Teraz jest 19 kwi 2024, 05:06

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 mar 2009, 18:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2009, 19:46
Posty: 338
MikeOl_PL napisał(a):
(i xbox to nie konsola!)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Xbox
Sorry, ale to jest konsola do gier.

A ty jesteś fanboy-em konsol. Jak chcesz graj sobie na konsoli, ale nie narzekaj na sterowanie na PC, bo to nie kwestia złego sterowania, a twojego przyzwyczajenia. Zresztą chyba troche za dużo rzeczy narzekasz.

_________________
http://www.2142-stats.com/Maties+stats.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2009, 21:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
mam prawo narzekać płacę-wymagam


W grze jeszcze bym zmienił żęby nie trzeba było grać z płyty po zainstalowaniu.
Bo mam juz 2 płytę oryginalną nową i dalej napęd się na niej zawiesza.. tylko na 2142.

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2009, 22:30 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Nom. Ja zauwazylem ze sie na poczatku odpala a pozniej juz nie leci w ogole.
PS. MikeOl mozemy grac razem :mrgreen: )

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 mar 2009, 23:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2008, 15:50
Posty: 208
Lokalizacja: Szczecin
A tak wracając do tematu to zauważyłem jeszcze jedną rzecz, która mi nie pasuje.

Ulubione serwery w grze się nie odświeżają. Po uruchomieniu BFa cały czas pokazują stan z chwili włączenia gry (tzn tą samą mapę i ilość graczy). Później, by się dowiedzieć ile w rzeczywistości jest graczy i na jakiej mapie grają muszę wchodzić w szczegóły o serwie, no ale przecież nie o to tu chodzi...

_________________
"Magii się nie pije" (Kruk)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2009, 16:00 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Ja osobiscie sam zauwazylem takie bugi:
- Czasami mnie na jakims servie pokazuje ze jestem rekrutem (unlocki zostaja etc i po rundzi pokazuje np 0p/7500)
- Czasami znajaomi sie nie pokazuja, ale jest to chyba wina lacza, po wejsciu na server zazwyczaj sie pokazuj a czasem w ogole.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 mar 2009, 22:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
ja bym jeszcze zmienił ten patent, że jak celujesz z broni i giniesz to leżąc już jako sztywniak nadal możesz się rozglądać..
takie to dziwne.

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2009, 14:00 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Ooo tak sczegolnie jak jestem na tytanie to nawet celownik zostaje :omg: . Czasami to wkurza. Ale czasami nei mozna sie rozejrzec ;D .

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2009, 14:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
a po stronie KPA zamiast orbitalnego ataku dał bym głowice nuklearną, albo żeby z nieba spadały radzieckie nuklearne łodzie podwodne z demobilu.. :mrgreen:

A na serio to z ppk z gunschipa powinno się strzelać tylko podczas lotu, a nie jak to czasem na suezie widzę jak jakiś cwaniak z kpa siada na krawędzi tego wieżowca koło drugiej flagi przesiada się na stanowisko celowniczego ppk i spokojnie rozwala zabawki komendanta.. to wkurza !

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2009, 15:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
Co do tego buga z rozglądaniem to nie sądzę że DICE to poprawi bo błąd zapewne jest zakorzeniony głęboko w grze.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2009, 17:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2008, 15:50
Posty: 208
Lokalizacja: Szczecin
Cytuj:
- Czasami mnie na jakims servie pokazuje ze jestem rekrutem (unlocki zostaja etc i po rundzi pokazuje np 0p/7500)

Ja tam mam na odwrót. Często jak wchodzę na serwer to punkty mam wszystkie, tylko że się bez żadnych unlocków pojawiam ;).

Cytuj:
ja bym jeszcze zmienił ten patent, że jak celujesz z broni i giniesz to leżąc już jako sztywniak nadal możesz się rozglądać..

Ja tam mogę patrzeć tylko w kierunku w którym celowałem. Ewentualnie czasami dzieją się jakieś jaja o obraca mi kamerę o 180* :P. Ale tak to spokojnie się nie porozglądam gdzie chcę. Choć od rozglądania się to jest tryb widza, który jest na kilku serwach włączony :).

Na panoramicznych monitorach czasami przy rozglądaniu się widać granice tekstur broni (szczególnie w rakietnicach). Trochę to dziwne :/.

_________________
"Magii się nie pije" (Kruk)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2009, 02:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
to tego problem jest z zachowywaniem punktów/blach/znaczków w momencie zerwania połączenia..
jakiś autosave powinien być czy coś bo czasami jak się gra dużą mapę z multum typa to potrafi coś zerwać połączenie i wszystko przepada

edit:
wczoraj "udał" mi się pośmiertny rzut granatem..

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2009, 15:41 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2009, 15:45
Posty: 5
ja mialem pare razy taka sytuacje ze zniknal exp i awardsy. nabilem w rundzie punkty, dostalem powiedzmy srebro za medyka. po sprawdzeniu na 2142-stats com wychodzi na to ze pierw wedlug daty dostalem zloto, a dopiero pozniej srebro i braz ;]. troche to glupie, ale naliczylo tez za to punkty.

wkurza mnie czasami wykrywanie trafien, kiedy ktos crouchuje, bo nawet walac w korpus czesto nie trafiasz wtedy [jak przy bunny hopie] + czasami napierdzielasz z tego vossa krotkimi seriami max 0,5-1s i ze tam powiem - klopsik, kolesiowi zabiera 25%. Mimo tego ze crouch'ies albo nawet sie polozysz. To jest chyba najbardziej skopane. mozliwe ze wynika z jakis operacji na werteksach, kiedy poruszaja modelem [tak dla mnie to wyglada].


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2009, 15:50 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Voss ma takiego buga, że mało pocisków wchodzi, radze przerzucić się na krylova / scara, tam wszystko wchodzi :)

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 kwi 2009, 13:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
jeszcze osłąbił bym te rakiety u szturmowca bo są za mocne, po co gać snajperem jak można rakietami strzelac??
Do tego BEZNADZIEJNY patent z cięciem kosą po nogach.. ?! :?
walczysz z kimś na kosę a on nagle pada i tnie sznurówki.. co to ma być?!!

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 kwi 2009, 13:23 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Arcade'owa gra ;)

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL