Teraz jest 23 kwi 2024, 23:04

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 sty 2009, 20:48 
Offline

Dołączył(a): 2 maja 2008, 17:14
Posty: 20
qwakU napisał(a):
Ehhh właśnie skończyłem grać w BF - a na serwerze PL4FC i czasami marzę o tym by wprowadzili na serwerze zasadę NO Voss/Rockets bo chyba tylko 2 razy zostałem zabity przez poczciwego scara. Szkoda że nie było żadnego admina bo skoro nawet voss i rakiety są dozwolone to base camping już pewnie nie :wink:


Hehe grałem z Tobą w drużynie chyba :D(Alpha841). Na cerbere landing widziałem gracza qwakU z tagiem klanowym tylko nie pamiętam jakim. Faktycznie nieźle naszą drużynę czasami z nienacka vossami atakowali aż trudno było grać :P.

Sorki za :spam: :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 sty 2009, 21:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
Tak zapewne graliśmy wtedy razem bo to był Cerber :wink:
Nie dość że w ten dzień nie za dobrze mi szło to jeszcze ci Vossiarze..... Ehh szkoda gadać :(

No ja też sorry za :spam:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 sty 2009, 08:52 
Offline

Dołączył(a): 13 gru 2007, 13:30
Posty: 21
qwakU napisał(a):
Ehhh właśnie skończyłem grać w BF - a na serwerze PL4FC [...] Szkoda że nie było żadnego admina bo skoro nawet voss i rakiety są dozwolone to base camping już pewnie nie :wink:

Nie narzekaj, wez tez cos zrob dla innych http://www.pregierz.pl4fc.net/
Wystarczy miec SS lamiacego zasady i jego nick a bedzie sie nam wszystkim gralo lepiej.
Przy okazji pozdrowienia dla Adamus841, ktory bedzie mogl dzis potestowac, jak dziala pregierz :evil:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 sty 2009, 12:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
Czyli znaleźliście Mega4FUN clan :P
Na clan modzie dostali by po...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 sty 2009, 14:58 
Offline

Dołączył(a): 2 maja 2008, 17:14
Posty: 20
Cytuj:
Przy okazji pozdrowienia dla Adamus841, ktory bedzie mogl dzis potestowac, jak dziala pregierz :evil:

A to dlaczego? :shock: Możesz wyjaśnić bo chyba nie za bardzo rozumiem...


Edit:Ok już łapie :P. Sorry za to, zapamiętam żeby na serwerze PL4FC nie startować na commandera.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 sty 2009, 18:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
Ehhh ok...... od dziś zacznę grać z jakimś frapsem albo co bo wtedy to chyba by z 7 osób bana wyrwało :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 sty 2009, 21:51 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
qwakU napisał(a):
Ehhh ok...... od dziś zacznę grać z jakimś frapsem albo co bo wtedy to chyba by z 7 osób bana wyrwało :wink:


Xfire i łapanie ss :P

@down, w dziale BF2142 malo sie pisze, imo niech offtop bedzie, rozluznimy się. Spojz chociazby na podforum BF1942 jaka tam jest atmosfera :D

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Ostatnio edytowano 28 sty 2009, 13:57 przez Blizzard_, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sty 2009, 11:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
A no właśnie Blizzard, X - Fire też zacznę bardziej używać bo to się jednak przydaję :wink:

PS. Zaczyna się robić mały :spam:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sty 2009, 19:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
Aha jak Off Top ma być to ja się nie sprzeciwiam - co myślicie o Infantrowcach grających w CQ na mapach typu Camb Gimbraltar :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sty 2009, 23:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2008, 15:50
Posty: 208
Lokalizacja: Szczecin
No nie no... To już lepiej było zostawić mój traktujący o czymś konkretnym temat, niż otwierać ten z offtopem -_-'. Albo zrobić po prostu temat "Full offtop o BF2142..." i wszyscy byli by szczęśliwi...

A co do infantrowców to w końcu dla nich został stworzony tryb Bez pojazdów, więc nie wiem w czym problem...

_________________
"Magii się nie pije" (Kruk)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2009, 00:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
Ehhh zamknęli temat Ric - a o ulubionych broniach a mógł być taki fajny :D
Więc dobra tamten sam temat można dalej wałkować tutaj :mrgreen:

A więc ja lubię oczywiście niezawodnego, szlachetnego :) , celnego - krylova (chyba nie muszę się na ten temat rozpisywać)
Ale dopiszę do tego że Vossem ani Scarem nie pogardzę (a szczególnie tym drugim - większe obrażenia od krylova powodują że ta broń także staje się bardzo zabójcza)

Do tego wszystkiego dodam Piluma a "odkryłem" go dopiero wtedy kiedy zacząłem grać CQ czyli wtedy gdy dołączyłem do klanu :oops:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2009, 15:35 
Offline

Dołączył(a): 2 maja 2008, 17:14
Posty: 20
U szturmowca:
Wolę krylova, bo jest cichszy i ma mniejszy odrzut.
U zwiadu:
Karabiny moretti i park. Dużo naboi w magazynku.
U żołnierza wsparcia:
Tylko strzelba. W połączeniu z unlockami takimi jak działko(dobre na dalekie dystanse bądź na campe na tytanie :mrgreen:)i infrantry sonar można się świetnie bawić.
U mechanika:
Wybieram Piluma. Jeden celny strzał z tyłu i po pojeździe. Do tego lubię w tej broni to, że pociski lecą prosto i nie trzeba nimi sterować. Pilum wygląda jak taka powiększona snajperka :D.

Z tych wszystkich chyba najbardziej lubię strzelbę chociaż najczęściej gram krylovem :P. Podoba mi się jej moc, wygląd i po prostu chcę nauczyć się jej obsługi na wyższym poziomie niż jest teraz, to znaczy chciałbym strzelać z niej heady :P. Wtedy mogę zabijać nawet pięciu wrogów naraz w przeciągu kilku sekund, co z krylovem jest bardzo trudne jeżeli nie niemożliwe :P.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2009, 15:50 
Offline

Dołączył(a): 19 cze 2008, 23:17
Posty: 10
walkera nie rozwalisz jednym strzałem no chyba ze z EU walniesz w wentylator pod spodem ,mi max udało sie kolo 80% hp zabrać Walkerowi z piluma strzelałem w krocze
co do piluma on jest trochę nie cellny na duze odległości noi wolno leci


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2009, 16:31 
Offline

Dołączył(a): 4 sie 2007, 13:13
Posty: 147
Lokalizacja: Chełmno
Adamus841 napisał(a):
Wtedy mogę zabijać nawet pięciu wrogów naraz w przeciągu kilku sekund, co z krylovem jest bardzo trudne jeżeli nie niemożliwe :P.

Bardzo trudne? Niemożliwe? Eee nie grałem w 2142 więcej niż 1 rudne już od jakiegoś miesiąca ale mogę Ci pokazać jak to się robi. :)

_________________
► PlaYing For Perfection.bf2142
► Team Poland BF2142
► Paranoia Gamers(FIN)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2009, 17:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
No Adamus trochę przesadziłeś bo jak ja mam dobrą passę to jednym magazynkiem zjadę pięciu.
A co dopiero ma powiedzieć Yazi :mrgreen:

PS. Adamus jak wejdziesz kolesiowi na plecy to przyceluj w głowę i walnij 2 - 3 kule co się stało oczywiście frag (bo co mogło innego się stać po strzale w głowę). No więc wytłumacz mi jak może być niemożliwe zabiciu 5 kolesi na jednym magazynku :omg:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL