Teraz jest 19 kwi 2024, 23:38

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ulubiona broń
PostNapisane: 28 sty 2009, 20:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2008, 15:50
Posty: 208
Lokalizacja: Szczecin
Blizzard_ napisał(a):
@down, w dziale BF2142 malo sie pisze, imo niech offtop bedzie, rozluznimy się. Spojz chociazby na podforum BF1942 jaka tam jest atmosfera

Ano. Dobra, zaryzykuję. Mam trochę czasu to założę taki temat. Nie wiem, czy coś takiego już było, a jeśli tak to musiało już dawno pójść do odniebytu... W końcu to żaden problem wymyślić jakiś temat do luźnej rozmowy o BFie... ;)

Po prostu jaka jest wasza ulubiona broń w BF1242. Ale nie chodzi mi o tą, z której macie najwięcej killsów, czy którą na stronie EA Wam pokazują. Po prostu broń, która się wam podoba, z której strzelanie sprawia wam największą przyjemność. No i oczywiście podajcie dlaczego akurat ta, a nie tylko samą nazwę (choć i tak coś czuję, że najwięcej głosów zdobędzie scar/krołow...). Oczywiście w grę wchodzą tylko te podstawowe i z czwartego rzędu unlocków...

U mnie to jest Sudnik :) - broń kozacka do wszystkiego. Moim zdaniem ciekawiej zrobiony od Mitchela, taki składak z doczepianym obiektywem. No i nic nie zastąpi Ruska wesoło napieprzającego palcem w ten guzik pod ekranem xD.


A tak w ogóle to brakuje mi to opcji wstawiania ankiety. Chciałem zrobić piękną ankietę z wszystkimi brońmy, można by zobaczyć statystykę, a tu dupa :/.

_________________
"Magii się nie pije" (Kruk)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sty 2009, 21:14 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Krylov, Krylov, Krylov nie ma to jak zabijać 2-3 strzałami słuchając lamentów vossiarzy :lol:
Celownik jego koloru ulubionego mego :lol:
Celnymi seriami zjedzie Cię z bananami :lol:
Gram krylovem, a raczej zostałem naprostowany do tegoż, bo klan wymagał od graczy tego (uniknąłem powtórzenia!) Gdyby nie to, używał bym teraz Voss, miał głęboko w poważaniu wasze zdanie :wink: Nie żałuję i pewnie tak samo myśli wiele klanowców / mądrych ludzi (jak ironicznie to brzmi na tle tego co napisałem wcześniej), iż nim się posługuję. Owszem scar tez jest dobry, ale tylko gdy mi jakiś trybik w głowie się przestawi moge z niego wymiatać. Smutne. :( .
Czemu w bf2 i 21 bronie biedaków są lepsze od bardziej cywilizowanych 'mocarstw' ?

Chciałbym, aby modowie nie zamykali tegoż tematu, poniewaz można by luźno podyskutować tak samo jest w dziale bf1942. Ew. niech mod przedstawi argumenty przemawiające za zamknięciem takiegoż tematu, a chętnie się z nim wymienię poglądami.

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sty 2009, 21:35 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2006, 11:40
Posty: 1026
Lokalizacja: no route to host...
Jak juz chcecie offtopowac, to lepiej tutaj (otworzylem ponownie).

_________________
ObrazekObrazek
Carno's blog - my part of the web


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL