Teraz jest 19 kwi 2024, 15:09

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 sty 2009, 19:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2009, 19:01
Posty: 28
Witam, mam kilka pytań, które mnie nurtują:
1. Bardzo często, jak gram i przesunę lekko celownik, to on przesuwa mi się podwójnie, np. przesunę celownik o 25 stopni, to przesuwa mi się o 50. W czym problem?
2. Może mi ktoś dokładnie opisać co tak naprawdę daje hełm NetBat od szturmowca?
3. Jak biegam, to niekiedy postać mi się tak jakby zacina, telepie się, macha bronią jakby chciał przejść w sprint. W czym problem?
4. Czasami widzę gości z UE, którzy mają hełm i plecak z KPA. O co biega?
5. Co chwilę widzę szturmowców z karabinkiem typu VOSS, chyba nie widziałem jeszcze żadnego gracza z karabinkiem BAUR, którego sam używam. Dlaczego VOSS jest tak popularny? Czy lepiej zmienić broń na VOSS? Może mi ktoś rozpisać wady, zalety, oraz który jest lepszy i co mu zapewnia taką popularność?
6. Może jakby ktoś znalazł czas, to napisał by co nie co o taktyce szturmowca, jak walczyć itp.?
Prosiłbym o szybką odpowiedź, szczególnie na pytania 1-5. Pozdrawiam i z góry dziękuję.


Ostatnio edytowano 19 sty 2009, 22:33 przez adi313, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2009, 19:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2009, 19:46
Posty: 338
1. Wydaje mi się, że to wina lagów. Też tak czasami mam, bardzo wkurzające.
2. Daje podgląd klasy przeciwnika i jeśli się nie myle to też stanu zdrowia przeciwnika(choć do co do drugiego nie jestem pewnien).
3. Prawdopodobnie to samo co w pierwszym punkcie.
4. A wiesz do czego słuzy klawisz "g"? Widocznie jeszcze nie, gdyż ten klawisz umożliwia podniesienie ekwipunku po martwym zołnierzu. Oczywiście z tego powodu ktoś z EU łazi z ekwipunkiem KPA i vice wersa.
5. Voss nie ma takiego odrzutu jak Baur. Dla mnie to duża zaleta w stosunku do Baura. Jeśli chcesz wiedzieć jak dokładnie strzela się z Vossa to dopadnij gościa z tą bronią i użyj magicznego klawisza "g".

_________________
http://www.2142-stats.com/Maties+stats.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2009, 19:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2009, 19:01
Posty: 28
2. Z tego co wyczytałem, to prawda, daję podgląd klasy, jak celujesz w przeciwnika, to jest nad nim ikonka jego klasy. Co do paska życia, to pokazuje bez względu na to, czy masz hełm, czy nie. Ale coś czytałem, że mając hełm dłużej pokazuje ci przeciwników na HUD, to prawda?
4. Wiem, że się podnosi plecaki, ale myślałem, że jak podniesiesz plecak, to masz normalny hełm i i plecak. Zresztą nigdy nie widziałem nikogo z KPA w hełmie i z plecakiem sił UE, tylko na odwrót.
5. Właśnie chce sobie odblokować Vossa, bo mam już wszystko odblokowane w klasie szturmowca. Czy zadaje on o wiele mniejsze obrażenia od BAUR-a? Trzeba o wiele dłużej strzelać?
Jeszcze takie jedno pytanko, w zdolnościach gracza można odblokować taką strzykawkę od staminy, zwiększa ona pasek staminy na zawsze? Po niej jest jeszcze druga strzykawka, co ona daje?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2009, 19:45 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
5. Najlepsza bron u szturmowca do Krylov imo. Radze grac Scarem albo Krylovem, aby nie wkurzać innych graczy :]

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2009, 19:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2009, 19:01
Posty: 28
Brzydzę się KPA i ich ruskimi broniami :) Scar jest dla mnie za słaby, wolę bronie z unlocka.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2009, 19:55 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Moze inaczej, jeśli chcesz być dobrze traktowany przez innych (głównie klanowych) graczy, graj z podstawkami, to tez Ci się przyda jak będziesz chciał dojść od jakiegoś klanu. Tam jest wymagane granie tylko na podstawowych broniach.

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2009, 19:59 
Offline

Dołączył(a): 16 cze 2007, 15:24
Posty: 79
Lokalizacja: Łódź
yyy... nowy w BF? jeśli tak to uwierz ''wyjadaczom" , że lepiej grać podstawkami.
Zobaczysz, mogą Ci być już niedługo potrzebne...
Brzydzisz się krylovem? ffs... xD
Blizzard_ napisał(a):
Najlepsza bron u szturmowca do Krylov imo.

Uwierz mu, On mówi prawdę! xD. Scar jest też bardzo dobry.
Nie opowiadaj tu herezji :D .
Zresztą graj jak chcesz, ja służę tylko dobrą radą :).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2009, 20:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2008, 15:50
Posty: 208
Lokalizacja: Szczecin
Cytuj:
6. Może jakby ktoś znalazł czas, to napisał by co nie co o taktyce szturmowca, jak walczyć itp.?

A co tu jest do opisywania? Po prostu graj, a sam dojdziesz do odpowiedniej dla siebie taktyki. Bo ona zmienia się w zależności od sprzętu jaki wziąłeś i co chcesz robić. Biegaj, strzelaj do przeciwnika, wypełniaj rozkazy, lecz żołnierzy, gdy widzisz, że są ranni, reanimuj, gdy masz pewność, że nikt Wam nie zagraża, nie rashuj sam, graj zespołowo. To nie jest wcale żadna wielka filozofia :roll: . A od taktyki jest komandor ;).

Cytuj:
Czy zadaje on o wiele mniejsze obrażenia od BAUR-a? Trzeba o wiele dłużej strzelać?

Voss wyrobił sobie opinie n00bcannona. Obrażenia zadaje mniejsze, ale jest tak cholernie celny i ma mały odrzut, że ogniem automatycznym jesteś w stanie z 50 metrów kosić. Dlatego wiele osób za nim nie przepada. Baura jakoś bardziej się szanuje, ale, jak mówił Blizzard_, graj też podstawowymi, bo stanowią one taki złoty środek między Baurem a Vossem i będziesz lepiej traktowany.

Cytuj:
Brzydzę się KPA i ich ruskimi broniami

łeee :P.

A tak w ogóle to nie graj tylko i wyłącznie szturmowcem, bo tracisz 75% frajdy z gry ;).

_________________
"Magii się nie pije" (Kruk)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2009, 22:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
Najlepiej grac podstawkami, wbrew pozorom są dużo lepsze (Gralęm vossem i baurem a skończyłem na SCAR/krylov)

Baur jest 3x silniejszy od vossa albo podstawek (już nie pamiętam ;]) i ma z 3x większy rozrzut, ma 2x mniejszy magazynek (20) Od vossa (40) i (jak mi się wydaje ) jest celniejszy (za pierwszym strzałem) tzn idealna bron do ściągania z dystansu (Jednak po nauczeniu się gry podstawkami i ta są dużo lepsze :P )
Voss jest często używany bo można nim walić prawie na ślepo na krótkie dystanse i ma dużo pocisków

i punkt 3 z pierwszego postu:

Możliwe ze masz za mało ramu, wyłącz inne programy przed odpaleniem gry i sprawdź


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2009, 22:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2009, 19:01
Posty: 28
Odblokowałem Vossa, i mogę stwierdzić, że zauważyłem pozytywną zmianę. Mam znacznie więcej punktów i zabitych przeciwników, potrafię zabić 2 naraz na 1 magazynku i ogólnie jakoś lepiej. O dziś noszę Vossa :)
Jeszcze takie pytanie mam, często widzę, jak niektórzy mówią "Mogę cię uleczyć", bądź "Potrzebuje ktoś zaopatrzenia?". Jak powiedzieć, że mogę kogoś uleczyć, będąc szturmowcem?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2009, 23:07 
Offline

Dołączył(a): 27 wrz 2007, 11:32
Posty: 1028
Lokalizacja: Bartoszyce
adi313 napisał(a):
Brzydzę się KPA i ich ruskimi broniami :) Scar jest dla mnie za słaby, wolę bronie z unlocka.

A ja mam takie pytanie. Jak dużo grałeś tymi broniami? Scar i Kryłow to najlepsze bronie w tej grze.

adi313 napisał(a):
Odblokowałem Vossa, i mogę stwierdzić, że zauważyłem pozytywną zmianę. Mam znacznie więcej punktów i zabitych przeciwników, potrafię zabić 2 naraz na 1 magazynku i ogólnie jakoś lepiej. O dziś noszę Vossa :)

:stupid: :omg:
Ps. Weź sobie jeszcze rakietki to będziesz elo i wogóle ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2009, 00:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2008, 15:50
Posty: 208
Lokalizacja: Szczecin
Cytuj:
"Mogę cię uleczyć", bądź "Potrzebuje ktoś zaopatrzenia?". Jak powiedzieć, że mogę kogoś uleczyć, będąc szturmowcem?

On to mówi w momencie, gdy rzucasz skrzynkę na ziemię. Niestety nie wiem, co zrobić, by mechanik powiedział "mogę Cię naprawić", choć kilka razy to słyszałem ;).

Cytuj:
O dziś noszę Vossa :)

Wiesz... Nikt Ci nie zabroni. Ale nie dyskredytuj od razu innych broni. Kiedyś Voss Ci się znudzi.

A jak chcesz kosić całe bataliony na jednym magazynku, to przerzuć się na zaopatrzeniowca ;).

_________________
"Magii się nie pije" (Kruk)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2009, 17:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2009, 19:01
Posty: 28
Mam jeszcze 3 pytanka.
1. W menu Opcje jest taka opcja "drżenie kamery". Mam ją wyłączoną. Jak się ma włączoną, to co ona powoduje?
2. W helikopterze transportowym gdy naciskam spację, bądź LPM, to jest taki dziwny dźwięk, jakby z odkurzacza (takie wuuuuu). Co to daje?
3. Skoro Scar i Krylov są takimi dobrymi broniami, to czemu tak mało osób z nimi lata? Bronie z unlocka są gorsze?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2009, 17:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2008, 15:50
Posty: 208
Lokalizacja: Szczecin
Cytuj:
1. W menu Opcje jest taka opcja "drżenie kamery". Mam ją wyłączoną. Jak się ma włączoną, to co ona powoduje?

Że eksplodujesz... :roll: Tak ciężko samemu sprawdzić?
O ile się nie mylę, to powoduje bujanie się kamery przy poruszaniu się, czy coś takiego. IMHO wkurzające

Cytuj:
3. Skoro Scar i Krylov są takimi dobrymi broniami, to czemu tak mało osób z nimi lata? Bronie z unlocka są gorsze?

Ahhh... Przeczytaj jeszcze raz temat i sam sobie na to pytanie odpowiedz ;). Mimo wszystko wielu graczy biega z podstawkami, przynajmniej ja wielu takich spotykam. Wszystko zależy od tego, kto jaką broń woli...

Cytuj:
2. W helikopterze transportowym gdy naciskam spację, bądź LPM, to jest taki dziwny dźwięk, jakby z odkurzacza (takie wuuuuu). Co to daje?

Chyba chodzi Ci o myśliwiec. To jest jakby skierowanie ciągu do dołu, co pozwala Ci zawisnąć w powietrzu.

_________________
"Magii się nie pije" (Kruk)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2009, 17:37 
Offline

Dołączył(a): 19 cze 2008, 23:17
Posty: 10
Blizzard_ napisał(a):
5. Najlepsza bron u szturmowca do Krylov imo. Radze grac Scarem albo Krylovem, aby nie wkurzać innych graczy :]

jak to kiedys na jednym serwie napisane było voss= no respect tak wiec podzielam zdanie tych ludzi co to napisali

hełm NetBat daje to ze widzisz wrogów których zaznaczy twój kolega z druzyny
jeśli bron koledzy z timu i przeciwnicy wibrują oznacza ze masz lagi


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL