Teraz jest 28 mar 2024, 16:19

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 sty 2009, 19:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
Mam problem, od chwili zagrania online w "bf 2 mc" na ps2 stałem się wielkim fanem tej gry i zapragnąłem zagrać w bf 2142 (uwielbiam sci-fi klimaty) na moim laptopie ASUS F5V z vistą Home Premium (3g ram) i zastanawiam się czy jest to możliwe?? :roll:
Nie znam się na komputerach, nie wiem co on tam ma w sobie wcześniej na niczym na nim nie grałem, a gdy poczytałem tematy na forum trochę się wystraszyłem te problemy z założeniem konta u ea i problemy z wersjami gry..
Może mi ktoś coś doradzić, jaką grę kupić (czy deluxe czy nie? jaki path zainstalować) itp.??

Do tego mam zamiar grać na padzie dualshock2 od ps2 bo na klawiaturze to nie za bardzo :/
już zakupiłem stosowną przejsciówkę na allegro.
Próbował ktoś w ten sposób, jak to podłączyć skonfigurować żeby w 100% było kompatybilne ??

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2009, 19:35 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5035
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
1. Powinien pójść na Twoim laptopie, ale nie ma pewności. Ea wspomina, ze gra może współpracować z laptopami, lecz nie musi ;)
2. Na forum psxextreme polecili Ci program xpadder, ja osobiście nigdy go nie używałem, próbowałem kiedyś dostosować pada do BF, lecz nic z tego nie wyszło (można było się iść za pomocą analogów, lecz o rozglądaniu się nie było mowy) :/

ps jesteś masochista jak uważasz ze klawą i mychą nie da się grać :lol: http://www.psxextreme.info/index.php?sh ... 0&start=40

edit: czemu mi edytowało link z forum psx na ten temat gdzie jest aktualnie ten post :| ?
anw już zmieniłem :wink:

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Ostatnio edytowano 29 sty 2009, 20:34 przez Blizzard_, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2009, 20:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
Co do pytania kolegi o wersję gry to radzę kupić Battlefielda 2142 samego (nie wersję deluxe).
A jeżeli chcesz dodatek to go dokupić.
W ten sposób unikniesz wielu niepotrzebnych problemów :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2009, 22:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
Jak masz laptopa graj na touchpadzie jesl na myszce nie chcesz
Kumpel ma i gra na tym w CS'a a tam potrzebne jest dużo szybsze celowanie i bardziej precyzyjne a gra powyżej przeciętnej
Deluxe edition jest tańsze niż sama podstawka


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2009, 00:20 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5035
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
giermen napisał(a):
Deluxe edition jest tańsze niż sama podstawka


Owszem, lecz kupując BF2142 + NS ustrzeżesz się wielu problemów z NS :)

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2009, 11:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
Blizzard_ napisał(a):
1. Powinien pójść na Twoim laptopie, ale nie ma pewności. Ea wspomina, ze gra może współpracować z laptopami, lecz nie musi ;)
2. Na forum psxextreme polecili Ci program xpadder, ja osobiście nigdy go nie używałem, próbowałem kiedyś dostosować pada do BF, lecz nic z tego nie wyszło (można było się iść za pomocą analogów, lecz o rozglądaniu się nie było mowy) :/

ps jesteś masochista jak uważasz ze klawą i mychą nie da się grać :lol: http://www.psxextreme.info/index.php?sh ... 0&start=40

edit: czemu mi edytowało link z forum psx na ten temat gdzie jest aktualnie ten post :| ?
anw już zmieniłem :wink:

chodzi o to że gram ale na singlu i automatycznie ustawiły sie prawie wszystkie utawienia na średnie (co kolwiek to znaczy..)
chodzi mi jednak o rozgrywkę online bo na forum się naczytałem ze ludzie mają z tym sporo problemów.

Co do "kolegów" z forum psx to oni pierwsi napisali ze jestem masochista jak chce grać na padzie, a dla mnie jest na odwrót to oni są masochistami z tą klawiaturą i myszką, potem ban dostałem i teraz nie mogę tam pisać.. jeden koleś wyzywa mnie od "przypadków" ale on bana nie dostanie, nawet nie mogę mu odpisać.
Nie wiem czy na tamtym forum poza Tobą i siqnap jest ktoś normalny ??
Poza tym jak będe miał taki kaprys to sobie mate do tańczenia podłącze i na tym bede grał, jak ich to w oczy kuje to niech tego nie czytają..

giermen napisał(a):
Jak masz laptopa graj na touchpadzie jesl na myszce nie chcesz

no co Ty dla mnie sterowanie za pomocą klawiaury to kosmos, równie dobrze mogę sam pod siebie granaty rzucać :lol:
qwakU napisał(a):
Co do pytania kolegi o wersję gry to radzę kupić Battlefielda 2142 samego (nie wersję deluxe).
A jeżeli chcesz dodatek to go dokupić.
W ten sposób unikniesz wielu niepotrzebnych problemów :wink:


Blizzard_ napisał(a):
Owszem, lecz kupując BF2142 + NS ustrzeżesz się wielu problemów z NS

no imasz znowu nie wiem co kupić..
:?

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2009, 13:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
Najlepiej jeśli kupisz BF2142 i dodatek NS oddzielnie :wink:
Ja i Blizzard to przyznaliśmy więc nie wiem czego tu nie rozumieć :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2009, 15:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2005, 09:48
Posty: 643
Lokalizacja: Leamington SPA, UK
Pewnie w tym BF:MC jak grałeś to konsola lekko koryguje celowanie, taki auto-aim. Na "blaszaku" takiego cuda nie uświadczysz (chyba że w cheaty się zabawisz - nie-powodzenia) - dlatego wszyscy uważają że jesteś "masochistą" z tym padem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2009, 16:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
spiderko napisał(a):
Pewnie w tym BF:MC jak grałeś to konsola lekko koryguje celowanie, taki auto-aim. Na "blaszaku" takiego cuda nie uświadczysz (chyba że w cheaty się zabawisz - nie-powodzenia) - dlatego wszyscy uważają że jesteś "masochistą" z tym padem.

nic takiego tam nie ma, nie ma żadnego auto aim'u, wszyscy grają na padzie od ps2 i jest dobrze.
Co do masochisty to z padem przynajmniej jakieś szanse będę miał.

qwakU napisał(a):
Najlepiej jeśli kupisz BF2142 i dodatek NS oddzielnie :wink:
Ja i Blizzard to przyznaliśmy więc nie wiem czego tu nie rozumieć

ok postaram się kupić to oddzielnie

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2009, 16:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2008, 15:50
Posty: 208
Lokalizacja: Szczecin
To najlepiej zrób se żołnierza o nazwie "ImUsingPad" i daj popalić całej reszcie "klawiaturowych masochistów" ;). Jakby co... Wszyscy chętnie z Tobą zagramy ;).

_________________
"Magii się nie pije" (Kruk)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2009, 17:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
Ric napisał(a):
To najlepiej zrób se żołnierza o nazwie "ImUsingPad" i daj popalić całej reszcie "klawiaturowych masochistów" ;). Jakby co... Wszyscy chętnie z Tobą zagramy ;).

dzięki za zapro login będzie taki sam jak tutaj na forum no chyba ze będzie już zajęty,
wtedy podam Wam nowy ;)

najpierw jednak przed zakupem gry przetestuje kompatybilność pada na tym co mam już zainstalowane.
Jeśli nie będzie działało wtedy nie będę widział sensu kupowania tej gry.

ps. kumpel ostatnio podrzucił mi bf vietnam i jakoś blado to wygląda przy 2142.

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2009, 17:24 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5035
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Battlefield:Vietnam wyszedł 5 lat temu,wiec nie dziw się, że ma nieporównywalnie gorszą grafikę do gry która wyszła w 2006 (defakto jest zrobiona na silniku gry z 2005 - BF2 8) ).
Od razu Cię uprzedze, żebyś grał podstawowymi broniami a nie unlockami (szczególnie Vossem), oszczędzisz sobie szyderstwa, bluźnierstw w Twoja stronę i etc. :wink:

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2009, 17:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
Blizzard_ napisał(a):
Battlefield:Vietnam wyszedł 5 lat temu,wiec nie dziw się, że ma nieporównywalnie gorszą grafikę do gry która wyszła w 2006 (defakto jest zrobiona na silniku gry z 2005 - BF2 8) ).
Od razu Cię uprzedze, żebyś grał podstawowymi broniami a nie unlockami (szczególnie Vossem), oszczędzisz sobie szyderstwa, bluźnierstw w Twoja stronę i etc. :wink:

i tak się już śmieją że na tym padzie chce grac;)
z drugiej strony po to są te dodatki żeby z nich korzystać, ja tam jestem snajper one shot one kill i takiej broni będę używał no chyba że ukształtowanie terenu mi nie pozwoli.. wtedy wsparcie ew. szturm.
A co z tymi innymi bajerami, granaty, miny, znikanie itp. też się plują jak ktoś tego używa??
Ta gra jest wyj..ana w kosmos, najlepszy szuter w jaki grałem a grałem we wszystko na ps2 i psx,
ta gra wymiata! Można by powiedzieć ze warto dla tej gry blaszaka kupić
(game cube kupiłem tylko dla resident e. remake :] )

Co do bf vietnam to właśnie przejrzałem forum i rzeczywiście to wiekowa produkcja..

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2009, 17:54 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5035
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
lepiej przeczytaj ten temat -> viewtopic.php?f=47&t=28173 aby się dowiedzieć czemu tak mówię i mówi wielu na temat unlockow :)

Używanie unlockow jest tolerowane (w miare) prócz używanie Vossa i rakietek :wink:

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2009, 18:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
MikeOl_PL jeżeli Voss i rakietki nic ci nie mówią to podpowiem że są to dodatki dla szturmowca :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL