Teraz jest 29 mar 2024, 15:05

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 mar 2009, 14:40 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2006, 11:40
Posty: 1026
Lokalizacja: no route to host...
@MikeOl_PL
Nie dosc, ze wzor obiektywizmu, to jeszcze wrozka. Bardzo uogolniasz, sam sobie nie zdajesz sprawy jak bardzo. Prosze Cie tylko o jedno, nie wciskaj mi, ze mam jakies zdanie na dany temat, jesli nie masz o tym pojecia.
Tak jak moja komorka nie ma mp3, aparatu i innych badziewi, tak i w dajacej sie przewidziec przyszlosci nie zakupie konsoli, z bardzo prostej przyczyny - nie ma ona mi nic ciekawego do zaoferowania, podobnie z reszta jak BF2 czy BF2142. Nie twierdze, ze PC jest lepszy od konsoli czy na odwrot. Twierdze, ze konsola jest mi zbedna.
Co do najlepszej konfiguracji w dniu premiery, cos mi sie wierzyc nie chce, ale nie mam pod reka zadnych konkretow, wiec nie mam zamiaru sie spierac.

Co niby stracilem? Bajery graficzne? Ile gier na konsole umozliwia gre w 64 osoby (zywe, nie boty) online? Czy w czasie gry mozna komunikowac sie ze znajomymi (najlepiej glosowo), rowniez tymi, ktorzy nie graja w ta sama gre co ja (w ogole w danej chwili nie graja)? Czemu wiekszosc popularnych gier multiplayerowych nie jest konsolowa? Skoro, zeby przyjemnie pograc w fps'a na konsoli mam dokupowac do niej myszke i klawiature, to czym bedzie sie ona roznic od PC'ta? Cena? Brakiem systemu operacyjnego? Brakiem modow do gry? (co w przypadku serii Battlefield jest bardzo istotna strata)
Gry na konsole pisze sie o tyle latwiej, ze masz raptem 2 czy 3 konfiguracje sprzetowe. Nie trzeba sie przejmowac roznymi konfiguracjami sprzetowymi, roznymi zestawami oprogramowania. To znacznie upraszcza proces pisania, dodatkowo pozwala na znacznie lepsze wykorzystanie sprzetu.

Oceniasz wszystkich wedlug swoich preferencji, robiac bardzo duzy blad.
Z mojej strony EOT, bo jak widze jakakolwiek dyskusja z Toba nie ma sensu, bo i tak wiesz lepiej.

_________________
ObrazekObrazek
Carno's blog - my part of the web


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2009, 14:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
maties7 masz racje co do konsoli można dodać tylko że konsola żyje średnio przez 4lata.
1 i 2 rok to poznawanie budowy i możliwości platformy przez developerów; w tym czasie najbardziej innowacyjne tytuły powstają, rok 3 to wyciskanie wszystkich soków z konsoli, 4 śmierć (choć patrząc na ps2 które teraz przeżywa 2 młodość..)
W tym czasie żeby nadążyć na pc za wymaganiami musisz kupić co najmniej jedną kartę graficzną.


Bizz no widzę że się nagrałeś :)
Ja mogę dopisać że pierwszego mgs (po japońsku - import) 60 razy ukończyłem!
Jak dostałem palowską wersję to już mi się nie chciało ;)
Ale kupiłem sobie gacka a tam jest mgs "twin snake" czyli remake psxowej jedynki ze zbieraniem dog tagów! (a film z ninją tam gdzie baker prezes armstecu ginie.. jak tego nie widziałeś to nic nie widziałeś! ;) )
Co do drugiej cześci na psx która wyszła tylko w japonii, to nie wiem o czy mówisz??
Crash team racing(masa z braciakiem!!), vipeout 1,2,3, gran turismo 1,2, tenchu (mam wszyskie zaczynając od tych z psx), C&C red alert, retaliation, kknd crossfire, street fightery, tekkeny (udało mi się wygrać u mnie w mieści turniej na 3 części), nightmare creatures(jedynka była boska!), Vagrant Story (moje ulubione rpg, z damaskusu miałem już wszystko zanim opisy w gazetach się pojawiły, ukończyłem około 50 razy!!), FF8(bo na 7 zasnąłem), rollcage, tomb rider2,Quake 2 (na jednym 17calowym telewizorze split z 3 kumplami, cały miesiąc..),Resident Evil 1,directory cut,2,dual shock version,3(na pamięć znałem, w 2 nawet serek tofu odblokowałem),Parasite Eva 1(megakozackie action rpg) 2(jedna z najlepszych gier na psx), Medal of honor (wszystkie części, także w multi z kumplem) i jeszcze masa innych gier których już nie pamiętam z psx

Na ps2 wszelkie kontynuacje z jedynki plus Onimusha (cała seria, a 4 już w ogóle przebija wszystko nawet Re4 !!), genji, tourist trophy (z tej gry na gg podesłałem Ci screny ;) ), Black (nie muszę chyba pisać o tej grze, boli że nie ma do niej multi..) Mgs 3 subsistance (specjalnie z holandii przywiozłem :) ) i tak mogę cały dzień ;)

Co do rozgrywki online to niestety konsole zawsze przegrywały na tym polu z pc, ale sprawe ma zmienić ps3(zobaczcie na youtube gameplay od killzona2 onlone!!) bo choć na ps2 dało się grac online to nie sprostała zadaniu.
Umówmy się że x360 nie jest konsolą ;)
Na ps2 bf2mc też miałeś listę znajomych i mogłeś do nich dołączyć czy ich zaprosić do swojej rozgrywki, też są klany, masz możliwość wyboru serwera jest tak samo jak na pc tylko max na 1 mapie to 24 os..

Nie twierdzę że konsola jest śilniejsza od pc bo to kwestia czasu, twierdzę że gry na konsole są bardziej przyjazne graczom.
O graczach pc mogę powiedzieć że są w takim razie tylko użytkownikami swoich maszyn a nie graczami, graczem jesteś jak martwisz się kto Cię zabił w grze lub jak co odblokować ect. a nie czy twój komp pociągnie grafę, kiedy wyjdzie nowa łatka itp.
Ja się nie martwię o takie rzeczy, nawet jak moja konsola umiera to się nie martwię bo kupię sobie za 50zł 2142 i pogram przez pół roku-rok na pc w tym czasie ps3 będzie już dla mnie przystępne.
Jak dla mnie konsola i pc się uzupełmniają, bo czego nie ma tu znajdę obok.

A Wasza postawa mnie po prostu bawi i to okropnie! :D
Jak to nie jednemu z Was może się w głowie nie mieścić, że ktoś ma ochotę pograć w Waszą grę nie za pomocą klawiatury tylko jakiegoś bezdennie głupiego pada..??
:lol:
Normalnie tarzam się po dywanie jak czytam niektóre posty, normalnie piszecie z taką zażyłością jak bym wam kogoś z rodziny zabił, betony jedne!
:lol: :mrgreen:

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2009, 15:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2006, 17:18
Posty: 1165
Lokalizacja: snikont :-p
Cytuj:
Umówmy się że x360 nie jest konsolą


Haha, jak ty tak piszesz to o czym tu rozmawiac? To ps3 niby czym jest? Tosterem?

Obie posiadaja powerpc. Wydajnosc obu rownizez stoi na podobnym poziomie - jak wierzysz w bajeczki sony to nie moj problem.

Czip graficzny xboxa tez technologicznie jest lepszy od ps3. Widac to w obsludze niektorych efektow i na grach multi.

Pewnie zaraz mi napiszesz, ze jestem fanbojem ^^.

A teraz inna sprawa. Jezeli w windowsie uzywasz myszki to jakos ci to musi wychodzic. Czas spedzony nad konfiguracja pada wykorzystalbys do paru rund z klawa i myszka ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2009, 15:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
ty seba18
słyszałeś kiedyś o amiga cd-tv ??

X to blaszak, który udaje konsole, popatrz na jego bebech.
Po drugie popatrz na soft do niego ale ten z szarej strefy.
Nawet sami developrezy twierdzą że pisanie gier na pc i x niczym się nie różni..
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego że to ilość i jakość softu powoduje żywotność platformy, nie jego parametry techniczne.
Inaczej: kiedyś była sega saturn która była bardziej wydajna sprzętowo od sony playstation mimo to po 4miesiącach przegrała bo to sony miało lepsze gry..
rozumiesz już?


Carnophage[PL]
szanuje Twoje zdanie, nie każdy musi mieć mp3 w telefonie..
Co do komunikatora to ma być coś takiego w ps3 (z założenia to ma być centrum rozrywki, a nie "tylko" konsola), nie twierdzę że kiedyś kupisz konsole, ale jak będziesz miał dziecko to kto wie ;)
Co do pytania o różnice w podłączeniu osprzętu to ja gram w 2142 na padzie więc czym mój lapciok różni się teraz od konsoli??

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2009, 15:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2006, 17:18
Posty: 1165
Lokalizacja: snikont :-p
Patrze na jego bebech i nic nie widze. To jest konsola i nic tego nie zmieni.



Cytuj:
Nawet sami developrezy twierdzą że pisanie gier na pc i x niczym się nie różni..


To wedlug ciebie zle jest? Boze moj...

Cytuj:
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego że to ilość i jakość softu powoduje żywotność platformy, nie jego parametry techniczne.


I w tym xbox prowadzi.
Cytuj:
Inaczej: kiedyś była sega saturn która była bardziej wydajna sprzętowo od sony playstation mimo to po 4miesiącach przegrała bo to sony miało lepsze gry..


Nie masz racji...

Saturn mialbyc maszynka do gier 2d. Sony oglaszajac ps'a wystraszylo sege a ta na szybko wstawila do saturna "obsluge 3d". Przez to na saturna gry pisalo sie ciezko(nie wydaje ci sie, ze sytuacja podobna do ps3?)

Cena ps na poczatku sprzedazy byla o 100 dolarow nizsza od saturna co przy lepszych grach niestety zabilo konsole.

Cytuj:
Co do komunikatora to ma być coś takiego w ps3


Chodzi Ci o rozmowe z innymi podczas gry? (nie w tej samej) Przeciez to standard jest, tylko nie na twojej konsoli :)

Po prostu mozna skonczyc lamenty bo tej gry nie zmienisz ;)

Staram sie tu wiecej nie pisac ale ja mam slabosc do tego :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2009, 15:48 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2009, 15:45
Posty: 5
szczerze chlopaki mowiac, to EA/DICE ma bardzo brzydki zwyczaj wypuszczac prawie wogole nie testetowane gry w jakis biedniejszych i glupszych krajach [takich jak polska np.] zebrac od graczy caly stos bledow [i my im jeszce za to placimy!!!] poprawic i ... wydac w stanach.

takze czesciowo autor mial racje. problem w tym, ze od premiery minely wiele czasu i watpie czy wydadza jeszcze jakis patch

a co wciaz szwankuje? np to ze bedac w heli ktos cie moze zabic podem jak na tobie wyladuje, przez siatke raz mozna strzelac a raz nie [nie wiem na jakiej zasadzie przechodza przez nie te kule, ale to jakas pelna losowosc - tylko 1/3 magazynka gunza gwarantuje sukses :p]

btw. w trailerze do 1943 widzialem ze jakis japoniec cisnal z katana. to bylby wcale dobry pomysl, gdyby zrobili klase infiltracyjna tylko i wylacznie z bronia biala [i moze jeszcze jakies lepsze mozliwosci skoku ew pancerze albo lepszy camu] - to by byl dopiero wesolo - mocno by zamieszalo w grze zdominowanej przez medykow ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2009, 15:54 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
:ponury: napisał(a):
szczerze chlopaki mowiac, to EA/DICE ma bardzo brzydki zwyczaj wypuszczac prawie wogole nie testetowane gry w jakis biedniejszych i glupszych krajach [takich jak polska np.] zebrac od graczy caly stos bledow [i my im jeszce za to placimy!!!] poprawic i ... wydac w stanach.


Przykład ? Nie popuszczaj wodzy fantazji, bo mijasz się z prawda :)

:ponury: napisał(a):
przez siatke raz mozna strzelac a raz nie [nie wiem na jakiej zasadzie przechodza przez nie te kule, ale to jakas pelna losowosc - tylko 1/3 magazynka gunza gwarantuje sukses :p]


Wiem, ale nie powiem. Łatwo na to wpaść, ale będąc mobilnym, a nie gdy siedzisz scampiony z ganzem w jednym miejscu ;)

Edit: Milo, ze edytujesz posty :)

:ponury: napisał(a):
btw. w trailerze do 1943 widzialem ze jakis japoniec cisnal z katana. to bylby wcale dobry pomysl, gdyby zrobili klase infiltracyjna tylko i wylacznie z bronia biala [i moze jeszcze jakies lepsze mozliwosci skoku ew pancerze albo lepszy camu] - to by byl dopiero wesolo - mocno by zamieszalo w grze zdominowanej przez medykow ;]


To imo dobry pomysł, taki mobilny-skryty zabójca :D

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2009, 16:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
he he widzę że odwiedziłeś wujka google

ano cwana polityka marketingowa sony też odegrała tutaj znaczenie, konsola była tańsza ale gry i osprzęt (zwłaszcza osprzęt) droższy.
Na obie konsole pisanie gier sprawiało problem, na saturnie jak i soniaku to była nowa era nośnikiem było CD a nie katridź.
Konsola saturna miała gry 3d choćby virtua fighter z tego co pamiętam ale sony miało tekken a że w japoni bo głownie tam się batalia rozegrała ludzie wielbili tą grę..
Inna sprawa że sony pozyskał najlepszych developerów i związało ich takimi umowami że na SEGE tylko praktycznie snk gry pisało (magnat od gier 2D) więc nie ma się co dziwić że sony szczyciło sie 3D co niekoniecznie wynikało z uwarunkowań sprzetowych.
Pamiętam że sam zastanawiałem się którą wybrać, padło na sony choć tytułów wtedy jeszcze dużo nie było sony kojarzyło się z TV i innym rtv, a to mocny argument mocniejszy niż nazwa SEGA.

Nie uważam, że to źle że x i pc korzysta z tych zamych bibliotek danych do tworzenia środowisk 3d czy innych rzeczy o których nie mam bladego pojęcia, chodziło mi tylko o to aby to porównanie wskazywało na nierozerwalny związek tych dwóch (choć to jedna) platform.
Skoro patrząc na bebechy x nie widzisz konsoli wnioskuję że nigdy konsoli nie widziałeś :lol:
X box w niczym nie prowadzi, jedynie może wyko w tym że cenowo jest tańszy od ps3 i to jedyna jego zaleta.
Skoro rzeczywiście jest mocniejszy od ps3 dlaczego pisma branżowe wyżej pod względem grafiki/ miodu na korzyść ps3 oceniają te same gry ??

ja nie mam racji, to ty nie masz racji zabierasz glos w temacie który cie przerasta
każdą moją wypowiedź muszę specjalnie dla ciebie rozwijać, tlumaczyć
Ja przynajmniej miałem odwagę przyznać się do tego że pc to dla mnie czarna magia.

:ponury: napisał(a):
szczerze chlopaki mowiac, to EA/DICE ma bardzo brzydki zwyczaj wypuszczac prawie wogole nie testetowane gry w jakis biedniejszych i glupszych krajach [takich jak polska np.] zebrac od graczy caly stos bledow [i my im jeszce za to placimy!!!] poprawic i ... wydac w stanach.

takze czesciowo autor mial racje. problem w tym, ze od premiery minely wiele czasu i watpie czy wydadza jeszcze jakis patch

a co wciaz szwankuje? np to ze bedac w heli ktos cie moze zabic podem jak na tobie wyladuje, przez siatke raz mozna strzelac a raz nie [nie wiem na jakiej zasadzie przechodza przez nie te kule, ale to jakas pelna losowosc - tylko 1/3 magazynka gunza gwarantuje sukses :p]

btw. w trailerze do 1943 widzialem ze jakis japoniec cisnal z katana. to bylby wcale dobry pomysl, gdyby zrobili klase infiltracyjna tylko i wylacznie z bronia biala [i moze jeszcze jakies lepsze mozliwosci skoku ew pancerze albo lepszy camu] - to by byl dopiero wesolo - mocno by zamieszalo w grze zdominowanej przez medykow ;]


A i racja jedyny co to zobaczył, EA/DICE zrobiło z nas betatesterowi to jeszcze my im za to płacimy.
Nie powinno tak być, nie po to wydaje kasę aby co chwila ściągać jakieś łatki.
Do tego często więź z serią nie pozwala dostrzegać błędów, ludzie nie patrzą na to co dostali w racjonalny sposób.

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2009, 16:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2006, 17:18
Posty: 1165
Lokalizacja: snikont :-p
Cytuj:
Skoro patrząc na bebechy x nie widzisz konsoli wnioskuję że nigdy konsoli nie widziałeś


No ja wlasnie widze, ty zaprzeczasz teraz swoim wypowiedziom ;o

Cytuj:
Skoro rzeczywiście jest mocniejszy od ps3 dlaczego pisma branżowe wyżej pod względem grafiki/ miodu na korzyść ps3 oceniają te same gry ??


Pokaz mi te pisma branzowe. PSX Extreme? xD. No i jakis przyklad tych gier by sie przydal.

Nic mi nie musisz tlumaczyc. Ja dobrze znam historie.

Cytuj:
Pamiętam że sam zastanawiałem się którą wybrać, padło na sony choć tytułów wtedy jeszcze dużo nie było sony kojarzyło się z TV i innym rtv, a to mocny argument mocniejszy niż nazwa SEGA.


Powiadasz, ze "tv sony" mialy wieksza karte przetargowa niz wieloletnia konsolowa firma w branzy?

I ja nigdzie nie napisalem, ze saturn nie mial gier 3d...

I jeszcze jedno. Udowodnij mi to, ze nie jestes fanbojem. I w czym ps3 jest lepsze od ixa. Argumenty o cellu i "super" napedzie odpadaja.

Dla mnie ta generacja konsol niczym sie nie rozni. Nie to co ps2 vs xbox(tutaj niestety te same gry mialy lepsze tekstury i chodzily lepiej...)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2009, 16:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
nie tylko psx extreme ale inne pisma poszukaj w necie w tym jesteś dobry..
igm com, gamespot, gamerankings

Jak już wcześniej przeczytałeś nie mam ps3 ani x moja wiedza opiera się tylko na tym co napisali w poskojęzycznych gazetach branżowych i co się dowiedziałem w serwisie firmy konsolki z wrocka, jak ci siądzie twardziel czy inne podzespoły to można podmiankę z pc zrobić i będzie kompatybilne poza tym wszystkie gazety branżowe nie tylko polskie okrzykneły że x360 to blaszak, widocznie coś w tym jest..

Jak byś znał dobrze historię to byś wiedział żę soft decyduje o żywotności a nie parametry,
nie porównuj pierwszego x do ps2 bo może nie wiesz ale x wyszedł długo po premierze drugiego soniaka co oznacza że na starcie sony jest juz przestarzały. Prace nad ps3 i x360 zaczeły się podobno w tym samym okresie ale bil wypuścił szybciej konsole ze względów marketingowych(ludzie znudzeni czekaniem na ps3 kupili x, także Ci co byli ciekawi nexgena)

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2009, 17:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2006, 17:18
Posty: 1165
Lokalizacja: snikont :-p
Ja nie porownuje xboxa z ps2 bo wiem, ze xbox jest mlodszy. Podalem tylko przyklad :)

Chce tylko napisac, ze dla mnie ps3 jest bardziej "pc" niz xbox. Xbox ma chyba najwiecej z konsola wspolnego. Wkladasz plyte i grasz ;)(dopiero nxe wprowadza instalacje - nie obowiazkowe)

A spojrzmy na ps3:
- Wiekszosc gier wymaga instalacji
- mozliwosc podlaczenia wszelakich akcesorii
- przegladarka internetowa
- linux

itp.

I to nie jest podobne do pc? ;)
Niby dla niektorych to jest plus ale ja kupuje konsole do grania i to jest glowny argument :)

W sumie watek o konsolach mozna juz zakonczyc ^^. Reszte mozemy przez pw lub gg.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2009, 19:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2008, 15:50
Posty: 208
Lokalizacja: Szczecin
Cytuj:
Mogli by wprowadzić wszystkie zmiany jakie Ric wspomniał w swoim poście.

Miło mi ^^.

Cytuj:
no bo pusty offtop ja tu o błędach gry, a Ty o wyższości pc nad konsolą..

Osobiście wyznaję zasadę, że jeżeli w całym poście jest choć jeden element w znaczący sposób nawiązujący do tematu, a reszta to offtop, to taki post jeszcze uchodzi. Przynajmniej taką zasadę stosuję jako mod pewnego forum...

Cytuj:
Jak chcesz mnie sprowokować do takiej rozmowy to proszę bardzo ale w innym temacie.

Nie muszę, wystarczająco sprowokowałem już innych, by rozmowy o PC vs konsole wystarczyło na minimum 1 stronę ;).

Cytuj:
Poza tym lubię z Tobą pisać bo jako jedyny na forum starasz się odpowiadać po prostu na pytania pytających,

Również mi miło :).

Cytuj:
TANK, Mario, CONTRA, i inne.

To były czasy z Pegazusem :D. Czasami nawet podpinam sobie go z powrotem do telewizora ^^. Doliczyłbym do tego jeszcze Contrę 2, BomberMana i Księgę Dżungli. Chociaż... tam każdy tytuł miał swój urok :).

Cytuj:
MGS3 - grafika -szczena, rozbudowanie - padaczka, historia - 2 miesiące w szpitalu. Takiego arcydzieła jeszcze nigdy na oczy nie wiedziałem <hołd>

Do tego dodaj jeszcze muzykę. Z głównego motywu zrobiłem sobie dzwonek na komórkę ^^. Choć szczerze... Żadnego MGSa na oczy nie widziałem :P.

Widzę, że zaczęło się wymienianie najlepszych gier w jakie się grało. Tak więc Worms World Party, Deus Ex, Call of Duty 1 i Morrowind, w którego już chyba piąty rok gram :P.

Cytuj:
Saturn mialbyc maszynka do gier 2d. Sony oglaszajac ps'a wystraszylo sege a ta na szybko wstawila do saturna "obsluge 3d". Przez to na saturna gry pisalo sie ciezko(nie wydaje ci sie, ze sytuacja podobna do ps3?)

Lecz i tak podziw dla Segi, co udało się jej dokonać, by wyreklamować Saturna. SEGATA SANSHIRO! SEGATA SANSHIRO! :D (Boże, czemu już nie ma tak genialnych reklam ^^. Tylko wytrwajcie do końca, bo tam jest najlepsze :D)

Cytuj:
szczerze chlopaki mowiac, to EA/DICE ma bardzo brzydki zwyczaj wypuszczac prawie wogole nie testetowane gry w jakis biedniejszych i glupszych krajach [takich jak polska np.] zebrac od graczy caly stos bledow [i my im jeszce za to placimy!!!] poprawic i ...

Bo to jest taki obecny marketing. Obecnie wszystkie wielkie korporacje jak EA wykupują teraz mniejsze firmy i każą im robić gry na zlecenie, dając jeden, sztywny termin. Często bywa, że po prostu nie ma czasu na dopracowanie i potem wypuszczany jest ochłap, który niekiedy jeszcze w chwili premiery zostaje wypuszczony z serią patchy, które mają go naprawić. Szczerze, z tego co słyszałem jedyną grą stworzoną w roku 2008 przez niezależnego producenta był World of Goo. I wiecie co? Ta gra chyba w każdym teście otrzymywała najwyższe noty.

Cytuj:
Wiem, ale nie powiem. Łatwo na to wpaść, ale będąc mobilnym, a nie gdy siedzisz scampiony z ganzem w jednym miejscu ;)

Wykazujesz dziwną tendencję do wiedzenia, ale nie mówienia ;).

Cytuj:
W sumie watek o konsolach mozna juz zakonczyc ^^. Reszte mozemy przez pw lub gg.

Popieram, bo offtop zrobił się tutaj straszny. Chyba że temat się rozdzieli, czy coś.

_________________
"Magii się nie pije" (Kruk)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 mar 2009, 21:45 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2009, 15:45
Posty: 5
kurcze, trudno byc tak mobilnym z gunzem jak z vosem czy czyms innym [moze dlatego ze zanim przycelujesz to mije tyle czasu, ze mozna wpakowac w glowe caly magazynek], a ta siatka to losowosc [w sumie najlepiej wchodzi clark tak po prawdzie]

to co robia teraz firmy produkujace soft, to nie strategia marketingowa, ale bardziej czesc procesu - tak jak ms ktory karze testowac swoim pracownikom produkty [mowa o viscie]. nie ma nic zlego w tym ze gre z bugami wypuszcza sie na rynek i zbiera bledy od klientow, ale dlatego zawyczaj nazywa sie to pierw alpha, open beta, pozniej closed beta, pozniej moze byc platna beta a dopiero pozniej retail. mysle ze sie to tak naprawde zmieni dopiero, kiedy z fps'ow zrobi sie mmorgi. wtedy laty beda na biezaco, mapy i cos sie bedzie wogole dzialo.

co do konsoli vs piec to wszystko ma swoje zalety i wady. a faktem nie zbitym jest to, ze komp mozna w kazdym momencie zlozyc sobie z czesci dostepnych producentow - a konsola ma 0 customizacji za to calkiem wypasione mozliwosci potoku graficznego ;] - porownojac pomyslcie jak by zmalay wymagania, gdyby w jadrze nie musialy siedziec jakies informacje o sterownikach ktore w czasie grania nie sa wogole potrzebne, ale neizbedne sa dla wyzej mowionej customizacji [bo oczywiscie producenci sprzetu [tak jak przegladarek] bynajmniej o jakims standardzie i zdolnosci - anegdota zeby bylo smieszniej - po zweryfikowaniu oficjalnego standradu pic-express okazalo sie ze z poziomu rejestrow bramke itd ten standard NIE POWINIEN dzialac, co oznacza ze wszysyc producenci jakos go tam sobie modyfikuja, zeby to smigalo - wedle swojego podejscia ].


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 mar 2009, 14:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
Może i ja wrzucę swoje trzy grosze do "tematu"
MikeOl_PL główny sprawco zamieszania :wink:
Czytając twoje posty zastanawiam się czy nie uważasz nas za fan boyów PC - ta co mi się trochę nie podoba bo uważasz że nigdy nie widziałem co to konsola.
Gówn* prawda bo posiadałem PS2 pół roku po czym go sprzedałem - stwierdziłem że to lipa (głównie przez to że brak na niej dobrego multiplayera i lipa ze sterowaniem)

Uważasz także że kiedyś wszyscy przejdziemy na konsole. Ja zrobię to tylko w dwóch przypadkach razem wziętych czyli:
1. Upadek gier PC
2. Rozwinięcie konsol do takiego stopnia by można było na nich pograć w MMO (których niema na konsole, chyba że o czymś nie wiem) oraz w FPS - y (ale po sieci nie z botami)

Co do tych patchy których się tak czepiasz to nie rozumiem Cię - co Ci przeszkadza że twórcy wydadzą łatkę do gry która poprawi błędy a nie raz nie dwa doda mapy/bronie (mówię tu o większości grach PC).

Mówisz także że gra na PC jest utrudniona przez te patche. To złą grę wybrałeś na początek grania w gry PC bo co nowsze tytuły posiadają już auto - updater.

To chyba tyle co chciałem powiedzieć. A może jeszcze nie, bo mam do Ciebie MikeOl_PL jeszcze jedną prośbę - uszanuj kto na czym gra i że to mu się podoba. Bo "wodotryski" konsoli mnie nie interesują (a Ty twierdzisz że nie grając na konsoli tracimy wszystko co z gry najlepsze).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2009, 18:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
Ja sparwca zamieszania :mrgreen:
Ja tylko nicisłem.. nie no na prawdę to nie ja zacząłem tą dyskusje o pc vs. konsole (i xbox to nie konsola!)
więc jak zwykle jestem niewinny 8)

A tak poza tym to tak, tak jesteście fanbojami pc nie ma co do tego żadnych wątpliwości!
Zazdrość przez Was przemawia, że ja mam takie wspaniałe konsole i jeszcze wspanialsze gry do tego!
Ze mogę sobie na padzie grać, mam miód grafę i miód w miodzie, nic nie muszę kombinować żeby się bawić..
HA! :wink:
Serio to w d...e mam kto na czym gra, ważne żeby dało się na tym grać i dobrze bawić.
Np. jak nie miałem teraz 2142 to grałem na telefonie Ancient empire 1 i 2.
To chyba wystarczy za rekomendacje że nie jestem fanbojem sony..

Dzisiaj przyszła mi płyta i GRAM więc jak chcecie możecie się na mnie zemścić Wy
FANBOJE PC !
:lol:

ps. tak serio to jesteście fanbojami pc tylko to ukrywacia albo o tym nie wiecie.. jeszcze
:mrgreen:

A w grze zmienił bym grubera 5 niech sobie działa cały czas i bez przycisku i tak jest cienki i zajmuje miejsce unloka..

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL