Teraz jest 28 mar 2024, 20:32

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Profesje
PostNapisane: 20 wrz 2008, 20:51 
Offline

Dołączył(a): 14 wrz 2008, 20:01
Posty: 8
Witam jestem nowy i mam parę pytań co już w tą grę troche grali ;]


Więc tak:

Jaką profesja najlepsza ?
Jaka broń najlepsza do danej profki ?
Czym najwygodniej grać ?

Osobiście mam dylemat ponieważ mam unlocki w Zwiadowcy i Szturmowcu
Nie wiem, którym grać...co lepsze Snipem nie mam szans jeżeli ktoś jest blisko mnie często zachodzą mnie żołnierze wsparcia lub szturmowcy. Ale za to dobrze wale na dystans ale nie moge prawie nikogo trafić, ponieważ gdy wróg sie porusza strrzelam nie zwlekam ale zanim oddam drógi strał jest za późno ;/

Szturmowcem jest już lepiej w otwartej walce ale na dystans już dupa ;/

Ktoś mi poradzi szym lepiej szturmowcem czy snajperem ? moze jakiąś inną, podobno sniper najlepszy ale pewnie musiał bym długo sie nim uczyć grać ponieważ moje strzały nim nie są za celne ;]

Pozdrawiam

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Profesje
PostNapisane: 20 wrz 2008, 20:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
W BF-ie niema czegoś takiego jak gorsza klasa czy lepsza klasa musisz po prostu że tak powiem wyrobić sobie styl gry i zobaczyć czym ci się dobrze gra. Co do unclocków to radze grać podstawowymi broniami :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Profesje
PostNapisane: 20 wrz 2008, 21:39 
Offline

Dołączył(a): 7 mar 2008, 02:40
Posty: 25
qwaku dobrze prawi :)
Sam zaczynałem od unlocków i na dobre mi to nie wyszło :) teraz krylovem muce ;p nie jestem jakimś super shooter'em ale krylov na dystans a także na bliskie odległości czyni cuda :) przerobiłem wszystkie klasy i wszystkie bronie i właśnie krylov oprócz parka (snajperka) najbardziej mi pasuje :)
Najlepiej graj tak jak Ci jest lepiej ( jeżeli to ma być voss + rakietki niech i tak będzie). Ważne żebyś się dobrze bawił ;) w Pr0 pobawisz się jak Ci się znudzi voss ;p hehehe
Tak więc polecam:
1- szturmowiec + krylov + herzog + def
2- snajper + park/morretti + miny + ...
Sam tak gram, ale to nie znaczy że sam musisz "na siłę" tego samego próbować. Ja na Twoim miejscu spróbowałbym każdej kombinacji by przekonać się co Ci leży a co nie. Wtedy będziesz wiedział... :) hehhee
pozdro
KriS


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Profesje
PostNapisane: 21 wrz 2008, 10:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
KriS wszystko wytłumaczył więc myślę że temat można zamknąć :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Profesje
PostNapisane: 22 wrz 2008, 22:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2004, 18:43
Posty: 593
Lokalizacja: WARSZAWA TWOJĄ STO(L)ICĄ Łazienkowska 3
Kristof20c napisał(a):
qwaku dobrze prawi :)
2- snajper + park/morretti + miny + ...

KriS
Zapomniałeś o Lambercie.Jest do odblokowania.Bardzo dobry na krótki i średni zasięg.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Profesje
PostNapisane: 22 wrz 2008, 23:57 
Offline

Dołączył(a): 7 mar 2008, 02:40
Posty: 25
Witam Kamlot
To prawda, że Lambert to bardzo dobra broń, ale ja podałem bronie które polecam :) jeżeli chodzi o broń szturmową to lepiej jednak prezentuje się Krylov niż Lambert :)
Pozdro
KriS


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Profesje
PostNapisane: 23 wrz 2008, 09:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
Dla szturmowca Krylov najlepszy według mnie :wink: Bo przynajmniej nikt się na ciebie nie drze "qwakU no Voss stupid noob" (chociaż Vossem grałem 2 razy :wink: )a jak dobrze nim potrenujesz (Krylovem) to jest niezastąpiony :wink: Ewentualnie jeszcze polecam drugą broń dla szturmowca (nigdy nie pamiętam nazwy)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Profesje
PostNapisane: 23 wrz 2008, 13:06 
Offline

Dołączył(a): 7 mar 2008, 02:40
Posty: 25
Ta druga broń to scar. Przez wielu uważany za silniejszego od krylova. I mógłbym nawet się z tym zgodzić, ale strzelając skarem nie czuję się siły jego pocisku. Tzn strzelając Krylovem widzę jak HP wrogom ucieka itp ( czuć jego siłę) a scar tak został zaprojektowany że ma się wrażenie że jest słabszy niż w rzeczywistości ;) nie wiem dlaczego tak jest ale to jest moje subiektywne odczucie.
Pozdrawiam
KriS


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Profesje
PostNapisane: 23 wrz 2008, 16:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 wrz 2008, 19:23
Posty: 22
Jak zwykle zajmę stanowisko odrębne :P Jeżeli już zdarza mi się porzucić snajpę (po 6 jasnych niekoniecznie mocnych :D ) i gram szturmowcem biorę sobie Baura...20 sztuk ammo każe być ostrożnym w pestkowaniu na prawo i lewo...No i ta broń aż się prosi a tryb semi (ogień półautomatyczny :wink: ) na średnich dystansach :) Tym sposobem można komuś precyzyjnie wbić do głowy swój punkt widzenia na temat dziwnych skoków pod flagą teamu :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Profesje
PostNapisane: 23 wrz 2008, 17:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
Cycek nigdy nie widziałem jak grasz szturmowcem :wink: Chciałbym zobaczyć jak snajper radzi sobie w "szturmie" :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Profesje
PostNapisane: 24 wrz 2008, 07:11 
Offline

Dołączył(a): 13 gru 2007, 13:30
Posty: 21
Ja za to widzialem, jak sie wozil kurczakiem (walker) wczoraj. Wozil to mocno powiedziane :mrgreen:
A tak na marginesie: snajper jako dowodca druzyny to nieporozumienie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Profesje
PostNapisane: 24 wrz 2008, 20:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 wrz 2008, 19:23
Posty: 22
A co ja mogę poradzić jak mnie ten kurczak porwał...biegł za mną taki wielki :omg: i nawet nie wiem kiedy byłem w środku..zeżarł mnie czy co :? Z początku strasznie było ale się przyzwyczaiłem :o
Dobra koniec :stupid: talk :D
Tak na poważnie dobry kurczak nie jest zły :wink:
Snajper też może być dowódcą teamu jak wie co ma z tym fantem zrobić :wink:
Poza tym to wolna wola,można dołączyć do teamu snajpera lub założyć swój :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL