Teraz jest 28 mar 2024, 11:19

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 lip 2008, 13:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2005, 16:03
Posty: 273
Lokalizacja: Z nienacka!
Witam wszystkich!

Mam nadzieje, że niektórzy mnie pamiętają.. Moją PC-tową karierę już skończyłem jednak zakupiłem sobie Bad Company.
Postanowiłem, że zbiore wszystkie bronie z Find all Five.. Kupiłem preordera, zapisałem się do subskrybcji, grałem w demo itp.
Chciałem zarejestrować się jako veteran jednak znowu mam problemy z 2142! :D (Jestem na prawde największym pechowcem co do tej gry).

Northen Strike dodał się bez problemu ale pełna gra nie chce wejść pod żadnym pozorem.
Teraz brakuje mi jednej gry to tego veterana.

I tu pojawia się prośba.. Jest ktoś, kto napisałby mi swój cd-key, który użyje tylko do wpisania na tej stronce..
Możecie mieć pewność, że nie będę na nim grał, ponieważ Battlefieldów na PC mam dość na całe życie.

Do tego pod zastaw mogę podać serial do Battlefielda 2 :P

[Edit] by Carnophage[PL] - przeniesione do 2142

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2008, 13:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sie 2006, 16:09
Posty: 1459
Lokalizacja: Kielce
Po pierwsze, nie ten dział.
Po drugie, nie wydaje mi się żaby ktoś zaufał osobie, której nie zna (nawet sięli obieca, że nie będzie grać).
Po 3, raz wpisany CD-KEY jest przypisany do konta EA i później można go swobodnie wywalić, więc jeśli ktoś by Ci go dał to na nic by się nie przydał.
Po 4, MUSI być jakiś sposób na odpalenie bez używania czyjegoś keya (jeśli kupiłeś grę to musiałeś dostać własny)
Po 5, nazwa tematu mi się podoba (i nie chodzi mi o emotikona)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2008, 22:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2005, 16:03
Posty: 273
Lokalizacja: Z nienacka!
Cytuj:
Po 3, raz wpisany CD-KEY jest przypisany do konta EA i później można go swobodnie wywalić, więc jeśli ktoś by Ci go dał to na nic by się nie przydał.


Skoro tak mówisz to już nie ważne :P A tak btw. to pisałem w dziale z 1942, ponieważ chodziło mi o cd-key z tej gry, wiem, że na pewno znalazłby się ktoś, kto już w to nie gra i mógłby zaryzykować.

No ale to już nieważne :P

Pozdrawiam ;) EKCI

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL