas na trena to coś pogramy albo jakiś gatherek na ESL ...

... zmieniając temat ;) niezły flame się zrobił na ESL w związku z tym NationCup temat wiodący czy może grać cały klan ,
temat kolejny sprawdzanie defaultowych configów na serwerze :D hehe odkąd na serwerze PL4FC przy pomyśle RIK-a wprowadzono sprawdzanie czy config jest def ... napisałem coś takiego że serwery do NC będą na tym ustawione .. po pierwszych postach naszych kolegów z UK jacy to oni "czyści" nie sa ... zaczeły się bardziej konkretne od tego że tak nie działa PB itd.. itd.. skończyło się na tym że teraz moja skrzynka puchnie na ESL i każdy chce to wypróbować na Clanmodzie ;D UK , Russia , Francja ;D ... wszyscy mega czyści ... haha szkoda że PB tego nie wprowadzi do wymogów bo tak to mam wątpliwości system może być aktywny i kickować ale jak znam życie teamy będą pisac protesty ..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2008, 09:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2004, 23:24
Posty: 636
Lokalizacja: Kraków
Najlepiej pogadaj z jak najwieksza iloscia teamow, zeby zainstalowali u siebie ten cfg PB. A najlepiej znalezc jakis klan z niemieckim serverem i grac tam tylko pcw/offi :wink:
btw. Cos widze, ze UK ostro trenuje CQ :twisted:

_________________
who Cares?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2008, 09:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
Wiesz master z tym to nie tak łatwo skoro da się to obejść to wprowadzenie tego może przynieść wiecej szkód niż pozytywów, teraz każdy sobie moze to ustawić, po wprowadzeniu tylko wtajemniczeni - i znowu mamy systuację podobną do tej jak goście mieli programiki do zmiany interpolacji on-line.

A poza tym zawsze można zwalić na konfig (jak cie ktoś jedzie - "ale on ma konfig", a tak na co będziemy zwalać)

Krew mnie zalewa bo w takim COD4 dało się zrobić że strzelasz w gościa i on ginie a tutaj się nie da za to czasem wystarczy strzelić poza niego.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL