Teraz jest 18 kwi 2024, 06:57

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 kwi 2009, 17:39 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2009, 16:35
Posty: 7
Witam. Bardzo często widuję ludzi którzy mają do noża przyczepiony nieśmiertelnik zdobyłem odznakę kolekcjonera ( nawet parenaście takich ) i nawet nie wiem czy jest ona potrzebna jednym słowem chciałbym się dowiedzieć jak zdobyć taki nieśmiertelnik przyczepiony do noża oraz drugie moje pytanie brzmi na jakich trybach gry najłatwiej nabija się punkty i czy istnieją serwery na których ranga idzie szybciej czy coś w tym stylu ?? Jak taki serwer znacie to podajcie ip. Z góry dzięki ;] :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2009, 18:24 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2009, 20:08
Posty: 46
Żeby mieć przyczepiony do noża nieśmiertelnik czeba zabić 50 osób z noża (tu nie jestem pewny bo dokładnie nie pamiętam).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2009, 18:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2008, 15:50
Posty: 208
Lokalizacja: Szczecin
Cytuj:
Bardzo często widuję ludzi którzy mają do noża przyczepiony nieśmiertelnik zdobyłem odznakę kolekcjonera ( nawet parenaście takich ) i nawet nie wiem czy jest ona potrzebna jednym słowem chciałbym się dowiedzieć jak zdobyć taki nieśmiertelnik przyczepiony do noża

Na pewno nie kilkanaście. Maksymalnie 3.
By mieć nieśmiertelnik na nożu musisz zdobyć odznakę za używanie noża. Odpowiednio:
Brąz -> 1 nieśmiertelnik na nożu
Srebro - 2
Złoto -> 3

Cytuj:
drugie moje pytanie brzmi na jakich trybach gry najłatwiej nabija się punkty

Ponoć najłatwiej punkty nabija się na serwerach KNIFE ONLY i PISTOL ONLY. Jest ich wiele, a każdy z nich ma w nazwie "knife/pistol only", więc wystarczy na liście serwerów poszukać.

_________________
"Magii się nie pije" (Kruk)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2009, 18:42 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2009, 16:35
Posty: 7
Ric hmm może chodziło ci o odznakę kolekcjonera bo innej związanej z nożem nie ma i mam taką jedną brązową.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2009, 18:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2008, 20:06
Posty: 129
Hmm dziwne ja mam złotą odznake kolekcjonera i nie mam 3 nieśmiertelników na nożu ^^ ( mam 1 nieśmiertelnika)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2009, 19:22 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2009, 20:08
Posty: 46
Ric ja mam złotą odznakę i nie mam 3 nieśmiertelników. Jest tylko jeden.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2009, 19:39 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2009, 16:35
Posty: 7
Czyli mniej więcej sprawa wyjaśniona można mieć tylko jeden nieśmiertelnik na nożu a żeby go mieć trzeba dostać odznakę kolekcjonera dzięki tym co pomogli ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2009, 19:40 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Dawid2142 napisał(a):
Żeby mieć przyczepiony do noża nieśmiertelnik czeba zabić 50 osób z noża (tu nie jestem pewny bo dokładnie nie pamiętam).

50 różnych osób :]

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2009, 20:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2008, 15:50
Posty: 208
Lokalizacja: Szczecin
Cytuj:
Ric ja mam złotą odznakę i nie mam 3 nieśmiertelników. Jest tylko jeden.

Hm... Ja mam tylko brąz, więc w sumie oparłem to tylko na własnych przypuszczeniach :D. Widziałem, że można mieć dwa na YT, więc uznałem że skoro tak, to... sami wiecie ;).

Cytuj:
50 różnych osób :]

A tak, najważniejsze. I nie licz swojego nieśmiertelnika, bo zdarzali się i tacy :D

_________________
"Magii się nie pije" (Kruk)
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2009, 20:31 
Offline

Dołączył(a): 17 lut 2009, 11:12
Posty: 15
a dokładnie musisz zdobyć 50 unikalnych nieśmiertelników

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2009, 13:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
Nieśmiertelnik na nożu:
-musisz skosić 50 osób, które mają wyższą rangę od Ciebie (to są te unikatowe nieśmiertelniki), oczywiście musisz to zrobić tylko na rankingowych serwerach!

Co do nabijania xp to polecam suez tytan mode, jako dowódca drużyny najpierw przejmujecie wrogie wyrzutnie potem BRONISZ swojego tytana (albo zwiad mina+rdx albo szturmowiec), w między czasie postaraj się rozwalić działka wrogiego tytana.
Jak dobrze pójdzie to za obrone tytana zarobisz 3 (60p)znaczki plus jeden za działka (20p) do tego dodaj przejęte wyrzutnie i punkty jako dowódca drużyny.
Za rdx na tytanie czasm mogą zagłosować za wywaleniem Cię z gry ale nie ma co się przejmować :wink:
Po meczu nabijasz ok 100p w normalny sposób bez oszukiwania w dość krótkim czasie- to dużo.

Serwery pistol only (na knife jeszcze nie grałem) charakteryzują się tym że jeden mecz trwa baardzo długo i w tym czasie mogą zdarzyć się na prawdę różne rzeczy (nawet zerwanie połączenia z serwerem :evil: )
Dobre jest to że łatwo można nabić odznakę za posługiwanie się bronią boczną, przekazywanie amunicji, leczenie czy nawet znaczki kolekcjonera za nóż (kto przechodzi przez mur, ma prawo zostać zabity nożem -tak jest na każdym pistol only)
Do tego dodaj punkty za obronę flagi jako dowódca drużyny i mecz kończysz z wynikiem ok 400p(wliczając wszysko) czasem zdobędziesz odznakę za pistolet czy amunicję (to kolejne +500 p)
Trzeba jednak uważać żeby nie przekroczyć 700p (nie wliczając odznak) bo ea zeruje konto wojaka.. podobno.

Poza tym polecam małe mapy z dużą ilością slotów i granie szturm/wsparcie - za leczenie i amunicję można zarobić wiele punktów i nowych znajomości ;)

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2009, 13:32 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
MikeOl_PL napisał(a):
Nieśmiertelnik na nożu:
-musisz skosić 50 osób, które mają wyższą rangę od Ciebie (to są te unikatowe nieśmiertelniki), oczywiście musisz to zrobić tylko na rankingowych serwerach!

Kłamiesz, trzeba zabić 50 różnych osób z noża, nie ważne czy mają wyższa rangę od Ciebie czy też niższą :wink:

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2009, 13:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 sty 2009, 18:14
Posty: 310
nie kłamie, miałem zabitych 34 z wyższą rangą i 22 z niższą a blaszki na nóż nie dostałem..
Dopiero jak zrobiłem 50 wyższą rangą

_________________
co było nie tak z moim wcześniejszym podpisem??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2009, 15:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sty 2009, 19:46
Posty: 338
Nikt nie mówił, że gra zaskoczy na 50 różnych nieśmiertelnikach.
Inaczej mówiąc liczba 50 jest liczbą minimalna, przy której gra może nam uznać, że potrzebny jest nam nowy nożyk.

_________________
http://www.2142-stats.com/Maties+stats.html


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL