Teraz jest 29 mar 2024, 00:29

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 wrz 2008, 02:49 
Offline

Dołączył(a): 23 wrz 2008, 02:09
Posty: 3
Grałem na jakimś niemieckim serwerze i byłem po stronie KPA podczas rozgrywki zabiłem przeciwnika, który miał paczuszkę szturmowca, gdy ją podniosłem żeby się podleczyć moim oczom ukazała się nietypowa giwera (trochę podobna do karabinka Lamberta zwiadowcy, najbardziej rzuciło mi się w oczy w niej to że miała wysuwany celownik i z boku jakiś mały ekranik podobny do tego na apteczce) której nie mogę wybrać w menu modyfikacji postaci mimo, że mam już odblokowane praktycznie wszystko (włącznie z broniami oczywiście) poza granatem radarowym CM3-N szturmowca. z tego co się orientuje to na każdą postać przypadają dwie bronie dodatkowe i podstawka. a więc jak to możliwe że tamten klijent miał broń której niema ogólnie w żadnym spisie. Próbowałem coś znaleźć na jej temat w necie ale bez skutku nie wiem może źle szukam. Może ktoś wie jak to odblokować czy coś.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 wrz 2008, 09:03 
Offline

Dołączył(a): 27 wrz 2007, 11:32
Posty: 1028
Lokalizacja: Bartoszyce
Jeżeli dobrze cię zrozumiałem to chodzi ci o tą broń http://img228.imageshack.us/my.php?image=scar11fq5.jpg Jest to Scar11 tylko, że ma zmieniony wygląd;] No wiesz EA zrobiła taką promocję w USA dla dzieciaczków, żeby więcej kopii gry się sprzedało^^. Ale giwerka jest świetna bo grałem nią, strzela się z niej jak z armaty.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 wrz 2008, 09:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
Maniek79 napisał(a):
Jeżeli dobrze cię zrozumiałem to chodzi ci o tą broń http://img228.imageshack.us/my.php?image=scar11fq5.jpg Jest to Scar11 tylko, że ma zmieniony wygląd;] No wiesz EA zrobiła taką promocję w USA dla dzieciaczków, żeby więcej kopii gry się sprzedało^^. Ale giwerka jest świetna bo grałem nią, strzela się z niej jak z armaty.


A o wiele jest mocniejsza od np. Vossu :?: :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 wrz 2008, 09:38 
Offline

Dołączył(a): 27 wrz 2007, 11:32
Posty: 1028
Lokalizacja: Bartoszyce
qwakU napisał(a):
Maniek79 napisał(a):
Jeżeli dobrze cię zrozumiałem to chodzi ci o tą broń http://img228.imageshack.us/my.php?image=scar11fq5.jpg Jest to Scar11 tylko, że ma zmieniony wygląd;] No wiesz EA zrobiła taką promocję w USA dla dzieciaczków, żeby więcej kopii gry się sprzedało^^. Ale giwerka jest świetna bo grałem nią, strzela się z niej jak z armaty.


A o wiele jest mocniejsza od np. Vossu :?: :wink:


qwakU powiem tak, Voss przy tym Scarze to tani badziew z bazaru. :) Ta broń praktycznie nie ma żadnego odrzutu i nie podbija do góry jak w zwykłym Scar`ze.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 wrz 2008, 11:42 
Offline

Dołączył(a): 23 wrz 2008, 02:09
Posty: 3
Czyli EA w gumki leci :( zatem wniosek z tego taki żebym mógł wybrać tę broń musiał bym jechać po nową kopie BF'a do stanów albo zatłuc jakiegoś jankesa, który akurat w tym momencie by jej używał. no chyba że jest jeszcze jakiś inny sposób??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 wrz 2008, 11:58 
Offline

Dołączył(a): 27 wrz 2007, 11:32
Posty: 1028
Lokalizacja: Bartoszyce
Wąski też bym chciał taką giwerkę, ale to było dostępne tylko w preorderze przed premierą.I tylko w USA i Kanadzie bodajże. Ja na tego gościa polowałem przez całą rundę, żeby zabrać mu to cacko^^ Odgłos strzałów z tej broni było słychać z kilometra;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 wrz 2008, 12:02 
Offline

Dołączył(a): 23 wrz 2008, 02:09
Posty: 3
hehe to teraz powinien zrobic ktoś patcha który by juz na kilometr zaznaczał kolesia który ma ta armatę coby bylo łatfiej upolować typa i przejąć jego sprzencior :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 wrz 2008, 12:42 
Offline

Dołączył(a): 7 mar 2008, 02:40
Posty: 25
Siema
Co do tej broni to Maniek pomyliłeś się. Prawdą jest że to przerobiony scar11 ale oprócz wyglądu nic go nie różni ze scar'em - siła pocisku, odrzut itp itd są identyczne w tej inaczej wyglądającej giwerce :)
pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 wrz 2008, 12:50 
Offline

Dołączył(a): 27 wrz 2007, 11:32
Posty: 1028
Lokalizacja: Bartoszyce
No co ty Krzysiu;) Siła ognia może i ta sama, ale odrzut to inna bajka.
Pozdro i wpadnij do nas czasami na TS to pogadamy o tej broni^^.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 wrz 2008, 16:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 wrz 2008, 19:23
Posty: 22
Scary,vossy i inne zabawki... :) Nic nie dorówna poczciwej snajpie i RDX-om w odpowiednim miejscu...bo nic nie smakuje lepiej niż "rybka" złapana na dynamit :D
A tak całkiem poważnie to troszkę szkoda że znów okazaliśmy się dla EA graczami drugiej kategorii i sklep z zabawkami możemy sobie powąchać przez szybę monitora... :x Za to dostaliśmy patcha 1.5 kryjącego 1.500.000 niespodzianek i NS na którym nawet pograć nie idzie bez czarowania z patchami i szamańskiego tańca deszczu... :x Pozdro!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 paź 2008, 09:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 paź 2008, 08:50
Posty: 25
Lokalizacja: Wiedeń-Austria (AUT)
Zgadzam sie z tobą Maniek :) Nikt tej broni nie podskoczy jak voss czy baur oprócz Krylova :lol:

_________________
Wszystko co złe to NISZCZYĆ!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2008, 20:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 wrz 2008, 19:23
Posty: 22
Nic to nie podskoczy kostce RDX...Tzn. podskoczy lecz jest to juz lot swobodny po małym BUM! :lol:



Looknij na avatara...ten kot ma wybitnie wybuchowy charakter,pochodzi z Iraku :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2008, 20:15 
Offline

Dołączył(a): 27 wrz 2007, 11:32
Posty: 1028
Lokalizacja: Bartoszyce
Cycu twoje RDX`y i miny są de best^^
:D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL