Teraz jest 24 kwi 2024, 23:38

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 lut 2009, 12:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2007, 12:05
Posty: 1075
Lokalizacja: Bydgoszcz
MikeOl_PL napisał(a):
Clarka do zellera porównuje pod względem mocy i charakterystyki pocisku (sgun to impact, a snajpa to pircing - nawet dzieci w rosji to wiedzą), jak masz na sobie ciężką zbroję to jest większa szansa, że przebije ją jeden pocisk o potężnej sile kinetycznej niż garść śrutu z broni gładkolufowej, ponad to strzał z clarka/herzoga powinien odrzucać ofiarę na 1m z odległości już od ok 8m jeśli już zagłębiamy się w szczegóły

BF2142 nie jest super mega realistyczną grą to raz a dwa to to, że wyobraź sobie mase snajperów na serwerze zabijających innych graczy jednym strzałem. :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2009, 13:40 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
MikeOl_PL napisał(a):
voss mi leży nic nie poradzę (możecie sobie gadać na mnie jak chcecie zwisa mi.. 70% moich zgonów to voss, a reszta to granaty i baur więc raczej nie wierzę w ta waszą bajkę z tymi podstawkami, owszem czasem kogoś spotkam z krylowem ale to rzdkość), potem jest podstawka i na końcu baur u szturmowcą, do tego granat/radar i defiblyrator.
Co do herzoga to mam mieszane uczucia.. gdybym z bliska potrafił celować w głowę na pewno nie strzelał bym z herzoga..
No chyba że pękała by wtedy jak arbuz :wink: (jak zoombie w resident evil)
Też na początku myślałem, że to zastąpi mi clarka ale niestety herzog jest słabszy.

Clarka do zellera porównuje pod względem mocy i charakterystyki pocisku (sgun to impact, a snajpa to pircing - nawet dzieci w rosji to wiedzą), jak masz na sobie ciężką zbroję to jest większa szansa, że przebije ją jeden pocisk o potężnej sile kinetycznej niż garść śrutu z broni gładkolufowej, ponad to strzał z clarka/herzoga powinien odrzucać ofiarę na 1m z odległości już od ok 8m jeśli już zagłębiamy się w szczegóły.

Co do innych klas to takiego wyboru w jednym typie broni jak u szturmowca już nie ma:
u snajpera chyba przerzucę się na podstawkę bo ten zeller to lipa jest jak samemu idziesz (żeby chociaż maił krótki czas przeładowania pocisku ale gdzie tam..), jak grasz w grupie jest dobry do dobijania "uszkodzonego" już przeciwnika.
Lambert to kiszka albo jeszcze długa droga przede mną zanim nauczę się tym strzelać.

Jak odblokuje sobie supportera to przerzucam się na ganza, szczerze to jeszcze nie spotkałem supportera który miałby odblokowane wszystkie fanty i ganiał z podstawką..


Malo osób spotykasz latających z krylovem/scarem ponieważ albo grasz na niemieckich/zachodnich serwerach, gdzie admini i gracze to lamusy, albo po prostu mało grasz :)
Voss Ci leży bo jest łatwy w miarę do opanowania, ma dużo naboi, mały rozrzut i jest dla osób 'upośledzonych'. Nie zdziw się jak ktoś zacznie na Ciebie bluźnić, ze grasz vossem :)

Co do lamberta to ta giwera jest bardzo dobra, wystarczy nia pograc, a bedziesz wymiatał. Kiedys bylo o 10 naboi w nim wiecej :]

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2009, 15:16 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2008, 14:24
Posty: 105
Lokalizacja: Bydgoszcz
racja Blizz na niemieckich serwach jest pełno lam, które grają Voss'em i Baur'em - niestety... Chociaż też czasami znajdzie się jakiś porządnych niemieckich graczy.

mówię Ci Mike wyrzuć Voss'a jeśli chcesz być szanowany przez innych graczy mam na myśli normalnych graczy, a nie lamerów z Voss'ami :D

Jaca też ma rację jakby np. Zeller zabijał jednym strzałem to by nie miało sensu, bo byłoby mnóstwo takich graczy...

nie mów(pisz), że Herzog to "kiszka", bo jest dobry tylko trzeba nauczyć się nim grać(tak jak teoretycznie każdą bronią).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2009, 17:02 
Offline

Dołączył(a): 7 sty 2009, 19:31
Posty: 99
wyrzutnia rakiet wymiata :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2009, 21:02 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
joka333 napisał(a):
wyrzutnia rakiet wymiata :twisted:

Lol. Grasz w Gta czy Battlefield bo jest duza roznica miedzy wyrzutnia rakiet a np Saaw'em Pllum'em. Co do topicu. Lamberta nie znam (nie unlockowalem i anrazie nie zamierzam). Co do Vossa. Juz wole Vossa niz Baura.Dla mnie baur jest berdziej lamerski.A co do unclockow polecam wzaisc ganza. Troche duzy odrzut ale da sie opanowac. Przydatny jak rozwalasz konosle supportem. ALe przegrzanie wkurza. Ja to robie tak Ganz do przegrzania-pistolet-znowu ganz itd. Clarkiem tez mozna ;)

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2009, 21:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2007, 12:05
Posty: 1075
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ciastek96 napisał(a):
Co do Vossa. Juz wole Vossa niz Baura.Dla mnie baur jest berdziej lamerski


To zagraj raz tą a raz tą bronią i przekonaj sie przy używaniu jakiej broni inni gracze zaczną Cię prędzej wyzywać od noobów, lam itp a zmienisz zdanie :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2009, 11:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sty 2009, 15:07
Posty: 103
Lokalizacja: Po prawej 3m Bambus Nr 7 w Lesie
Po prostu dla Baura trzeba więcej czasu poświęcić na naukę obsługi i strzału a Vossa bierzesz pierwszy raz w ręce i grasz nim tak jak byś grał co najmniej kilka godzin :stupid: . I w czym tu przyjemność ??? Po za tym prawie każdy Niemiec biega z Vossem i właśnie jak grasz Vossem to mogą cię od Lamerów wyzywać.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2009, 13:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2008, 15:50
Posty: 208
Lokalizacja: Szczecin
Wiecie co? Chyba zrobię sobie tą przyjemność i na przekór Wam pierwszy raz w życiu zacznę grać Vossem :P (na niemieckich serwach oczywiście). Nie będę sobie psuł przyjemności bezstresowej eksterminacji wrogów tylko dlatego, że ktoś może mnie wyzwać od n00ba (zresztą nigdy jeszcze nie spotkałem się, by ktoś czepiał się podczas gry, że ludzie grają vossem). Dla mnie ważne jest, że sam uważam się za dobrego gracza, a na zagranicznych serwerach i tak nie ma czegoś takiego jak reputacja. Tam jak dotąd nikt mnie nie pochwalił, że gram fair i przeważnie podstawkami, więc co mi szkodzi? Zgadam się jaruchem. Przyjemność z gry zależy od nas samych. Na zagranicznych serwerach, choćbyś grał regularnie i tak nie zasłużysz sobie na trwały szacunek (co najwyżej na 1 rundę).

_________________
"Magii się nie pije" (Kruk)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2009, 13:50 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2008, 14:24
Posty: 105
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ric napisał(a):
zresztą nigdy jeszcze nie spotkałem się, by ktoś czepiał się podczas gry, że ludzie grają vossem


to chyba jednak mało grasz, ja się z tym spotykam regularnie :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2009, 13:53 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Bardziej to widze ze wyzywaja od noobow i lam jak np Rdx w Tytanie uzywaja (obrona) Albo z clarkiem lata i jak jest 5m od ciebie to nie masz szans. Mowie tu o grze w Tytan jak juz sa oslony zniszczone. Np wskakujesz dopiero do Tytana i clark. A co do Vossa. ja musialem jakies 2 h nim pograc bo nie umialem sie przystosowac do czer. celownika ;). I dziwne na pcozatku mi sie wydawal bardziej czerwony. Wiec to kwestai przyzwyczajenia i mapki. Bo jest duza roznica miedzy gra na suezie (klimat pustynny) a np Sidi ( zima). I jak Ric napisal nigdy mnie ktos nie wyzwal od nooba jak gram Vossem. Gram na roznych servach niemieckich francuskich na PL4FC i nic. Najbardziej mnie wkurza i wtedy wyzywam od nobow jak ja stoje znozem gosciu na mnie patrzy bierze noz. troche uciaka wycaiga np Ganza i po mnie. Moze bal sie o nieśmiertelnika.:lol:

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2009, 13:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
oczywiście że 2142 nie jest grą realistyczną ale bazuje na realu, charakterystyki broni, pojazdy to wszystko już było tylko pod inną szatą grafczną (wyjątek to nekromata - świetny pomysł!), zamiast helikopterów mamy "wiertaloty" :wink: , za miast ogromnych sterowców mamy tytany, a zamiast ak 47 mamy krylow 37 nie mniej EA specjalnie doposażyło takie profesje jak szturm czy snajper kosztem zwiadu bo jak we wcześniejszych częściach najwięcej ludzi tym gra.
Gra jest robiona dla kasy i pod publikę dlatego w niektórych momentach jest, a w niektórych nie jest realna.
Przestańcie patrzyć na nią przez pryzmat szturmowca i popatrzcie obiektywnie..
Co do tej masy snajperów to nigdy by tak nie było bo jak już pisałem na bf2 mc (z ps2) snajper zabija jednym strzałem byle gdzie, do tego ma 4 pociski w magazynku i jeden w komorze zamkowej, do tego jest dosyć szybkostrzelny mimo to 10% każdej mapy to snajper, 25% inżynier, reszta to assault/specOps/support. Mało tego tam snajper na wyposarzeniu ma gps, który na 3sek pokazuje pozycje wroga na radarze - więc ma ułatwione zadanie, grałem w tą grę prawie rok i nigdy nie spotkałem na planszy więcej niż 5 snajperów razem wziętych (mecze po 12os na stronę, czyli max 24 wojaków)

Co do tematu vossa to spróbujcie grać na padzie od ps2 w 2142.. już to widzę, waszą skuteczność :lol:
Dlatego jako szturmowiec jestem po prostu cieńki, zanim wyceluję w gościa to już nie żyje, szansa dla mnie to ten radar/granat wtedy z zaskoczenia jak wiem gdzie jest przeciwnik i mam szanse (ale w tedy i tak z kosą się podkradam :twisted: i często przez to ginę :evil: )
Do tego żeby nie ginąć za często trzeba grać w drużynie (i nie ma co się czarować) najlepiej różnorodnie złożonej i mieć dobrą komunikację. Dwa razy grałem z polakami na obcych serwerach, na polskich serwerach albo tryb rozgrywki mi nie odpowiada albo mało osób :(

Szacunek innych graczy mam głęboko w .. i tak mi nic po nim jak koleś mnie zabija 4x z rzędu.

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2009, 14:06 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Przynajmniej z Bf2142 nie rozbili "Gwiezdnych Wojen" :lol: . Lasery zamiast nozy miecze swietlne :stupid: . Nie wytrzymalbym tego. Ta w Bf2 snajperzy to wkurzali. Jeszcze na FF=off i z jakim spec ops i na hotelu campi... Jescze pamietam Bf2 hehe. Szkoda ze Cd keya zugbilem(instrukcje) ;( . Gralem troche ale pozniej musialem foramta zrobic) nie pomyslalem o tym zeby keya wyciagnac z regedit'a ;/. A Co do @up sam jestem ciekawy jak sie gra na padzie ;D. I chce o cos sie spytac. Czy oplaca sie kupic joya zeby gunshipem sterowac. Bo narazie na samej klawie gram. Myszka nie ma mowy ^^. i jescze jedno sterowanie "Tv" w Gs Wkurza mnie celowanie myszka. W bf2 kalwiatura mozna bylo ( bardziej celnie) Wyobrazam sobie kogos z parkinsonem i Tv celuje myszka :lol:

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2009, 14:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2008, 15:50
Posty: 208
Lokalizacja: Szczecin
Cytuj:
Szacunek innych graczy mam głęboko w ..

Mimo wszystko szacunek innych graczy jest ważny. Przynajmniej tych, z którymi grasz w miarę regularnie...

Cytuj:
to chyba jednak mało grasz, ja się z tym spotykam regularnie :D

Mało na pewno nie, ale na prawie wyłącznie na zagranicznych serwach :).

Cytuj:
Bardziej to widze ze wyzywaja od noobow i lam jak np Rdx w Tytanie uzywaja (obrona)

Za to to powinno się od razu banana na serwa dawać... :/ Ja na tytana nigdy się nie ruszam bez czegoś do dezaktywacji min i RDX...

_________________
"Magii się nie pije" (Kruk)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2009, 14:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
no na padzie trudna sztuka, odradzam jak jesteś związany ze swoimi statystykami k/d
Nie ma takiej opcji o prędkości obrotu na celowaniu i rozglądaniu się musisz wybrać średnią..
lipa :( i to duża lipa.
(dla nie wtajemniczonych; jak celujesz to powoli operujesz celownikiem tj. ruch myszki = lekki ruch celownika, jak się rozglądasz to powinno być ruch myszki = dynamiczny obrót - tego tu nie ma, musisz wybrać srednią celowanie/rozglądanie się)


Nie było jeszcze takich ludzi z którymi gram regularnie, czasem jak gram cały dzień na jednym serwerze to jestem zapraszany do tego samego składu przeważnie RUS (Rosjanie to na prawdę dobrzy gracze!)

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 mar 2009, 15:32 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Tak Rusy dobre ^^. Sam przed chwila gralem w10 min wygrakismy runde na sidi (tytan) Wyszytkie wyzrutnie obrona i potem tylko 2 minutki w Tytanie i bach nie ma go ^^. Nie bylo wyrownanych szans bo tam byly tylko 2 osoby z 7 "reszta sobie na kawke poszla" ;D
Pytanie nr1
Mzoe to nie do topicu ale nie chce zakladac nwoego topicu ;D. Mozna jakos skonfigurowac Tv w Gunshipie zeby sterowal sie klawiatura (W A S D lub strzalkami) tak jak w bf2. Bo Myszka to nie ma sensu drobny ruch zrobsiz i juz pudlo a klawiatura mam wparwe z bf2.
Pytanie nr2
Czy oplaca sie kupic joya zeby sterowac Gunshipem? Wiele osob mi polecalo jak gralem w bf2 i latalem odrzutowcami. Czy oplaca sie kupic czy na samej klawie "tez bede pr0" ? :)

Ps dzieki za odp.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL