Teraz jest 28 mar 2024, 21:30

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 mar 2009, 14:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2009, 14:09
Posty: 5
No właśnie. Mam Deluxe, NS działa i jest fajnie (gdyby tylko mieć kablowy internet a nie mobilny).

Tyle, że czytałem w poradniku do gry, że jest tam 40 unlocków i 40 rang (na 3 ostatnie raczej nie mam szans).
Dodatek dodaje 10 nowych unlocków. Ale nie dodaje 10 nowych rang. Czy to znaczy, że musze przełazić grę dwoma żołnierzami żeby mieć wszystkie unlocki czy jest jakiś inny sposób na zdobycie tych unlocków (wszystkich 50) jednym żołnierzem (oprócz modów i czitów - nie chce by w połowie gry mnie zresetowali).

Poza tym pare pytań odnośnie samej serii:
Czy będzie nowy Battlefield?
Jeśli tak to za ile lat?
Ile jescze ludzie będą grać w ten - ma już ponad 2 lata i serwery powoli pustoszeją a nie chce skończyć z 5 unlockami bez możliwości nawet wypróbowania reszty rzeczy.

No i to chyba tyle.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2009, 14:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2008, 12:40
Posty: 481
Do odblokowania pozostałych 10 unlolcków służą medale (te z NS - a) - za każdy zdobyty 1 unlock :mrgreen:

Co do twoich pytań:
1. Tak będzie - poczytaj forum
2. Patrz punkt wyżej
3. A kto to wie... zależy od ludzi


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2009, 15:00 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5035
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Aby odblokować pozostałe unlocki z NS'a, wystarczy zdobyć medale z tego dodatku.

1. viewforum.php?f=87
2.za 3-4 miesiące, i potem na święta (i tak pewnie się osunie o kilka miesięcy)
3. Gra wieeele ludzi, spokojnie znajdziesz serwery do gry na dluuugi czas=)

qwakU, pierwszy =)

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2009, 15:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
ludzie jeszcze długo będą grać w 2142.. wystarczy choćby popatrzeć na bf2 mc z ps2, ta gra ma już parę ładnych lat do tego konsola już dawno "umarła" a mimo to cały czas ludzie grają i jest dużo serwerów.
Co do unloków to jak kwaqU napisał, tyle że wątpię w to abyś grał wszystkimi profesjami.
Co do bf 3 to nie wiem na jakim konflikcie zbrojnym oprą się autorzy, może tym razem czas na afrykę i wojny plemienne ;)
i jeśli będzie gra realistyczna to jakie bronie/pojazdy dostaniemy przecież wszystko już było??
Wyjedzie kolejna 2 + nowe mapy finito, albo jakiś medal of honor w czasie 2 wojny św.
Można było by pójść dalej i zrobić kampanię jerozolimską; kusze miecze, włócznie.. czary ;)

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2009, 16:05 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5035
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Wystarczy wejść w link w moim poście abyś wiedział w jakich klimatach ma być nowy bf leniu :?

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2009, 19:40 
Offline

Dołączył(a): 5 lip 2009, 01:58
Posty: 4
moze wwI bylaby siecz :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL