Teraz jest 28 mar 2024, 13:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 kwi 2009, 13:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
arcade to kiedyś w budach były na żetony

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 kwi 2009, 21:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
MikeOl_PL o wszystko robisz problem i wyżalasz się na forum...
Jak się nie podoba to nie graj bo kosa zawsze powinna "ciąć" na hita...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 kwi 2009, 21:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
to jest moje zdanie i nic ci do tego..
jak ci się nie podoba to nie czytaj moich postów,
a kosa w buty i tak jest bez sensu, to tak jak strzelasz w głowę a nie w korpus żeby szybciej zabić..
czego tej zasady nie zachowali dla noża??

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 kwi 2009, 12:42 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
A co chialbys tak jak w cs że np hit w nogi i ci cos tam 15hp zabiera ? To nie gre przystosowuje sie do graczy, lecz oni do niej. Przyklad: Cs Source - fajna grafa lepiej sie przedstawia niz 1,6 ale i tak wiecej osob gra w 1,6. Bo ludzie sa przywiazani do gry taka jaka jest.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 kwi 2009, 12:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2009, 19:46
Posty: 338
Ciastek96 napisał(a):
A co chialbys tak jak w cs że np hit w nogi i ci cos tam 15hp zabiera ? To nie gre przystosowuje sie do graczy, lecz oni do niej. Przyklad: Cs Source - fajna grafa lepiej sie przedstawia niz 1,6 ale i tak wiecej osob gra w 1,6. Bo ludzie sa przywiazani do gry taka jaka jest.

W CS-ie tego mi wlasnie brakuje w nożu, że raz dobrze walniesz gościowi i już po nim. No chyba, że walniesz head-shota nożem.

_________________
http://www.2142-stats.com/Maties+stats.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 kwi 2009, 13:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
no pewnie że bym chciał aby ta gra była jak najbardziej realna, ile razy bylo tak że kolo padł przede mną i zabił mnie kosą po butach to głupie.. a ile razy bylo tak że ciąłem gości w plecy i słychać było że coś tnę ale gościu nie padał..?
jak kolo zajmuje silos a ja go snajpie i wystawi tylko kawałek nogi to dostaje w nią strzała z zellera, potem myśli że go snajper widzi i się cofa 8) wtedy drugi hit i ko - i tak powinno być!
W przypadku innej broni to nie wiem ale chyba takiego efektu nie będzie(no poza granatami itp.)


EDit:
jeszcze zmienił bym sprawę wchodzenia na obiekty, np kontener wchodzisz do niego i musisz albo lekko podskoczyć albo tak chwilę przytrzymać przód żeby wleźć, do tego jeszcze ten patent jak z wyskoku w powietrzu padasz i dostajesz się na niedostępne lokacje, można powiedzieć że to też glitchowanie ?
takich bajerów nie powinno być

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 kwi 2009, 14:01 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Hmmm te skakanie z padaniem to niue zaden glitch. W cs trzeba kucac zeby wskoczyc na 99% obiektow. Typu De dust2 bodajze strefa na bombe A czy tam B jak sie pomylilem jest dziura w scianie . I tylko z tym pomoca da sie tam wejsc ;).
Bardziej realna ?
Poczekaj na BC2 lub 1943 jak sie nie doczekasz 90% otoczenia da sie nisczyc.
I powinno byc takze, ze jak sie strzeli z Zeller moretti etc w cienką sciane czy też obiekt to powinno go przestrzelic. Nawet tracac 50% mocy (obrazen). I powinien byc jeszcze jeden hitbox- okolice serca

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 kwi 2009, 15:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2008, 20:06
Posty: 129
Jakby gra miała być realna to strzlając kolesiowi w noge ona powinna mu odpaść.... i by sobie chodzil na jednej :idea:
I to tez takie dziwne sprzedajac headshota z Zellera (bo to podobno snajperka wiekszego kalibru) nie powinno się już dać zresować takiego kolesia. no bo jak?
W realu chodzil by praktycznie bez glowy....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 kwi 2009, 18:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
Ciężko byłoby to zmienić w grze, w której nawet krew nie występuje.
To, co mnie bardziej dobija, to fakt, że jeśli zdejmie się jakiegoś kolesia, który potem zostanie podniesiony, stan zdrowia zostanie przywrócony od razu do 100%. Działanie szybsze, niż apteczka. Bez sensu - taki koleś, po reanimacji powinien mieć np. 5% życia, a resztę powinien uzupełnić apteczką.
No i jeszcze te unlocki - po każdym odpaleniu gry, czy zmianie strony, trzeba wszystko ustawiać od nowa. Ktoś mnie załatwi - czekam na medyka, zmieniam sobie klasę ze szturmowca na zwiadowcę - nikt mnie nie podnosi i po chwili zmienia mi się klasa, którą wybrałem na wsparcie. Niby nic, ale mięcho leci - zwłaszcza, kiedy człowiek się spieszy. Nie rozumiem także, dlaczego na niektórych serwerach, świeżo po wejściu do gry, od razu respawnuję się szturmowcem na fladze, której wcale nie wybierałem, z podstawowym wyposażeniem, czyli z niczym - nawet bez granatów, które mam odblokowane :evil:

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 kwi 2009, 18:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
no tak po headzie z zellera nie powinno być co zbierać, tak jak po sgun czy glowicy od mechanika..
chociaż tyle dobrze, że jak wypadniesz z eksplodującego pojazdu to nie da się zreanimować.
Mnie denerwuje że sobie gram, a tu nagle w połowie meczu po śmierci automatycznie przerzuca mnie do drugiej drużyny; z kpa do eu albo odwrotnie.
Ostatnio tak miałem na tytanie; wysadzam konsole kpa, ktoś mnie zabija i odradzam się na wrogim tytanie już jako żołnierz kpa żeby bronić tytana w którym przed chwilą rozwaliłem konsole..??
Co do podstawek to tak jest na niektórych serwerach, że wszystko jest po blokowane i da się tylko podstawkami (notabene bez sensu), a też tak kilka razy miałem że wszyscy dookoła biegali z unlokami a ja respawnowałem się na jana, czyli nawet bez granatów..?
to błąd jakiś chyba.

Co do bf3 to jestem uprzedzony, 2142 mnie trochę zawiódł to resztę sobie odpuszczę(no chyba że zrobią konfigurację pod pada :wink: )

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 kwi 2009, 18:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2009, 19:46
Posty: 338
FPS na PC i pad to troche sprzeczne rzeczy.
A tak wogóle, nadal grasz na padzie?

_________________
http://www.2142-stats.com/Maties+stats.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 kwi 2009, 19:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
no baaaa
tylko pad :D
!!

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 kwi 2009, 20:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2006, 17:18
Posty: 1165
Lokalizacja: snikont :-p
Te przerzucanie to auto balans.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL