Teraz jest 25 kwi 2024, 00:05

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 gru 2008, 12:52 
Offline

Dołączył(a): 17 wrz 2008, 19:49
Posty: 25
Witajcie.
Zakupiłem Northen Strike w wersji pudełkowej. Jak powszechnie wiadomo dostajemy tam zamiast płyty kod do ściągnięcia gry ze strony ea. Jednak program ealink został zastąpiony ea store w któym się kompletnie gubię :D Mógłby ktoś podać krótką instrukcję posługiwania się nim? :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2008, 14:01 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
http://eastore.ea.com -> logujesz się -> http://eastore.ea.com/store/eaemea/pl_P ... D.76959200 dodajesz do koszyka i wpisujesz kod przedpłaty -> ściągasz :)

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2008, 14:44 
Offline

Dołączył(a): 17 wrz 2008, 19:49
Posty: 25
Hmm... Zrobiłem tak, jestem w okienku gdzie widać produkty które mam w koszyku. Nie widzą żadnego pola do wpisania przedpłaty :D Jest tylko kod promocyjny i widoczny numer referencyjny :D Może w złym miejscu tego szukam? :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2008, 15:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
Kuprix poczytaj forum bo już jesteś 135 8935 30950 osobą która ma ten problem :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2008, 15:48 
Offline

Dołączył(a): 17 wrz 2008, 19:49
Posty: 25
No dobra... Przeszukałem forum, ale w żadnym temacie nie było rozwiązania mojego problemu. Nie chcę ściągać z emule albo innych torrentów, chcę to pobrać legalnie ze strony oficjalnej bo na to wydałem kase :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2008, 16:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 maja 2008, 14:58
Posty: 211
kolego najlepiej sobie sciagnij ea link LINK i sciagnij za jego pomocą dzieki temu bedziesz mial wszystko legalnie, bo w ea store to ja tez sie polapac nie moglem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2008, 17:18 
Offline

Dołączył(a): 17 wrz 2008, 19:49
Posty: 25
Z tego też przekierowuje na eastore :/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2008, 18:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 maja 2008, 14:58
Posty: 211
a moze wpierw musisz aktywawac gre zgaduje teraz i nie mam pojecia co masz zrobic ale moze spróbuj tutaj https://profile.ea.com/gamereg.do?locale=pl_PL

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2008, 18:30 
Offline

Dołączył(a): 17 wrz 2008, 19:49
Posty: 25
Hmmm... Uaktywnia się tym kodem co w pudełku dostałem? Zrobiłem to właśnie, wyskoczyło okienko z zalogowaniem się (e-mail + hasło) i "powróciło" mnie do okienka z aktywacją tyle, że wyskakuje coś takiego: This game requires that your EA classic screen name is entitled to the original base game. Please ensure that you select an EA classic screen name that meets these requirements.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 gru 2008, 09:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2005, 09:48
Posty: 643
Lokalizacja: Leamington SPA, UK
Czy masz BF2142? Może głupie pytanie, ale samo się nasuwa po przeczytaniu postów. Ostatni komunikat mówi o tym że gra (NS) wymaga by twoja nazwa użytkownika (login EA classic screen name) była także "uprawniona" do korzystania do podstawki (czyli do Battlefielda 2142)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 gru 2008, 13:20 
Offline

Dołączył(a): 17 wrz 2008, 19:49
Posty: 25
No dobra... Ale podczas logowania się tymi passami wyskoczyło, że moje konto zostało zaktualizowane i że mailem wystarczy... Ale nic to. Spróbuję teraz :D

No... Tak jak mówiłem
Logo EA.com
Error
To konto zostało zaktualizowane.

Pseudonim, który próbowano wykorzystać do zalogowania, został już zaktualizowany do naszego nowego systemu kont EA.com. Zmieniliśmy sposób logowania na naszą stronę, więc teraz do zalogowania wystarczy zapamiętać swój adres e-mail oraz hasło.

Aby się zalogować, wróć na ekran logowania i podaj swój adres e-mail oraz hasło.

A może problem leży w tym, że zły ten 20 cyfrowy kod wpisuje? Bo wpisuje ten co dostałem w pudełku :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 gru 2008, 14:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 gru 2008, 12:53
Posty: 441
Lokalizacja: Poznań
masz linka do programu
http://ea-download-manager.software.informer.com/

wpisujesz ten kod na ea store i nastepnie na twoim koncie ktorym logujesz sie (loginem jest mail ktory podales podczas tworzenia konta do bf) powinienes wejsc do tego programu i powinien wykryc ze masz zakupiony produkt natepnie pobierasz i instalujesz

jak chcesz miec pewny by wszystko dzialalo istalujesz patch 1.40 -> NS -> 1.40 ->z 1.40 na 1.50

tu linki do 1.40
http://www.battlefield.ea.com/battlefie ... ryid=18913

tu linki do 1.50 (ale bierz tylko Incremental NIE FULL!!!)
http://www.battlefield.ea.com/battlefie ... ryid=23431

_________________
Obrazek
plaY^ | http://www.maxfloplay.pl/ | #MaxFloPlaY @ QuakeNet


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 gru 2008, 20:28 
Offline

Dołączył(a): 17 wrz 2008, 19:49
Posty: 25
Wybacz... Ale gdzie mam wpisać ten kod? Po naciśnięciu w menadżerze SKLEP EA pojawia się strona: eastore.com I mam tam nacisnąć uaktywnij grę czy coś innego? Ach i jak loguje się loginem z gry to wyskakuje: Logo EA.com
Error
To konto zostało zaktualizowane.

Pseudonim, który próbowano wykorzystać do zalogowania, został już zaktualizowany do naszego nowego systemu kont EA.com. Zmieniliśmy sposób logowania na naszą stronę, więc teraz do zalogowania wystarczy zapamiętać swój adres e-mail oraz hasło.

Aby się zalogować, wróć na ekran logowania i podaj swój adres e-mail oraz hasło.

I siłą rzeczy muszę się logować mailem + hasło
A teraz się kompletnie zwaliło :D Nie chce mnie zalogować :/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 gru 2008, 10:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
Po kolei.
1. Wchodzisz na http://www.ea.com/ealink - przenosi cię na ES - STORE
2. Z prawej strony na górze klikasz w uaktywnij grę i wpisujesz CD - KEY w okienku które ci się wyświetliło
3. Jesteś już w okienku logowania - UWAGA MUSISZ SIĘ ZAREJESTROWAĆ NIE LOGUJESZ SIĘ NA KONCIE BATTLEFIELDA. DO REJESTRACJI NAJLEPIEJ UŻYJ TAKICH SAMYCH DANYCH JAK DO BATTLEFIELDA
4. Przechodzisz przez rejestrację i logujesz się
5. Ściągasz program EA DOWNLOAD MANAGER
6. Logujesz się w programie tymi samami passami co przy rejestracji
7. Zobacz czy w programie masz możliwość ściągnięcia BF - a jak tak to zrobiłeś wszystko dobrze
8. DOBRA TERAZ NIE INSTALUJESZ GRY LECZ KASUJESZ BF - a I ROBISZ TAK
Zainstaluj BF - a
Potem Patch 1.40
Dodatek NS
Znowu patch 1.40
Patch 1.50

Wszystko już powinno działać

Pozdrawiam qwakU

PS. Skasujcie poprzedni post bo mi coś się pochrzaniło i 3 podobne posty zrobiłem zamiast zedytować jeden :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sty 2009, 20:08 
Offline

Dołączył(a): 17 wrz 2008, 19:49
Posty: 25
Witam po długiej nieobecności.

Od razu przejdę do rzeczy... To jest jakieś błędne koło... Wpisuję kod aktywujący, tworzę nowe konto, potem przenosi mnie do okienka z podaniem kodu aktywującego tym razem z tym czymś napisanym na czerwono, że niby potrzebuję konto uaktywnić, wpisuję kod, przenosi mnie do zwykłego okienka wpisania kodu, potem przenosi mnie do opcji zalogowania i tak w kółko...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL