Teraz jest 18 kwi 2024, 14:24

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 wrz 2008, 11:27 
Offline

Dołączył(a): 17 wrz 2008, 19:49
Posty: 25
Witam.

Mam pytań kilka do graczy, którzy już trochę siedzą w tej grze. Mianowicie: Gram na razie na singlu i zwiadowcą. Chciałbym się od Was dowiedzieć jak najlepiej nim grać, aby wygrać :D

Pyt 1
Latać z pancerzem czy bez?

Pyt 2
Z jaką bronią latać?

Pyt 3
Znacie może jakiś sztuczki, które możecie zdradzić? :D

Pyt 4
Kiedy wrócą serwery i czy wersja 1,25 wystarczy mi by się cieszyć tą grą?

Pyt 5
Jeśli nie to skąd ściągnąć dalsze poprawki i jak korzystać z EA Menadżer pobierania ( jakoś tak )

Pozdrawiam,
Michał


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2008, 16:22 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
1. Z pancerzem.
2. Z podstawką, nie bierz zellera, poniewaz to zuo jest :D
3. Chowaj sie w rogach i cieniu (pomaga, gdy ludzie graja na med/maks grafie).
4.Serwery są, ale nie pokazuje wszystkich, na 1.25 patchu nie ma serwerow juz, musisz miec zainstalowany najnowszy patcha -> full 1.50.
5.-

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2008, 16:47 
Offline

Dołączył(a): 17 wrz 2008, 19:49
Posty: 25
Ok dzięki za odpowiedzi. A tak jeszcze się zapytam. Na czystą wersję (1.00) instalować można full 1,5? I tego patcha to ze strony oficjalnej czy z jakiegoś innego miejsca?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2008, 16:49 
Offline

Dołączył(a): 27 wrz 2007, 11:32
Posty: 1028
Lokalizacja: Bartoszyce
Można instalować patcha 1.5 full na wersję 1.0 Można też tak--> patch 1.4->patch 1.5 incremental. Patcha ściągasz obojetnie skąd.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2008, 18:09 
Offline

Dołączył(a): 7 mar 2008, 02:40
Posty: 25
Witam.
Ja osobiście spędziłem parę ładnych godzin grając snajperem i mogę szczerze powiedzieć, że nie warto się chować po jakiś kontach czy tego typu rzeczach. Ja osobiście szukam wysokich punktów na mapie ( dachy itp.) i to daje Ci przewagę grając snajperem. Pamiętaj grając snajperem żeby nie zwlekać ze strzałem. Widzisz kolesia i bum :) powinno być dobrze :) hehehe
podam Ci 2 link do swoich filmików. Pierwszy zrobiłem grając pierwszą rundę snajperką a drugi po tygodniu :) więc byłem na tym samym poziomie co Ty. Tak więc jak zobaczysz jak gram możesz spróbować pograć podobnie :) nie powinieneś narzekać :)

filmik nr 1 - http://pl.youtube.com/watch?v=PS4tq5ZctJU
filmik nr 2 - http://pl.youtube.com/watch?v=v0ZWDo0nD-Y

:) nic nadzwyczajnego, ale powinno Ci pokazać jak to wygląda online
Pozdrawiam
Kris

PS. Graj podstawkami. Na początku myślałem że Zeller jest lepszy ale to nie prawda :) Headshot to headshot, a Zeller ma tylko 3 naboje ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2008, 20:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 wrz 2008, 19:23
Posty: 22
Witam! Również gram snipą i tylko snipą :wink: Przyznaję rację że Zeller to nie to,może ma siłę ognia ale 3 pestki to żenada...Podstawka to 5 pestek i 5 hedów jak w banku bez motania z magazynkami :twisted: Przydatny jest unlock z celownikiem 4x...Zawsze można sobie do zeza dopasować :D Stabilizator Gruber to porażka,szkoda unlocka :? Tak nie ma lepszego celowania jak na opadający celownik...Się wie bo w wojsku się było... :D Co do czajenia się po dachach to też różnie...czas leci a kille nie zawsze :P Lepiej aktywnie szukać celu i pomykać sobie po mapie nie środkiem drogi oczywiście bo misie z vossami nie śpią :P Jak ja nie cierpię vossów,lambertów a rakietek w szczególności... :evil: Jednym słowem "One shot one dead"..To chyba nie wymaga tłumaczenia... :lol:


Kristof czekam na Ciebie na serwie.Gram najczęściej na PL4FC...Zobaczymy czy w moim towarzystwie "coś"Ci do głowy nie strzeli... :D
Pozdro!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2008, 20:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
No tak się składa że na serwerze PL4FC miałem okazję zarwać parę chedów od cycka :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 wrz 2008, 21:30 
Offline

Dołączył(a): 7 mar 2008, 02:40
Posty: 25
:)
Mam nadzieję Cię tam spotkać :) sam potrenuje trochę ze snajpą i się zobaczy ;p hehe :) ostatnio krylovem walczę - muszę ;/
Strzelanie ze snajperki to jak jazda na rowerze - tego się nie zapomina ;p;p hehee
pozdrawiam i do zobaczyska :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 wrz 2008, 13:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 wrz 2008, 19:23
Posty: 22
To jesteśmy ugadani :twisted:
qwakU już mnie zna więc po znajomości wymienimy się kulkami...on krylov ja snipka :wink:
z Kristofem zawrzemy bliższą znajomośc przy pomocy jednego lub kilku magazynków :P
Pozdrowienia i do zobaczenia na serwie... :twisted:


Dodajcie mnie jako znajomego na BF-ie będzie łatwiej się znaleźć :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 wrz 2008, 15:04 
Offline

Dołączył(a): 7 mar 2008, 02:40
Posty: 25
OK
Mój nick w grze to Kris20[PL] a Twój ??
Bo ten co masz tutaj to chyba nie ten w grze ;P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 wrz 2008, 15:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
O to fajnie w końcu jakieś pierwsze znajomości w BF-ie (gram dopiero niecały miech :wink: ) Czekam na fragowanie :D
Jak coś to mój nick to tak jak na forum qwakU


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL