Teraz jest 28 mar 2024, 12:30

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 sty 2009, 18:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2008, 15:50
Posty: 208
Lokalizacja: Szczecin
Cytuj:
Więc dobra tamten sam temat można dalej wałkować tutaj :mrgreen:

Ale to bezsens kontynuować dalej temat, który w ogóle tutaj nie pasuje. Nie po to go pisałem.

Cytuj:
(dobre na dalekie dystanse bądź na campe na tytanie :mrgreen:)

Chodzi o Enforcera? Jasne. Najlepiej będzie jak wszyscy zaczniemy wykorzystywać glitche na tytanie -_-'.

Cytuj:
Do tego lubię w tej broni to, że pociski lecą prosto i nie trzeba nimi sterować. Pilum wygląda jak taka powiększona snajperka

Oj tak, bardzo prosto. Po 10 metrach pocisk z pilluma potrafi się odchylić nawet o metr i wcale nie zadaje większych obrażeń. A trafić nim w poruszającego się walkera i to w słaby punkt graniczy z cudem. Na dystanse większe niż powiedzmy 30 metrów nie ma co się nim bawić. Zresztą tylko z podstawowych rakietnic da się zrobić triki w stylu trafienie FAVa jadącego po wybojach kilkadziesiąt metrów od Ciebie :D.

_________________
"Magii się nie pije" (Kruk)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2009, 04:24 
Offline

Dołączył(a): 2 maja 2008, 17:14
Posty: 20
QwakU, to chyba muszę dłużej pograć bo więcej niż trzech jeszcze nie udało mi się zaliczyć :D. A też staram się celować w głowę(chociaż dopiero od niedawna :P).

Cytuj:
Chodzi o Enforcera? Jasne. Najlepiej będzie jak wszyscy zaczniemy wykorzystywać glitche na tytanie -_-'.

Z tą campą to był żart :P.

Cytuj:
Oj tak, bardzo prosto. Po 10 metrach pocisk z pilluma potrafi się odchylić nawet o metr i wcale nie zadaje większych obrażeń. A trafić nim w poruszającego się walkera i to w słaby punkt graniczy z cudem. Na dystanse większe niż powiedzmy 30 metrów nie ma co się nim bawić. Zresztą tylko z podstawowych rakietnic da się zrobić triki w stylu trafienie FAVa jadącego po wybojach kilkadziesiąt metrów od Ciebie :D.

Nie zauważyłem żeby aż tak pociski pilluma skraczały z trasy. Choć muszę się przyznać, że mechanikiem gram chyba najmniej więc nie zdążyłem w pełni wypróbować jego sprzętu :D. Pogram więcej z podstawką i tym drugim unlockiem i poćwiczę sterowanie pociskiem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2009, 16:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2008, 15:50
Posty: 208
Lokalizacja: Szczecin
Cytuj:
Z tą campą to był żart :P.

Heh ;).

Cytuj:
Choć muszę się przyznać, że mechanikiem gram chyba najmniej więc nie zdążyłem w pełni wypróbować jego sprzętu

No ba! Toż to mechanik jest najlepszą klasą w grze! :D.

Cytuj:
ogram więcej z podstawką i tym drugim unlockiem

Drugim unlockiem? Chodzi o SAAWa? Fajna zabawka :D. Tylko się przygotuj, że każdy zestrzelony przez Ciebie pilot będzie potem leciał do Ciebie z pyskiem albo od razu będzie chciał Cię z serwa wyrzucić ;).

_________________
"Magii się nie pije" (Kruk)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2009, 23:11 
Offline

Dołączył(a): 20 gru 2008, 16:15
Posty: 9
a właśnie co do SAAWa to jak to jest :) jak nalepiej celowac by trafic ??? no mam namiezony i zazwyczaj tak zadna z tych rakiet nie trafia ta bron jest tak malo celna czy zle celuje ??? :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2009, 23:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2008, 15:50
Posty: 208
Lokalizacja: Szczecin
Do tej broni trzeba mieć szczęście. Gdy masz pewność, że cel jest namierzony to naciśnij LMP i przytrzymaj sekundę, ciągle kierując na cel. Przy pojedynczym, szybkim kliknięciu pocisk lubi lecieć w glebę. A reszta to już zależy od farta i umiejętności pilota, bo bywa że pocisk lubi się kręcić wokół myśliwca nic mu nie robiąc.

_________________
"Magii się nie pije" (Kruk)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2009, 18:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2006, 14:14
Posty: 557
Lokalizacja: Wrocław
?

Mi ani razu pocisk nie spadł na glebę, tyle że rzadko trafiają te rakietki - ja to raczej używam jak straszak niż coś co ma zabić.

No i od patcha 1.40 broń jest F&F - Fire&Forget

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2009, 18:57 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2008, 14:24
Posty: 105
Lokalizacja: Bydgoszcz
ja gram podstawkami... już nawet pilumem nie gram po prostu przyzwyczaiłem się do podstawek, a z tym skręcającym pociskiem piluma to mnie rozbawiłeś :D przecież 2 strzały(bez problemów) w walkera z tyłu i pozamiatane...ale jak gra się dłużej podstawkami to można robić ciekawe rzeczy szczególnie z sudnikiem(zwrotny pocisk) już nie raz miałem taką sytuację, że z tego dachu na suezie zniszczyłem czołg jednym strzałem z sudnika :P mitchelem to można nawet ludzi zabijać jak są blisko i nie zdążysz broni zmienić...
a co do SAAW'a to nie mam zamiaru tym grać, jakoś dziwnie się tym celuje i niektórzy uważają to za lamerskie, już lepiej strzelić z np. sudnika jak samolot blisko podleci.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2009, 20:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
Może pomyślicie że jestem zboczony ale kocham swój nóż :serce:
potem jest mina niewypał :serce:
a na końcu zeller i moretti (jeden za skuteczność, drugi za desing i lunetę)
Mam jeszcze słabość do tego clarka ale muszę go odblokować..

:mrgreen:

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2009, 21:48 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2008, 14:24
Posty: 105
Lokalizacja: Bydgoszcz
jakbyś powiedział Voss to by było gorzej jak dla mnie :D.
Clark jest bleee
nóż też niektórzy uważają za niepotrzebny więc go nie nadużywaj
z Zellerem idź się schowaj w ogóle :D
miny tutaj jak dla mnie nie są tak lamerskie jak np. w CoD'ie 4


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2009, 21:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
Do tego ostatniego też się dopiszę - miny w CoD4 to masakra :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2009, 22:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
na pc grałem tylko w bf 2142 innych gier nie chce, mam konsole..
Cod4 też jest na konsole i jest w całości bez żadnych patchy sposobów na coś tam itp..

Jak by tak 2142 na konsole wyszedł to wcale bym się nie obraził ;)
w końcu sterowanie było by normalne bo to co jest.. :stupid: do każdej czynności inny knefel dla przykładu:
żadnym pojazdem nie da się skakać a aktywną ochronę pod X wsadzili..zamiast pod spacje :stupid:
oni z EA chyba to na siłę robią takie utrudnienia
tj ekran dowodzenia dla dowódcy i komendanta pod capsem zamiast pod enterem... ale o tym już pisałem szkoda się powtarzać

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2009, 22:16 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2008, 14:24
Posty: 105
Lokalizacja: Bydgoszcz
jak tak kochasz tę swoją konsolę to kup sobie BF:BC i powinieneś być zadowolony(chyba, że już masz).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2009, 22:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2009, 19:46
Posty: 338
MikeOl_PL napisał(a):
żadnym pojazdem nie da się skakać a aktywną ochronę pod X wsadzili..zamiast pod spacje :stupid:
A ja gram większość gier na kompie, więc coś takiego mi nie przeszkadza. Właściwie to nawet przez myśl mi nie przeszło, że aktywna ochrone można wsadzić pod spacje.

Cytuj:
tj ekran dowodzenia dla dowódcy i komendanta pod capsem zamiast pod enterem... ale o tym już pisałem szkoda się powtarzać
Przeginasz... po pierwsze caps jest bliżej niż enter, czyli inaczej mówiac łatwiej go wcisnać. A pod enterem i tak jest już menu wybory klasy.

_________________
http://www.2142-stats.com/Maties+stats.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2009, 22:22 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2008, 14:24
Posty: 105
Lokalizacja: Bydgoszcz
zgadzam się z Maties'em łatwo można się przyzwyczaić... nie narzekaj...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2009, 22:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
ha! wiedziałem że to przeczytam
caps bliżej... :lol:
no tak jak przez myśl nie przechodzi że spadochron razem ze skokiem
:mrgreen:

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL